Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Kanger Subtank

Recommended Posts

Alati sellistel puhkudel tuleb tihendid üle vaadatad. Kas on mõni katki, defektiga või paigast ära.
Selline jooksmine viitab väga sellele, et kuskilt saab paak õhku peale.

Tehase colid suht tihked nendes ei tohiks jama olla ... pigem omas **** wickmisega tekivad ka õhukindla paagiga sellised probleemid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jama, RBal üks poolus logiseb, vahest satub teine teisega kokku ja tulemuseks pidev lühis. Miski valemiga võiks ajsja paremini kinnitada aga oma mõistus ei võta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nõnda oligi, mõtlesingi vahepeal miks aku kestab vähem jne. Ju ta oli siis vähesel määral pikemat aega halvasti. Nüüd jälle normis kõik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Kangeri nikkelcoilid põlevad paari päevaga läbi IPVD2-l. Kasutan 30J ja 190-210kraadi. Vedelik sisuliselt läbipaistev. Olen saanud dryhitte. Kellegil veel seda jama juhtunud? !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt siukesed jutud ja ma siin ootusärevuses ootan enda Subtank minit :D Kas need 1.2Ohm OCC on ka nikkel?

Ei, need kanthal. Suust-kopsu tõmbeks on mõeldud. ☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt siukesed jutud ja ma siin ootusärevuses ootan enda Subtank minit :D Kas need 1.2Ohm OCC on ka nikkel?

1,2 ohmi on kanthal suust kopsu tõmbamiseks. 0,15 oli äkki nikkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Kangeri nikkelcoilid põlevad paari päevaga läbi IPVD2-l. Kasutan 30J ja 190-210kraadi. Vedelik sisuliselt läbipaistev. Olen saanud dryhitte. Kellegil veel seda jama juhtunud? !

On küll esimene coil kestis 3h, teine päeva ja kolmandal päeval kasutasin juba rba-d.  Tegemist oli vertikaalsete coilidega, horisontaalseid ei kasutanudki, seisab siiamaani 3 tükki kasutamata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtangi vertikaalsed coilid ongi suht viletsad. Vanemad horisontaalsed kestsid väga hästi. Vanematele coilidele sai ka lihtsalt uue vati panna, kui hakkasid kärsakat andma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meie veibikaubanduses on veel saada vanemat tüüpi horisontaal koile. Viimane aeg käpp peale panna, enne kui turult üldse ära kaovad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pärast viimast buildi mul subtank mini jamab, evic mini näitab " Aromizer short" kuigi buildi tegin nagu tavaliselt olen teinud(coil ei lähe RBA pihta). Vahepeal näitab, et on 0,80 oomi ja siis jälle 0,00 oomi. Keegi oskab öelda mis viga võib olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pärast viimast buildi mul subtank mini jamab, evic mini näitab " Aromizer short" kuigi buildi tegin nagu tavaliselt olen teinud(coil ei lähe RBA pihta). Vahepeal näitab, et on 0,80 oomi ja siis jälle 0,00 oomi. Keegi oskab öelda mis viga võib olla?

Coil liiga kõrgel ja käib vastu kambri kaant

Proovi ilma kaaneta

Proovi coil madalamale suruda pisut

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka Subtank mini kätte. 1.2Ohm OCC coil sees, akuks iStick 20w. 50/50 vedelik. Tossab kõvasti ja maitseb hästi.. Peale mõningast tossutamist 18W peal andis kergelt kärsakat, nüüd olen hoidnud kuskil 13-14W peal.. Lugesin, et need vertikaalsed coilid on suht kräpp.. Enamus saidid müüvadki just vertikaale.. Keegi mainis siin kuskil tagapool, et horisontaalsed paremad? Kust neid saada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka Subtank mini kätte. 1.2Ohm OCC coil sees, akuks iStick 20w. 50/50 vedelik. Tossab kõvasti ja maitseb hästi.. Peale mõningast tossutamist 18W peal andis kergelt kärsakat, nüüd olen hoidnud kuskil 13-14W peal.. Lugesin, et need vertikaalsed coilid on suht kräpp.. Enamus saidid müüvadki just vertikaale.. Keegi mainis siin kuskil tagapool, et horisontaalsed paremad? Kust neid saada?

My bad, siiski on mul ka vertikaalsed ainult alles :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...