Jump to content
E-sigareti foorum
martinikene

SKYsmoke - PRO-G MOD SYSTEM nupp katki

Recommended Posts

Tervist.

 

Võitsin endale Skysmokest Pro-G Mod e-sigari. Aga juba esimese päeva lõpuks läks nupp katki, või pigem ma suutsin selle kogemata ära lõhkuda.

Oskab keegi soovitada, kuidas parandada? Või siis mingisugust kohta kus Tallinnas parandada saaks lasta? Ehk teab keegi ka kui palju selle parandamine maksma võiks minna? Muidu on e-sigar töökorras, lihtsalt nupp on täiesti katki.

 

Ette tänades, Martin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagasi ikka jah, ainuke nõuanne. See ei ole normaalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vii tagasi ja küsi raha tagasi ja ära lase endale enam EVER mitte midagi SkySmokest pähe määrida. Selle raha eest saad 3 sarnast, töötavat mod'i siit foorumist ja lisaks jääb mahla raha ülegi.

 

 

 

PFFFFFHHHHHAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAA. Kuradi SkySmoke oma innovatiivse hiina kräpiga. xD Kaua nad oma ülemakstud shlongi ausa eestlase per*e veel susavad? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et ma lähen käin ikka Skysmoke esinduses ka. Sellega lihtsalt nii, et kuna ma selle võitsin, siis mul pole kviitungit ega midagi sellist. Samuti olen ma ise magama jäänud, nimelt kätte sain ma selle esigareti juba augusti lõpus. Pole aega ega motivatsiooni olnud siiamaani esindusse minna.

 

Ja ilmselgelt Skysmoke on jura. Elu sees ei ostaks sealt ülehinnatud kaupa. Aga tasuta saadud kraam on alati hea, või mis? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tasuta saadud kraam on alati hea, või mis? :D

 

Kas just hea, aga kingitud hobuse suhu ei vaadata ;)

Samas tasuta saab midagi enamasti vaid siis, kui mõni hea inimene annab ära oma väheväärtusliku kraami, mida ta ise ei vaja. Kui kommertsasutus midagi tasuta annab, siis enamasti maksad selle ühel või teisel moel kinni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildi peal on simple mod ve? Kui jah, siis peleonis oli sellele varuosi saadaval. Pead muidugi ei anna, kas praegu ka veel on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...