Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Kanger Subtank

Recommended Posts

krt pole harjunud selle "lõdva" tõmbega... huuliku sise-läbimõõt jm. suur ja seega tõmbe õhuvool sigasuur.... vajab nats harjumist ...siuke "pool-kopsu" tõmme ....muidu supper asi... huvitav mis pisema sisemõõduga driptipiga teeb?.. pole proovimiseks kuskilt võtta ka.... delta23 sai nagu rahulikumalt/aeglasemalt tõmmata, subtank vajab nagu intensiivsemat/kiiremat tõmmet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt pole harjunud selle "lõdva" tõmbega... huuliku sise-läbimõõt jm. suur ja seega tõmbe õhuvool sigasuur.... vajab nats harjumist ...siuke "pool-kopsu" tõmme ....muidu supper asi... huvitav mis pisema sisemõõduga driptipiga teeb?.. pole proovimiseks kuskilt võtta ka.... delta23 sai nagu rahulikumalt/aeglasemalt tõmmata, subtank vajab nagu intensiivsemat/kiiremat tõmmet....

Kui õhuaugud pisema peale keerad siis ikka harjumatu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jep... proovitud. ikka teistmoodi... arvan et huulikus ikkagi asi.... aga mida rohkem veibin, seda rohkem harjub ja paremaks muutub....  aga jah... vedeliku-kulu ikka suur võrreldes teiste clearodega.... üledoos vist, õnneks 6mg vedelik...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeah, kes igatseb minimaalset õhu liikumist - soovitan mõni vana CE4 või isegi T3 välja otsida - üllatav, et nood omal ajal normaalsed tundusid(T3 augud sai tõttöelda küll juba katsetuste käigus suuremaks uuristatud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ega ma ei väidagi et vabam tõmme paha oleks. pigem harjumatu teiste clearodega nt. delta 23... samas loogiline ka et need 0.5 või 1.2 oomi tahavad vabamat tõmmet auru tootmiseks....


Jeah, kes igatseb minimaalset õhu liikumist - soovitan mõni vana CE4 või isegi T3 välja otsida - üllatav, et nood omal ajal normaalsed tundusid(T3 augud sai tõttöelda küll juba katsetuste käigus suuremaks uuristatud).

minu jaoks oli räigelt kinnise tõmbega näiteks vision vt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vision VT puhul sõltus tõmme vist ka akust, mille otsa asi keeratud sai kui ma õigesti mäletan..

A enivei, see kaldub siin juba meenutuste valdkonda - selle kohta peaks suisa eraldi teema tegema, et vanu asju meenutada :)

Ma ise ka ikka järjest vabama õhu liikumisega clearode peale kolinud ikka läbi ajaloo - lisatingimuseks ka see, et viliseks/susiseks minimaalselt õhu liikumine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vision VT puhul sõltus tõmme vist ka akust, mille otsa asi keeratud sai kui ma õigesti mäletan..

A enivei, see kaldub siin juba meenutuste valdkonda - selle kohta peaks suisa eraldi teema tegema, et vanu asju meenutada :)

Ma ise ka ikka järjest vabama õhu liikumisega clearode peale kolinud ikka läbi ajaloo - lisatingimuseks ka see, et viliseks/susiseks minimaalselt õhu liikumine.

(Y)  surnud hobuse suhu ei vaadata... :P

Kui õhuaugud pisema peale keerad siis ikka harjumatu? 

katsesin õhuvoolu regulli... pigem ikka jah asi huulikus kuna subtanki huulik lühike ja suure sisemise avaga, võrreldes nt. delta23 (eelmine kasutuses olnud clearo) ei saa tõmmata sellist rahulikku pikka mahvi, pigem kiirem ja sügavam tõmme... aga hakkab tunduma et see parem isegi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

 

 

(Y)  surnud hobuse suhu ei vaadata... :P

katsesin õhuvoolu regulli... pigem ikka jah asi huulikus kuna subtanki huulik lühike ja suure sisemise avaga, võrreldes nt. delta23 (eelmine kasutuses olnud clearo) ei saa tõmmata sellist rahulikku pikka mahvi, pigem kiirem ja sügavam tõmme... aga hakkab tunduma et see parem isegi.....

Mis wattidel tõmbad sellega, kumma ohmiga OCCd kasutad(RBA kohta pole kuulnud veel, vist ei oska kommenteerida)? Ega juhuslikult samadel ohmidel mingi muu RDAga võrdlust pole anda? Kuidas vape tundub, kuumemapoolne või pigem külm(0,5 peal)?

Krt ajaga aina huvi kasvab, võimalikult kiirelt peab ikka mini endalegi hankima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 2 on keskmiselt esimene :D

Aga see poh, vigu nagu ei esinenud. Täitmine raskendatud.......?

Hääl ka poh

See mis minu jaoks esimesel kohal, see võibolla sinu jaoks viimasel kohal ja vastupidi... Maitsed ja eelistused on nii erinevad... Mis ühele sobib, ei pruugi teisele jälle istuda... Ju igaüks peab enda jaoks selle "õige" leidma... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis wattidel tõmbad sellega, kumma ohmiga OCCd kasutad(RBA kohta pole kuulnud veel, vist ei oska kommenteerida)? Ega juhuslikult samadel ohmidel mingi muu RDAga võrdlust pole anda? Kuidas vape tundub, kuumemapoolne või pigem külm(0,5 peal)?

Krt ajaga aina huvi kasvab, võimalikult kiirelt peab ikka mini endalegi hankima.

