Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

ma kardan et kollased mehikesed teevad sellest lite versiooni, keevitavad mõned kokku - poole vähem juppe (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult see 41 osa ju  pole niiiiiiiii palju arvestases seda et sul on 3 võimalust , kayfun 3-mel peaks olema 24 osa

Ei ole muidugi. Iga tihend on ka ju eraldi "osa". :D Tegelikkuses majandad sa ikkagist decki, paagi, paagi ülemise kruvi ja vb ühe vidinaga veel. Kayfun lite + koosneb ka kestast, deckist, korstnast (2 juppi eraldi).

 

Kui korra kayfun 4 kokku paned (see juba enne ju ära tehtud), siis tegelikkuses majandad sa vähemate juppidega kui kayfun lite + ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

RE: Price inquiry from Remi Talu in Estonia

Hi Remi Talu ,

nice day .Thank you for your inquiry .

I ' m Mindy from eycotech .Glad to service for you .

the kayfun v4 is pre-order now . delivery day :10-15 working days

< 10pcs $28

> = 10pcs $26.

and we have very good products .if you have more interests ,you can contact me at any time .

I will do my best to service you .

thank you .

best regards .

Mindy : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

RE: Price inquiry from Remi Talu in Estonia

Hi Remi Talu ,

nice day .Thank you for your inquiry .

I ' m Mindy from eycotech .Glad to service for you .

the kayfun v4 is pre-order now . delivery day :10-15 working days

< 10pcs $28

> = 10pcs $26.

and we have very good products .if you have more interests ,you can contact me at any time .

I will do my best to service you .

thank you .

best regards .

Mindy : )

Kas Mindy pilte ka saatis? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustaks kehvadel nootidel...

Kui seadmeks on hana ja sa unustad vedeliku controli lahti, siis päris tüütu oli seda pärast korda seada. Peamiselt mure selles, et hana on päris lai ja selle kaufari decki kinni hoidmine päris raske...aga samas võibolla olin lihtsalt nisanäpp.

 

Muus osas ei saa üldse kurta.

 

K4 vs K2lite kiire võrdlus esmamuljel

õhku rohkem vs õhku vähem, samas mõlemal on see reguleeritav.

orikad on ilma teiste juppideta täpselt samapikad, nimelt K4 driptip lihtsalt lühem.

saab täita ilma kruvikata vs kruvikaga täitmine

ilusam vs suht blank uue kõrval

vedeliku sulgemise võimalus vs puudub

Maitset ma enam ei suuda võrrelda....mul käib pea ringi sellest pahvimisest :D

 

 

K2lite mul 1,2ohmut. õhku saab vähem. Peab pikemalt pahvima.

K4 mul 1,6ohmut. õhku saab rohkem. peab vähem pahvima. Isegi mõtlen, et peaks nikotiiniga allapoole kolima. Seda tunnet K2lite juures mul ei olnud....

Tossavad mõlemad korralikult. Kuna erinevad setid ja õhutõmme, siis raske hinnata. Samamoodi vedeliku maitset, sest takistus ja õhk siiski muudavad seda.

 

Tegin katse - K2lite tegin 4sek mahve keskmiselt. K4 üle 2,5sek mahve ei suutnud.....ilmselt liiga palju õhku, kuid tossu tuli sama ajaga võrdselt. Mis natukene on üllatav, sest K4 mul ju teadaolevalt suurema takistusega coil. Ilmselt suurem õhu pealevõtt boonuseks siinkohal.

 

Peab mingi 0,25mm traati soetama, et dualcoili proovida ehitada. 0,32mm jäi liiga jämedaks ja siis oli pigem sauna effekt ehk ~4sek läks soojaks ja kui punane, siis võis veel järgmise päeva hommikul ka leili visata....

 

Kui saan peenemat traati, siis jagan dualcoili kommentaare.

 

Igastähes kes veel ei ole jõuludeks end sms-laenude küüsi visanud, siis viimane aeg - asi on raha väärt :)

 

Minu poolt thumbs up. (Y)

Kui valida, kas K2lite või K4........mis kuradi küsimus see on - K4 loomulikult. Ei ole ta midagi nii keeruline. Sa ei pea never ever seda jaotama 41-ks erinevaks jupiks.


Täitsa totaalselt kindel, et K4 suurema õhuga neelab vedeliku rohkem. Ma suutsin ca 1,5h läbi lutsutada ~1-2ml. Pea lõhub otsas nüüd....peaks puhkama, aga raske käest panna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...