Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

E-suitsetajate ühine mahaistumine Tallinnas 7. Novembril 19:00

Recommended Posts

Pole miskit - üle Skype konverentsjooma.

 

Kas mõni postitus on ära kustutatud või ei võimalda minu peakuju hetkel taibata, mille kohta see kommentaar käis? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mõni postitus on ära kustutatud või ei võimalda minu peakuju hetkel taibata, mille kohta see kommentaar käis? ;)

See käis selle kohta, et Tartu omad ja Rakvere omad ka korraga. Kuidas sa muidu tänapäeva mobiilsel ajastul seda korraldad? :P

Me tegime juba katsetusi moodsalt kiviajal skype joomaga (ca 9-10a tagasi), toimis kenasti. Mingi hetk muidugi ei saanud enam täpselt aru, et kes ja kus ja palju ning miks üldse karjub....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praeguse seisuga meist ka üks kohal. Liikuma saab umbes 17. Et väikese hilinemisega siis. Loodan, et seal kuskil parkida ka on :P

 

Ma ei tea kui hästi Tallinnat tunned, aga kaardi järgi paistab see koht vanalinnas või vanalinna külje all olema ja kui GPS järgi treppi sõidad, siis kardetavasti on parkimisega seal kehvasti. Kindla peale minnes on auto kõige mõistlikum vabaduse väljaku alla parklasse jätta, linna maa peal on reede õhtul parkimiskoha leidmine paras loterii ja seda eriti veel siis kui kohalik pole ja koha mitteleidmine hulka ekslemist tähendab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale 1900 on linnas tasuta ja üldjuhul kuskilt lähiümbrusest ikka leiad koha. Pärast jalgsi gepsuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale 1900 on linnas tasuta ja üldjuhul kuskilt lähiümbrusest ikka leiad koha. Pärast jalgsi gepsuga.

 

See tasuta pole ilmtingimata. Muutus alles hiljuti, aga südalinna piirkonnas, kuhu antud üritusele minnes võibolla parkida tahaks, on parkimine 24h tasuline http://www.parkimine.ee/Parkimisinfo/tallinn Ehk siis tasuta parkimiskohta otsides peaks eeltööd tegema või hoolega piirkondasid vaatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah krt, ma unustasin selle südalinna muudatuse ära...pole õnneks väga tihti vaja keskel parkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve Tallinn läks tsoonideks nüüd =) Sissekirjutuse alusel saad oma tsoonis tasuta parkida jnejne.

Elektrilevi töötajad saavad alajaama ette ka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...