Jump to content
E-sigareti foorum
Maitsev Aur

Joyetech eGrip

Recommended Posts

Mingil müstilisel põhjusel hakkas igast otsast lekkima, üritan põhjuse välja selgitada ja ühtlasi ka akuga tutvust teha.


egrip_1.JPG

egrip_2.JPG

egrip_3.JPG

 

Ehk siis 18650 aku sisse ei mahu.

Lekkimise põhjuse otsinguga jätkan, kuidagi peaks ka teine ots lahti käima aga vaja veel välja mõelda, kuidas täpsemalt.

 

EDIT2: Sealt paistab 1 kruvi...

egrip_4.JPG

 

EDIT3: Paak ja tihendid tunduvad terved olema, ei saagi aru, miks ta kõikvõimalikest kohtadest lekib.

egrip_5.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis 18650 aku sisse ei mahu.

aku siis 17500

Tootja - Jiangmen Jumpsun Battery Factory (hiina)

 

JS17500  1580mA  (min.1530mA)  17.5mm   50.5mm

 

 

allikas - google :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aku siis 17500

Tootja - Jiangmen Jumpsun Battery Factory (hiina)

 

JS17500  1580mA  (min.1530mA)  17.5mm   50.5mm

 

 

allikas - google :)

Mnjah, isegi kui suudaks 18650 akult selle metallkesta maha saada ilma lühist tekitamata siis läbimõõdu poolest mahuks veel sisse ära aga pikkuse poolest paraku mitte :(

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Lithium-Ion_Cell_cylindric.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk on tegemist ilma kestata akuga. Sellisel juhul jäävad numbrid kehtima aga aku mõõtmed vähenevad. Vaevalt on eGrip'i tootja enda aku lasknud tootmisesse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaalis on seal see läikiv hõbedame vaakumpakend aku kest.Enivei, sügavust on seadmes aku jaoks nibin-nabin 51-52mm - kaas peb ka kuhugi mahtuma. Ja 18650 on originaalis 65mm pikk - kui metallkesta ära saaks siis läbimõõt vast muutuks vatuvõetavaks aga pikkusest ikkagi ei õnnestu kuidagi üle sentimeetri maha näpistada.

Eilse lammutamise ja kokkupaneku tulemus igatahes on see, et seade enam ei leki. Küll aga on minu jaoks õhuvool liiga väike - kui õhuregulli kruvi lõpuni lahti keerata siis on justkui parem aga sel juhul kipub lurisema. Kui koomale keerata ja vaiksemalt tõmmata siis lurisemist pole. Ehk siis kellele meeldib otse kopsu suures koguses auru tirida - ehk on RBA põhi antud juhul abiks aga standardkonfis kõige paremini ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainus kellel gripi usb pesa küljest ära on kukkunud ..esimesel kestis ca kuu aega .. asenduspillil vähem kui nädal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainus kellel gripi usb pesa küljest ära on kukkunud ..esimesel kestis ca kuu aega .. asenduspillil vähem kui nädal.

Ei ole ainus, mitmed riistad samade vigadega olnud. Pidi olema nende nn lastehaigus, uuem partii pidi kindlam olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eestist puitimitatsiooniga varjanti ka kuskilt osta saab?

ikka saab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.epiip.ee/et/e-pro/518-joyetech-egrip.html#/vrv-puit

 

A seal "tellimisel". Ise sain ka epiip.ee'st koos RBAga (camo). Väga super asi, hämmastav, et selline seade nii palju auru suudab toota. Auru on palju ja see on selline soojapoolne, aku kestab ka normaalselt (naine saab terve päeva hakkama sellega). Maitset on rohkem kui näiteks Kayfuniga. See siis selle RBA põhjaga, tavalise aurustiga polegi proovinud. Lisaks RBA põhjale on kasulik uue coili keeramiseks ka RBA adapter soetada (saab tavalise modiga testida coili ja dryburnida) http://www.epiip.ee/et/joyetech-vvvw/801-egrip-rba-510-adapter.htmlSee pole ilmselt vajalik, kui osta valmis coile (ise viitsi traati keerutada vms) http://www.epiip.ee/et/joyetech-vvvw/776-joyetech-cs-egrip-rba-coil.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hästi. Kas w reguleerimise nupul on numbrid või punktikesed? 

täpid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on keegi teinud/proovinud või uurinud, kas RBA-le saab egripiga ise ka dryburni teha? Kui keerata pealmine "kork" ära, tühja paagiga ja ilma vatita oleks mõeldav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on keegi teinud/proovinud või uurinud, kas RBA-le saab egripiga ise ka dryburni teha? Kui keerata pealmine "kork" ära, tühja paagiga ja ilma vatita oleks mõeldav?

kas selleks 510 adapter mitte abiks pole? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas selleks 510 adapter mitte abiks pole? 

Hetkel seda pole (tean, et sul see olemas :) ) ja pole ka ühtegi meh-i veel kuhu seda otsa panna. Seepärast uuringi, et äkki saan enne vajalikke asjade ostu kuidagi põlve otsas asja tehtud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

väikese põletiga(terava leegiga) või tuulekindla tulemasinaga saab edukalt kõntsa maha põletada.Ettavaatust,et näppe ega tihendit ära ei kõrveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...