Kasutan hetkel 1,2 oomist coili... 0.5oomise ja rba-ni pole veel jõudnud (mõned päevad alles kasutuses olnud) veibin keskmiselt 15-16watiga... Proovitud ka 25watiga,aurab küll... ;) mida kõrgemale watti ajada,seda kuumemaks aur läheb. minu jaoks 15watti 1,2oomisega siuke paras veip... Võrdlust muude rba/rda-dega ei oska tuua kuna pole kasutanud neid... Vabama õhuvooluga ka ära harjunud... Autos ei kannata enam veipida, mattub aurupilve alla... Üldiselt igati rahul.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav mis traadist need kaasasolevad rba coilid on keeratud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbes paar nädalat seda tükki omanud. Siiamaani olin rahul, kuni tänaseni, kui avastasin, et asi lekib kuskilt klaasi vahelt, tundub et alumise tihendi juurest. Vaatasin klaasi serva ja alumisi tihendeid, visuaalselt tundub kõik korras olevat ja huvitaval kombel on isegi alumine tihend kuiv. Aga lekib just altpoolt, näpu vahel keerutades saab sõrm vedelikuga kokku alt, ülevalt jääb kuivaks. Ei ole kukkunud ja vägistanud ka seda mingit moodi pole. Lekkima hakkas lihtsalt lambist, hommikul oli korras, päeval palju ei kasutanud, aga ka ei avastanud midagi kahtlast ja koju jõudes avastasin, et lekib. Vahepeal täitnud ja lahti keeranud ei ole... :?

Asjal nagu hinda on, võiks eeldada kvaliteeti ka, aga tundub et "made in china" ei saa kunagi olla päriselt hea, parim mida loota on vast peaaegu hea. Siiamaani ongi e-teema natuke pettumust valmistanud just asjade kvaliteedi osas, joyetech tundub olevat parim asi millega kokku olen puutunud, aga siiski ütleks ka selle koha peaaegu hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praegu on mul 1,2 OCC sees. Aga sellest vist ei peaks sõltuma, kuna tundub, et lekib klaasi vahelt. Aga võimalik, et läheb coili alt põhja alla ja sealt välja, vaatasin, et selline asi võimalik ehituse poolest. Coil ise on kõvasti kinni, ei ole lahti tulnud. Mingid tihendid olid kaasas, kui tühjaks saab siis vaatan kas annab vahetada. Eestist ostetud jah, aga esialgu vähemalt müüjat tüütama ei hakka, hea et meil siin üldse on mõned tegijad, kes midagi mõistlikumat pakuvad, kui kõik neid iga väikese asjaga tüütama hakkavad, siis lõpuks jäävadki valikuteks ainult välismaa ja skysmoke  :twisted:  taolised asjad. Põhjus võib olla mitte väga tõsine ja lihtsalt parandatav, aga häirib rohkem see, et kui selle raha eest midagi osta, siis eeldaks ikka korralikku kvaliteeti ja et ei peaks jebima. Tühjaks saab siis uurin põhjalikumalt ja annan teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müüjad selleks ongi, et probleemide korral nende poole pöördutaks ;)

Seda kindlasti, aga lähtume probleemi tõsidusest. Kui sa peaks kogu auru probleemide lahendamise peale kulutama, siis esiteks jääb vähem aega kasulikuma tegevuse jaoks, kliendid on küll rahul, aga lõpuks mõtled ise et teeks hoopis midagi muud. Need kes pöörduvad, nende murega peab muidugi tegelema, see ongi märk õigest müüjast. Kui mu e-vic oleks saba andnud, siis muidugi oleks müüja poole pöördunud, aga praegune asi ei tundu nii tõsine. Teema tegin ka rohkem nö arvamuse vormis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siiani ei ole selles mõttes probleemi olnud, et probleemide lahendamine oleks koormaks muutunud, seepärast ka julgustan :)

Aga arvamuse küsimine alati abiks, ehk on keegi samale asjale lahenduse leidnud juba (Y):)

 

EDIT: Peaasi, et ei jääks lõpuks endale paha maiku, et maksid, müüjat ka ei taha tüüdata ja tegelikult rahul ka pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siiani ei ole selles mõttes probleemi olnud, et probleemide lahendamine oleks koormaks muutunud, seepärast ka julgustan :)

Aga arvamuse küsimine alati abiks, ehk on keegi samale asjale lahenduse leidnud juba (Y):)

 

EDIT: Peaasi, et ei jääks lõpuks endale paha maiku, et maksid, müüjat ka ei taha tüüdata ja tegelikult rahul ka pole.

 

Müüjaga rahul. Ega müüja kaupa ise tee ja kui odavat kräppi kolmekordse hinnaga ei müü, reklaamides seda kui parimat, nagu üks suurem tegija näiteks teeb, siis pole nagu milleski süüdistada. Posu tihendeid kaasas, nii et kui tihendis asi, siis saab korda. Aga töökindlat asja vist ikka sellest loota ei saa, kui paari nädala tagant tihendit peab vahetama.Lõpuks peab neid kuskilt juurde otsima ka hakkama, kui otsa saavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin lahti ja puhastasin ära. Coili alt tundub kuiv olevat ja põhja all ka midagi ei olnud, nii et leke sai olla ainult tihendi vahelt. Tekkis küsimus, kumba pidi see põhja tihend käib, kas sile või ümar pool üles? Juhendi olen juba suutnud kuhugi ära paigutada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...