Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Kanger Subtank

Recommended Posts

Rip Trippers näitab kuidas ja millega kap. remontida pooli.

Teema/youtube tuttav ammu... tundub et olen siidinäpp ja ei suuda labast stock-coili rewickida... :D aga RBA-ga saan hakkama... ju siis rba andestavam ja suudab minusugusele algajale-rebuildiale anda parema tulemuse ... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siis subtank nano ja ei ole mingi rba võimalust siis võtsin marc-ilt tiba traati ja vatti. ehitasin stock occ coili pmst uuesti. vanad olid suht läbi. vatt oli kutu ja traat ka eriti tahmane.

proovisin erinevaid variante, ja leidsin suht hea variandi. 5 keeret ümber kruvika(kruvikas pmst sama lai kui occ enda küljepealsed augud) ja vatt kenasti sisse.

Tulemus on päris viis ja tossab ka korralikult. algul oli probleeme maitsega, et see oli suht olematu. aga kui ajasin traadile vahed sisse nagu stockil siis tuli ma maitse tagasi. Kõigil kellel vähegi nokitsemisplaani on siis hea projekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtank ja Kbox kasutuses olnud päeva. 0.5 ohmine coil ja 25 w täiesti ok. Rba-d pole jõudnud veel proovida. Samas ärkas Kboxi otsas uude ellu kayfun lite kloon, mis toodab 0.96 oomiga hullult auru ja maitse on ka super.post-559-0-30587100-1428822153_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siis selline kooslus:  Eleaf iStick 20W+Kangertech Subtank Nano+ OCC coil 1,2 ohm+4v / 12,3w  ja iga mahviga paugatab Ikka korralikut kurku, päris ebameeldiv.

 

Oskab keegi öelda kas teen midagi valesti. Muidu maitse ja aur head.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul siis selline kooslus:  Eleaf iStick 20W+Kangertech Subtank Nano+ OCC coil 1,2 ohm+4v / 12,3w  ja iga mahviga paugatab Ikka korralikut kurku, päris ebameeldiv.

 

Oskab keegi öelda kas teen midagi valesti. Muidu maitse ja aur head.

 

 

mahl liiga kange?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mahl liiga kange?

Ma mõtllesin paugu all füüsilist pauku. Et isegi lihtsalt käes hoides käib päris kõva litakas. Mahlaks hetkel Walc`i Halo tribeca 12mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ise pandud vatt või originaal? Kui vatti rohkem, siis ei pragista ka nii. Aga siis on kuivale jäämise oht.

Originaal. Täitsa uus asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. no võid vaadata seda vatti seal. Terava asjaga kohendada natuke. Kui kannatab. Pmst et vati ja traadi vahel poleks tühja ruumi kusagil. Kui ei aita, siis ei aita :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. no võid vaadata seda vatti seal. Terava asjaga kohendada natuke. Kui kannatab. Pmst et vati ja traadi vahel poleks tühja ruumi kusagil. Kui ei aita, siis ei aita :)

OK. õhtul katsetan. Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul siis selline kooslus:  Eleaf iStick 20W+Kangertech Subtank Nano+ OCC coil 1,2 ohm+4v / 12,3w  ja iga mahviga paugatab Ikka korralikut kurku, päris ebameeldiv.

 

Oskab keegi öelda kas teen midagi valesti. Muidu maitse ja aur head.

 

 

Kui kange vedelik on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui palju nikotiini mahla sees on, see seda plaksumist ja paugutamist ei mõjuta. Coil vajab sisse töötamist lihtsalt, mõnda aega tuleks alguses veipida lihtsalt madalamatel võimsustel. Üks tuttav mul kurtis, et uue tehase subtangi peaga sai alguses päris palju lendavaid vedeliku tilkasid suhu endale, aga peale mõnda aega kasutamist muutus normaalseks veip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka sama jama aga 1,2 oomine coil muutus väga kiiresti normaalseks. 0,5 coil on aga vist liiga tihedalt vatti täis topitud, 2-3 mahv 22W peal ja juba dry hit-jätsin kõrvale. Proovisin ka rba pead, algul vatti nii, et mod väga ei liiguks- pritsib nii palju mahla, et keele ots on magus, pärast panin üsna tihedalt ja ikka sama tulem. Vaatasin RipTripperi video ära ja homme proovin uuesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul siis selline kooslus: Eleaf iStick 20W+Kangertech Subtank Nano+ OCC coil 1,2 ohm+4v / 12,3w ja iga mahviga paugatab Ikka korralikut kurku, päris ebameeldiv.

 

Oskab keegi öelda kas teen midagi valesti. Muidu maitse ja aur head.

Vedelik liiga kange??? Proovi lahjemat vedelikku 3-6mg/ml kohta ei tohiks nii palju kurgu peale hakata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kangeri nikkelpool sai sisse pandud, eks näis mis imeloom too Ni200 lõpuks on. Kuna ise pole millegipärast siiamaani suvatsenud keerata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul siis selline kooslus:  Eleaf iStick 20W+Kangertech Subtank Nano+ OCC coil 1,2 ohm+4v / 12,3w  ja iga mahviga paugatab Ikka korralikut kurku, päris ebameeldiv.

 

Oskab keegi öelda kas teen midagi valesti. Muidu maitse ja aur head.

 

 

Panin uue coili.

 

Nüüd kõik OK.

 

Tänud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan,et paugutamine sõltub pigem vati kogusest.Kui vähe,pragiseb ja paugub,susiseb mõnusalt siis paras,liiga palju vatti siis kärsakas.See minu arvamus(delta2-ega).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka subtankiga see sülitamise probleem.... suht ebameeldiv.

Osadel uutel tankidel on nö spit protector... lisa plaat enne huulikut.

Vähendab seda sülitamist paksem ka vedelik ja rohkem vatti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju juttu siin sellest - võtsin siis minagi mini muudele lisaks.

Lemost parem mumeelest. Minu igapäevast K4 ja Sqape R ta siiski ei asenda - vähemalt mitte tehase coiliga. Mitte et halb, aga lihtsalt pole nii väljapaistev, eriti maitse osas. Segude korral kuidagi ebatäpne ja kõik maitsed pole ära tunda. 1 maitse joogiga käib küll.

 

RBA põhjaga sain juba maitse ka peaaegu õigeks (omakeeratud nikkel). Aga takistus tantsis kõvasti - kokku keeramisel peab olema hoolikas ja pluss pin põhjal pisut allapoole koputada enne. Muidu kontakt ikka kehv ( kasutan RDNA-d millel vedruga ja kullatud 510 muide).

 

Millega seoses pingutasingi centerpin torukese üle ja jupike sellest jäi ülemise plussklemmi vinti (facep) See toruke ikka vääga õhukene ka :twisted:

Niiet -kallis rahvas - kui kuskil on eraldi Subtanki RBA põhja müüa, siis öelge mulle..

 

EDIT: juba leidsin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...