Jump to content
E-sigareti foorum
Maitsev Aur

Joyetech eGrip

Recommended Posts

Ise olen ka seda e-gripi paar nädalat nüüd kasutanud. Kasutusmugavus on ikka mega hea(suurus, täitmine). Aku vastupidavus on ka kiiduväärt. Aga siiski tundub, et pole head ilma halvata. Nimelt tundub, et see coil ei suuda väheke intensiivsema tõmbamise korral piisavalt mahla peale imeda ja hakkab kärsakat andma. Seda siis isegi kõige madalama võimsuse juures, kus mahlaks on 70PG30VG. Sama case oli mõlema kaasas olnud coiliga. Heameelega kuuleks ka teiste arvamusi sellel teemal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera alt õhu pealevoolu vähemaks.

 

Proovinud seda, ei toiminud väga. Lühikesi mahve tõmmates pole probleemi, kuid kui pikemaid teha, siis kärsakas garanteeritud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poola hangsenid vist ongi suure VG sisaldusega, seal ka kohe näha, et vedelik paksem. Ise kasutan Spezzi Hangsenit ja Liquad, mis peaks olema 70-80PG või siis ise segatud mahlasid, kus tean kindlalt, et PG sisaldus suurem on olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu poolt ka paar tähelepanekut. Kuna ise olen päris palju väljas, siis korpus jahtub üsna kiiresti maha ja vedelik läheb paksuks. Selle tulemusel tekib ka kärsakas. Nii, et soovitan hoida soojas sisetaskus. Vahepeal olid ka mingid anomaaliad sisse lülitamiseks, aga hetkel toimib ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VG põhised mahlad kipuvad külmaga paksemaks minema. Isegi pärast külmikust baadvedeliku potsiku välja võtmist on päris korralik piin seda ümber valada. Venib nagu tatt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi laiali lammutanud ka on? Mis aku seal sees võib olla. Tahaks võimsamat akut sisse panna. Muidu hea aparaat,kui aku võimsam oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi laiali lammutanud ka on? Mis aku seal sees võib olla. Tahaks võimsamat akut sisse panna. Muidu hea aparaat,kui aku võimsam oleks.

On hetkel lammutamisel. Panen pilte ka kui laiali saan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...