Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
[SAC]Bools

Kayfun Lite Plus v2 ning klaaspaak

Recommended Posts

Kuna see originaal polükarbonaat ei kannata paraku ikkagi neid vedelikke, mis enim meeli erutavad, siis jõudsin järeldusele, et vaja "glass-conversion" teha. Oleks, et see käiks lihtsalt, aga natukene uurima hakates jooksis mu juhe(jälle) täiesti kokku ning enam ei saa maast, ilmast ega nano-mõistest enam mitte muffigi aru. Seetõttu proovin hästi lihtsalt teha:

 

1. Mul on Kayfun Lite Plus v2 - https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1700500-kayfun-lite-plus-v2-style-rebuildable-atomizer-4

 

2. Kasutan seda polükarbonaadist paagi keskosa, kahjuks ei mäleta, millise korstnaga(pakis on lisaks tavalise ka nö. "short chimney"). Millegipärast pole minu clearo 74mm(nagu FT-lehel andmetes kirjas), vaid pigem 68-69mm.

 

3. Nüüd on 2 varianti: 1) https://www.fasttech.com/products/0/10006473/1700500-kayfun-lite-plus-v2-style-rebuildable-atomizer-4 või 2) https://www.fasttech.com/products/0/10009156/1815407-kayfun-quartz-tank-nano-kit . Mingisuguse ebatäpse joonlaua abil saan enda Kayfari paagi pikkuseks 29mm, ümardades see 30mm-iks, siis justkui 1. variant peaks õige olema. Eeldan, et ei lase ennast häirida sellest, et klaasist ala ise on tunduvalt "kõrgem"? Teisisõnu "WTF number 1"

 

4. "Discussion"-ite all hakatakse aga jahuma mingisugusest nano top cap-ist, keegi jahub mingitest "drip-tip"-idest ja maeiteamillest veel, mis millegiga sobib ja millegiga ei sobi. Siin on "WTF number 2", minul on selline komplekt, nagu punktis 1. täpselt sellise "drip-tip"-iga

 

5. Leidsin ka sellised asjad, nagu 3)https://www.fasttech.com/products/0/10009156/1797300-kayfun-quartz-glass-tank ja 4)https://www.fasttech.com/products/0/10009156/1782800-kayfun-quartz-tank-nano-rba-replacement-glass-tank , mis minu arusaamist mööda, eelkõige keermete puudumise tõttu, ongi nende ülalmainitud "kit"-ide varuosad, neid ei saa ju otse vahetada tavalise polükarbonaat jupi vastu?

 

Ühesõnaga, sooviks leida vastuse nii "WTF number 1"-le kui ka "WTF number 2"-le. Samuti võib vabalt pakkuda ka veel muid lahendusi, et asi klaasile ümber konvertida.

 

Jään vastust ootama, nii kui vastus tuleb, teen ära ka enda "esimese FT-tellimuse"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellele järeldusele ma jõudsin kiirelt, ma lihtsalt ei saa enam aru, kas ma pean midagi veel juurde tellima, et ma lihtinimese kombel vahetaksin oma paagi selle klaasist paagi vastu välja, kuna keegi jahub seal discussionite all, et nano top cap ei sobi ja samuti driptip ei pidavat sobima. Tahaks lihtsalt teada, milliseid juppe mul vaja läheks, et asi toimima saada....

 

Mõõtude järgi ma eeldan, et mul on "normaalpaak"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

see klaasist on tore küll ,kuid klaas istub ainult tihendiga seal vahel ,mul on see olemas ,aga kasutada ei julge sest oma raskusega seisab kuidagi liiga lõdvalt koos ja väikese kõrvalmõju tagajärjel lihtsalt eraldub juppideks (erinevalt sellest plasttangist ,mis on keermetega omavahel ühendatud )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal suurem kvarts kit ja igati rahul.

Võta lahti, kuivata tihendid ära ja proovi siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see klaasist on tore küll ,kuid klaas istub ainult tihendiga seal vahel ,mul on see olemas ,aga kasutada ei julge sest oma raskusega seisab kuidagi liiga lõdvalt koos ja väikese kõrvalmõju tagajärjel lihtsalt eraldub juppideks 

Mul sama jama, keegi äkki teab, millega seda kõige parem oleks kokku liimida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen pesnud ja kuivatanud ja teinud igasugu vigureid (peale liimimise )aga eraldub ikka suht lihtsalt algosadeks. ei julge teist raputada ,tasku panemisest rääkimata.Kodus vaikselt sosinal kasutamiseks ehk ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ei saa kasutada, top cap nihkub- õhk vahel ja mitu paagitäit niimoodi tasku laiali jooksnud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ole sama asi ! see on ülevalt täitmiseks aga pole kuidagi seotud kalastangi kinnitamisega

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT jublakal pole korstna jaoks keeret lõigatud. Õige asja hind on päris hea jah. Kloonile ilmselgelt ei ostaks. Pärast mõni asi ei klapi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks siiski ei hakanud seda ära tellima ning kuna ühe foorumlase juurde puruksläinud klaasi asemele varujuppi soetama minnes pakuti mulle üsna mõistliku kombodiilina ka "fully transparent"-kit koos läbipaistva "kambriga", siis otsustasin oma Kayfarile need ka ära võtta. Lõpptulemus selline, kuigi tegu siiski polükarbonaadiga...

 

Eks vaatab, kaua kestab, aga kuradima pull on jälgida, millal vatti vahetama peab ;)

 

post-851-0-18736000-1415700257_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valesse teemase kirjutan aga pean jagama lihtsalt.

RBA ja mina oleme 100% võhikud. Sain siis täna spezzilt oma särava uue kayfun lite klooni kätte. Mõeldud tehtud otsisin kuskilt mingi puuri julla ja kukkusin selle ümber traati keerutama, tükk pusimist ja 2 youtube video hiljem oli coil valmis ja vaporshark näitab uhkelt 2.5 ohmi, mis on arvatavasti üpris sitt aga oi seda imet kui kokku nüsitud coil ja tsipake vatti hakkas esimese korraga tööle. Ma ei tea kas asi on selles, et see kayfun on nii lollikindel ,et isegi minusugune loll saab selle esimese korraga tööle, või äkki mul lihtsalt vedas aga kui nii hästi toimiv RTA on olemas, siis milleks mingeid froggereid, squalle etc soetada.. Mõtetu lihtsalt.. Kayfun on lihtsalt perfect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...