Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Mestizo

Milliseid maitseid VPG-le

Recommended Posts

Küsiks et kas vpg baasile võib segada ükskõik milliseid maitse lisandeid ?

Kus osta lisandeid vpg-le?

 

Tänud kes oskavad ja viitsivad vastata

Share this post


Link to post
Share on other sites

võib kõiki maitseid

 

mis lisandeid sa otsid?

 

 

 

ed: Spezz.ee on ka maitseid (Atmos'el on väga head maitsed muide)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsed ongi maitse asi. Atmosest meeldis mulle RY69 ja veidike ka Cinnamon Cookies. Proovinud veel rohelist õuna, kookost, habanat, whiskyt, minti ja midagi vist veel. Neist ei meeldi ükski. Null nikotiin ja 90VG/10PG + vesi ja maitsed segusid olen enamasti teinud. Vahel ka paar mg nikotiini hulka. Samas paljudele meeldivad Atmose maitsed väga. Pead proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan, et 5-s postitus. Endal saab täna homme kuus kuud tavasuitsust. Alguses tubakamaitselised olid eelistuses, täna vahelduseks tubakas+ muu.

Atmose roheline õun ja roheline tee huvitavad, mitte nii magusad. Zabaglione  ja RY 69 Spezzilt head. Kasutad kahte kolme seadet ja aurutad vaheltumisi, ei tekki nö. tüdimust.

 Jõudu veipimisel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul mingi valik Atmose maitseid ka olemas.

Kas ry69 tuleb veel?

Zabaglione - kõlab maitsvalt, mida see meenutab?

 

Tegelt mul üks asi hinge peal. Tellisin inglismaalt prooviks neid ja teisi jooke. Tubaka ja joogimaitseid. Kõlbasid kah, age ei midagi erilist, mida uuesti osta. Kaasas oli ka sildita pudel, mis pealegi lekkinud ja keeratud kilesse ja kummiga kinni tõmmatud. Kohvipruun vedelik, magusa lõhnaga. Proovisin lõpuks ära. Kõige rohkem iirist tundus. Vaniljet ja kohvi vist. Kerge tubaka aroom. No ei leia sellist ja ei oska otsida ka. Aga tahaks..

 

Veel tahaks mingit head soolakat maitset leida

Share this post


Link to post
Share on other sites
....

Veel tahaks mingit head soolakat maitset leida

kuskil ma nägin just peekoni maitset :razz:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui on huvilisi, siis peekoni, hapukurgi, viina või chicken&waffle maitset võin pakkuda, lihtsalt pärast palun mitte kritiseerida :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui on huvilisi, siis peekoni, hapukurgi, viina või chicken&waffle maitset võin pakkuda, lihtsalt pärast palun mitte kritiseerida :P

See juba läheb :D

123-s muide on ka praevorsti maitset! (bratwurst) Sakslased ikka..

peaks vist proovima

 

aga soolaka maitse all mõtlesin kergelt soolast suitsumaitset, mitte sellist keemilist või konimaitset mis enamasti suitsu maitse pähe pakutakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...