Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Kanger Subtank

Recommended Posts

See tundub juba päris sexi olevat, alla 1 oomi on päris hea. Ja saab ka ise keerata. Jääme ootama. Äkki on isegi kaifunni tapja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huge push from China on sub ohm. Is that what the market really demands? How will vendors be able to distinguish their customer base when promoting starter kits to smokers? Do smokers "need" sub ohming to get off cigarettes? Is it just the cool kids doing it? Part of the beauty of sub ohming is the actual process of building, tweaking and learning as you go along. I fear the jump of novice to expert without proper education and knowledge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaping ei ole enam ammu ainult suitsetamisest loobumiseks. Ka mina ei ole enam nikosõltlane ja teen seda ainult hobina. 0 vedelikud igapäevasel, niko maksimaalselt kord kuus viski kõrvale. "Beauty of learning" paistab kuidagi kadedusena. Miks ei võiks algajad kuuma auru ja suuri pilvi nautida?

Ilmselt tuleb sub-ohm clearosid sub-ohm kui väljendi populaarsusest. Mechi otsas vast mõtekas aga reguleeriud asja otsas võib vabalt 1+ oomist hästi wickivat coili kasutada. Mu dripperites enamjaolt üle oomi mähised. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sub-oom on ohtlik. Sa pead teadma, mida teed ja kui sa ei tea siis on tagajärgedeks plahvatanud akud ja vigastused.

Ei tahaks igapäevaseid/nädalaseid artikleid vigastuste teemal, mis e-suitsu põhjustatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõus. Kuigi .5 oomi on ohtlik ainult mingi eriti kehva aku otsa ja hoiatusest manualis peaks minu arvates piisama. Loll on alati ohtlik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ikkagi on nii, et see on suitsetamise asendamiseks. Sub-ohm pole asi, mida ärida või soovitada algajale. Tuleb läbida kogu teema ja kogeda seda kõike. Kui tekib arusaam asjast ja numbrid ning ohutus selge, võib sub-ohmida. Sub-ohm on ikkagi juba hobi ja et see "mainstreami" läheb, on üsna vähetõenäoline. Enamik tahab ikkagi lihtsalt head mahvi, mida pakub neile reguleeritud seade ja 1,5-2,5 ohm küttekeha. Reaalselt pole vaja rohkem, kui 20W. Kokkutulekul rääkisin sellest samast asjast. Olin ümbritsetud Hana box-modidest ja muudest uhketest masinatest ja kui palusin displayd kõigil vaadata, siis toretses seal ikka keskmine - 15W.

Seega see hiina poolt näkku surutav "MORE POWER" ja "Sub-ohm NOW!" teema on läinud juba liiga hoogu.

Lisaks.

Sama on ka mech modidega. Kayfun ja Nemesis on küll hea, aga kui pole põhja, ohutust selgeks tehtud ja vajutada nuppu lühises coiliga, on tulemus samuti väga väga kole. Olenemata sellest, kas on tegemist sub-ohmiga või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ikkagi on nii, et see on suitsetamise asendamiseks. Sub-ohm pole asi, mida ärida või soovitada algajale. Tuleb läbida kogu teema ja kogeda seda kõike. Kui tekib arusaam asjast ja numbrid ning ohutus selge, võib sub-ohmida. Sub-ohm on ikkagi juba hobi ja et see "mainstreami" läheb, on üsna vähetõenäoline. Enamik tahab ikkagi lihtsalt head mahvi, mida pakub neile reguleeritud seade ja 1,5-2,5 ohm küttekeha. Reaalselt pole vaja rohkem, kui 20W. Kokkutulekul rääkisin sellest samast asjast. Olin ümbritsetud Hana box-modidest ja muudest uhketest masinatest ja kui palusin displayd kõigil vaadata, siis toretses seal ikka keskmine - 15W.

Seega see hiina poolt näkku surutav "MORE POWER" ja "Sub-ohm NOW!" teema on läinud juba liiga hoogu.

 

Lisaks.

Sama on ka mech modidega. Kayfun ja Nemesis on küll hea, aga kui pole põhja, ohutust selgeks tehtud ja vajutada nuppu lühises coiliga, on tulemus samuti väga väga kole. Olenemata sellest, kas on tegemist sub-ohmiga või mitte.

 

Ohutuse kohapealt ja oskuste kohapealt 110% nõus. AGA ma olen näinud ka väga mitmeid kes ei saa analoogi pealt minema, sest auru on vähe ja see on nõrk. Ja aidanud on 0.6-1.0 coil ning korralik mod (meh või reguleeritav min 20W ). Aga see eeldab sellise asja müüjalt ka normaalset koolitust ja asjade selgitamist. Sealt edasi on reeglina kaks teed ... kas minnakse fanaatikuks ja hakatakse otsime veel paremat auru ... või minnakse rahulikult väiksemte Wattide peale ja väiksema niko sisalduse peale kuni selleni, et mõni loobub täelikult - mis ongi ideaal eesmärk ju. See on minu arusaamist mööda ka seotud natuke inimese sihtidega ... ehk see kes tahab kõike maha jätta see seda ka suuudab aurutamise abil, sest nagu me kõik teame vabist on palju lihtsam ilma olla kui analoogist.

Muide mida suurem on coili takistus seda väiksemate watidega seda tõmmata kannatab ... 0.6ohm 30W on täitsa ok ... samas 1.6 +++ ohm 30W ei ole normlaalne ... kõrbeb kogu elu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kui RBA võimalus olemas, võib sinna ju midagi ohutumat sisse keerata. Välimus on küll kena, kuid see jäme drip tip hakkab vist maitsele mõjuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No seal on ju kirjas, et toetab ka tavalisi kangeri coile ja lisaks siis see RBA võimalus. Minule meeldib näiteks, aga kuna ma juba täna teen kangeri coilid ise (vanade elementidega), siis tahaks enne rohkem detaile/arvustusi näha enne kui otsustan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suht lahja review http://m.youtube.com/watch?v=wfzDb0vS0d4

 

Lootsin midagi enamat . Pluss on see, et 2 in 1 lahendus. Miinusteks aga hind 59usd ja paagi mõõt 55x25 ilma driptipita. Suurem kui kayfun. Ei teagi kuhu peale see sobida võiks? 26650 mehaanilisele vist ainult ja vbl ka boxidele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Hoian subtank minil ise silma peal, peaks varsti endale ka ühe hankima. Keegi siit kasutab juba ja oskab kommenteerida, et kui hea toode on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimene sats jõuab homme - pole veel infi , et kellelgi oleks  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laos

 

Kangertech Subtank Nano

Kangertech Subtank Mini

Kangertech Subtank

Kangertech Subtank OCC coil 0,5 ohm

Kangertech Subtank OCC coil 1,2 ohm


Võtsin Nano omale prooviks

Istub 0,5 ohm coiliga Cloupor mini seljas

20W peal.....päris muhe  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laos

 

Kangertech Subtank Nano

Kangertech Subtank Mini

Kangertech Subtank

Kangertech Subtank OCC coil 0,5 ohm

Kangertech Subtank OCC coil 1,2 ohm

Võtsin Nano omale prooviks

Istub 0,5 ohm coiliga Cloupor mini seljas

20W peal.....päris muhe   :D

Tee pilti ja näita meile ka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aiii. Ilus. Peab ka selle suunaga kaasa minema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...