Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

E-suitsetajate ühine mahaistumine Tallinnas 7. Novembril 19:00

Recommended Posts

Pollis on puudu et asukoht ei sobi :D ..... aga eks muu kandi inimesed peavad ise mõtlema kas äkki peaks ka midagi tegema.... või ennast kohale vedama. Kui külastajaid on eks siis vbla kunagi võiks ka suurema kokkusaamise peale mõelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ütleks, et Eesti just eriti hea näide oleks kaugema otsa meestest. Kolige mõnda suurriiki ja 200km tööle saab teie normaalseks vahemaaks :D

Marss traktoritele hääled sisse ja tulek.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga see võiks täitsa toimida, kui keegi tartust tõesti läheb ja nõus rahvast kaasa võtma siis oleks isegi huvitatud. Päris põnev oleks näha mis lahendused kellegil on  :)

 

ojee, kui keegi on nõus kaine rool olema muidugi....  siis oleks ju hoopis teine tera  :idea:  annaks kasvõi oma auto kasutusse selleks, minu auto ju sõidab gaasiga. Seega saaks ju pool muidu edasi-tagasi.  (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aus oleks siis a'la Paide - suuremal osal suht sama tee sõita. Samas ütlen ausalt, et Tallinnas veaks ennast võibolla kohale, aga Paidesse küll sõitma ei hakkaks ja tõenäoliselt pole ma ainuke Tallinna inimene kes nii arvab ning samuti pole kindel, et need kaugema kandi mehedki Paidesse viitsiks sõita, seega on medalil ka teine külg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vaevalt kohale ronin, eeldatavasti laupäeval ka tööl, aga selle saaks ära muuta kui väga vaja.

Samas vaid õhtuks kohale ronida ma ausalt öeldes ei viitsi.

Aga te tehke ära, järgmine kord 2 päevane  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aus oleks siis a'la Paide - suuremal osal suht sama tee sõita. Samas ütlen ausalt, et Tallinnas veaks ennast võibolla kohale, aga Paidesse küll sõitma ei hakkaks ja tõenäoliselt pole ma ainuke Tallinna inimene kes nii arvab ning samuti pole kindel, et need kaugema kandi mehedki Paidesse viitsiks sõita, seega on medalil ka teine külg ;)

 

Mis oleks, kui sulle keegi ütleks, et Tallinn (tallinn pigem) pole ainus linn eestis. Nats kompoti ajab pees keema, kui tuleb mingi ,,kärss,, , ajab näpud püsti ja teatab, et tema on pealinnast ja tema ennast ei liiguta.

 

Aga muidu tore ettevõtmine, soovin kõigile edu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuram, kolin ää just Edgargradist. Muidu oleks tulnud küll kaema kuidas oskajad-mehed udu teevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis siis nüüd järsku selline ving lahti läks. Tahetakse teha Tallinnas, las siis olla. Keegi ei pea ju vägisi tulema. Kunagi oli Tartus ka koosolemine. Kui on soovi ja viitsimist, siis võib kasvõi Tapal ka teha.

Spezz, palju tulijaid oleks praeguse seisuga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...