Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

E-suitsetajate ühine mahaistumine Tallinnas 7. Novembril 19:00

Recommended Posts

Mis oleks, kui sulle keegi ütleks, et Tallinn (tallinn pigem) pole ainus linn eestis. Nats kompoti ajab pees keema, kui tuleb mingi ,,kärss,, , ajab näpud püsti ja teatab, et tema on pealinnast ja tema ennast ei liiguta.

 

Aga muidu tore ettevõtmine, soovin kõigile edu. 

 

Tean seda isegi, et Tallinn pole ainuke koht kus elada, kuid tegemist on siiski Eesti suurima linnaga ja kui lähiümbrus ka juurde võtta, siis on see umbes pool elanikkonnast. Kui tegemist on ilma suurema eesmärgi või põhjuseta üritusega, kus kõht täist süüa, natuke juttu puhuda ja mõni õlu võtta, siis mina tõesti selle nimel väga kaugele kodust sõitma ei hakka. Ei hakkaks ka siis, kui kuskil Võrumaa metsade vahel elaksin. Kui see nüüd kedagi solvas, siis vabandan, see ei olnud minu eelmise postituse eesmärk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vägisi tundub mulle, et tänapäeva demokraatlikus maailmas, kus kõigil on oma arvamus ja seda saab vabalt levitada, peab selliste ürituste tegemisel lähtuma ühest kohast ja kindlal ajal. Kõigile nagunii vastu tulla ei saa.

Oleks pidanud panema kohe koha ja kuupäeva lõplikult paika ja seda ka nii serveerima, et mõtisklusteks vähem ruumi jääks. Varsti tuleb keegi ja teatab, et talle meeldib mõni teine koht rohkem või kellaaeg ei ole just kõige parem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks pole kuhugi tulija, ei kattu kuupäevad jne. 

napoleon ära võta seda isiklikult, ma niisama üldiselt mulisesin. Sedas nüüd küll, et pealinnas suurem hulk rahvast võimalik kokku saada kui Võrus näiteks. Aga kes sinna minemas, siis klõpsake pilte ka ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, iseenesest väga lihtne - igaühel võimalus organiseerida kokkusaamist ja Tartlased seda ka juba teinud.

Kuna ma ise Tallinna inimene siis ilmselgelt otsin koha Tallinnas. Savi, et kell 00:00 kinni pannakse, alati võib aktiivsem kamp kuhugi edasi astuda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei hakka vastamagi pollile

 

 

tuleks kui keegi kaine rool mind viiks ja tooks.....hetkel naine kaineks rooliks mõjuvatel põhjustel ei hakka ja ega ma ka soovigi.

Eks neid kokkutulekuid tuleb veel, kyll ma kuhugile ikka jõuan  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pakun kainet rooli teenust, ei aja niikuinii alkot taga :D Aga vihkan pealinna liiklust :D

Oktoober siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt, ega see mingi kohustuslik üritus pole ja arusaadav, et osad ei taha 5-tunnisele üritusele tulla kaugelt.

Lihtsalt praegusel hetkel on koht paika pandud ja kahe kuupäeva vahel valida - kes tahab see tuleb (Y)

Kui huvilisi pole siis jääb ära ja ka keegi ei nuta (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti tore õhtu tundub  tulema, pilte ja videoid varustusest ja ühisaurupilvest!

 Ise pea põhja-lätist, jääb kaugeks kahjuks.

Edu :idea:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti tore õhtu tundub  tulema, pilte ja videoid varustusest ja ühisaurupilvest!

 Ise pea põhja-lätist, jääb kaugeks kahjuks.

Edu :idea:  

ise nimetan põhja -lätiks Lilli küla mida ise selle all mõtled......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, muidu hea idee igati. Kas Šnitslimaja on muidu valmis selleks, et nad paar tundi hakkavad olema udu alla mattunud? (tuletõrjealarmid jne...) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, nad on valmis. Kui rahvast suurem ports koguneb siis tuleb kinnine üritus, et mittesuitsetajad sisse ei saaks ja poleks asjatuid põhjuseid vinguda auru üle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

7-nov peaks sobima.

Kell 19:00, righto?

Haaran ilmselt miskti kaasa ka (proovimiseks), kui meelde tuleb ja jõuan tegeleda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haara kindlasti, potentsiaalselt kokkusaadavale osalejate arvule mõjub see kindlasti hästi.

Kui mõni kogenum tegija viitsib, siis vähemalt minul oleks huvi ka selle vastu, et keegi näitaks, kuidas RBA-le coili keerata ja juhiks tähelepanu vigadele, mida algajad teha võivad jms. :) Ise võtan siiani hoogu, et mõni RBA osta, aga siiani pole selleni veel jõudnud ja ehk selline pisike tõuge aitab mõne kahtluse ja kõhkluse hajutada :) Ja kui keegi selle live ülevaate(koos potentsiaalse lollidele küsimustele vastamisega) teha viitsib, siis Spezz ja teised müüjad võiks ju üht-teist kaasa võtta, et huvi korral saaks sobiva riistvara kohapeal osta :)

 

Mul endal midagi väga ürituse teemal lisada ei ole. Kui osalejatel huvi on, võin proovimiseks koduveine tuua, aga selle peaks siis enne selle asutusega läbi rääkima, kas ja mis tingimustel nad oma jooke tarvitada lubavad. Välismaal on mõnes kohas klaasitasu(st. mingi tasu, mille eest saad klaasid ja võid kaasatoodud jooke tarbida), aga Eestis pole seda veel kohanud ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otseselt kuupäeva hetkel olemas pole - esimene istumine ja kes tuleb see tuleb. Hetkel paistab huvi leigevõitu olevat ja ei näe põhjust kinniseks üritust teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh Tartlaste huvi tundub isegi suurem aga tlna vedamine on ikka küsitav. Kui saate tlnas tehtud siis proovime Tartus ka ühe teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...