Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Aspire Atlantis

Recommended Posts

atlantis.jpg

 

Aspire Atlantis Tank
Aspire's Atlantis has raised the bar to new heights. This next generation tank system brings improved adjustable airflow and Sub Ohm coils that provides performance similar to even the best rebuildable atomizer. By enhancing Aspire's Bottom Vertical Coil design Vapers will experience better taste and vapor production. Aspire's Atlantis Tank design is easy to carry, install, and refill. Aspire... the trusted name in Personal Vaporizers.

Rohkem lugemist

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootaks ära mõne review kas peavad vastu tõsisemat kasutamist...

 

Phil juba mainis mingis hiljutises videos, et seda tüüpi paagid hakkavad RTA'le järgi jõudma nii mis mühiseb :) Positiivne.

Nt. kuskile reisile minnes ma väga ei viitsiks coile keerata, vahetaks lihtsalt pead.

 

0.5 tahab suht hästi õhku saada, loodame, et on korralikult lahendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gOnadz, tihti Sa coili siis uuendad? Tegelikult kestab RTAs üks traat ikka pagana kaua. Vatti vms. jah, tuleb vahetada. Uute asjade tootmine on muidugi hea. :) Sellise takistusega asjad meeldivad eriti mechi kasutajatele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan ainult meche, takistused kuskil 0.5 kandis, paakidel natuke rohkem. Ma pidasin rohkem silmas kogu seda vatindust. Ma just olin puhkusel ja suht pain in the ass oli vedada kaasa vatt, terariist, pinsetid, et seda jama vahetada. Lihtsam oleks paar valmis junni visata kotti. Märgiks siin, et ma reisin väga väga kergelt ja suurt ei talu üleliigset kraami (kui on võimalik saada läbi ilma selleta). Üldjuhul mida võib osta kohapeal, ostan kohapeal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene test tehtud - nu on ikka julm elukas

Hana DNA30 - 24W juures

Dekang 6-ne mahl  80pg/20vg (ise 12 peal) ei kannatanud otse kopsu tõmmata....liiga kange tundus

ja auru oli isegi selle mahla kohta ulme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega mech modiga pole Atlantist

mõtet soetada?

miks mitte....võibolla aint tiba lahja pauguga (0,5 ohm coil ikkagi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehaanilise otsa isiklikult ei soovita. Suht magedaks läheb üpris kiirelt. Dna30-ga 30w ja asi aurab nii mis kole. Maitset annab ikka väga hästi edasi. Endal jäid igaljuhul RDA-d seisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka endale see elukas ligi võetud 30w juures tossab mis jube ja maitse on supper Walci mahlaga, aga esimese tunni jooksul läksid oomid .5 pealt juba .7 peale huvitav mix?  :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka endale see elukas ligi võetud 30w juures tossab mis jube ja maitse on supper Walci mahlaga, aga esimese tunni jooksul läksid oomid .5 pealt juba .7 peale huvitav mix?  :?

coil annab saba

30w on max selle jaoks

soovitan coili eluea huvides rohkem piirduda 25W peal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud vihje eest ;)

Lasin ennem ka watte allapoole 24 peale ja võtsin korra aku tagand ära ja oomid langesid .6 peale :D

Kusagilt jäi kõrva et Works best on 30 to 35w ju siis vale jutt. 

Sai ise ka nüüd rohkem uuritud sellekohta ja on jah 25 kuni 30w :D

 

Ega esimene lammas läheb ikka aia taha.  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta kannatab ka kuni 40W  aga coil annab mega kiirelt saba ka  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda on kurradima kehva täita, kas ongi nii, et keerad koos coiliga paagi lahti, , ma pean coili näpitsatega keerama, kui küljest tahan selle ära saada, ja kinnikeeramisel ei kruti ka kõvasti, aga ikka tuleb koos paagiga, mitte ei jää põhjakülge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm näha on :D Hea et uurima hakkasin, muidu oleks õnn üürikeseks jäänud.  (psühho)


seda on kurradima kehva täita, kas ongi nii, et keerad koos coiliga paagi lahti, , ma pean coili näpitsatega keerama, kui küljest tahan selle ära saada, ja kinnikeeramisel ei kruti ka kõvasti, aga ikka tuleb koos paagiga, mitte ei jää põhjakülge

 

Et siis sama viga nagu Nautilusel oli :D Mul aitas sellevastu soe vesi. Pm sama effekt nagu moosipurgil vms.

Sorry lugesin valesti :D sul coliga probleem mitte paagi lahtikeeramisega. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks ikka põhja külge jääma

minul vähemalt jääb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...