Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Ma ei ole ühtegi originaali ostnud peale mõne Kangeri toote (ilmselt ei osta ka) ja pole siiani veel saanud klooni mis turtsuks või millega oleks probleeme. Millega kloonide puhul astutakse ämbrisse on see, et võetakse kas se kõige odavaim või ei tehta koralikult taustatööd (FT foorum ja reviewd, youtube...). Loed läbi toote foorumi ja saad teada kas on muresid või mitte, nii olen käitunud ja siiani on kõik töötanud nagu peab. Ja tasub olla kanatlik, kohe esimesena müüki ilmunud uut toodet ei maksa tormiga osta ;) Las teised proovivad enda nahal järgi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks igaüks leiab oma, originaal on mugavalt kindla peale minek. Kloone ja originaale oma vahel võrrelda ehk väga ei tasu, siiski erinevad tooted ju. Kangertech ju iseenesest ei peaks ka mingi jama asi olema, aga nende kvaliteet pole ka ikka absolutne tipp. Ammugi ei saa usaldada mingit head klooni. Ilmselt klooni soetamisel arvestatakse ka võimalusega, et tuleb natuke nikerdamist ja seda ei saa pahaks panna.Samas kui see kloon maksab 30 eutot, ei olegi see ainult kommiraha ja asi peabki toimima enamvähem normaalselt. Jah hinnavahe võib olla viiekordne, aga kui arvestada kogu teekonda e-sigareti maailmas, siis igasuguse jama peale on raha juba piisavalt läinud, aga pole ikka seda õiget asja. Selle raha eest oleks kohe ostes saanud juba väga korraliku asja. Kahjuks ei ole kohe seda infot ja teadmisi olemas, huvi korral on tõenäoline ikka, et pöördutakse suuremate tegijate poole. Nii ka mina. Algul võib nende pastakas tunduda enam-vähem korralik kraam ja ei teagi et midagi paremat olemas, aga mingi moment see ei rahulda enam, kui käsi rohkem suitsupaki poole hakkab minema. Lähed tagasi nende juurde ja ostad midagi "paremat" . Üks S tähega koht müüb innovatiivset toodet nõudlikumale tarbijale, noh see ainuke "MOD" nende valikus (facep):oops: ... tahad telefoni lähed EMT-sse, mitte ei otsi nurgatagust müüjat, saad võibolla asja natuke kallimalt, aga kõik muu on korralik, aga e-sigareti puhul tuleb asjale teisiti läheneda ja uuena selles maailmas võib kergelt komistada. Tublid on need, kes kohe õige tee leidnud. Kayfun ja MOD pole ehk päris algajate teema, aga ei teadnud isegi nende asjade olemasolust, nii et ei saa päris öelda, et oleks kohe võinud osta korraliku MODi ja kayfuni otsa. Aga rahaliselt küll. Minu põhimõte on see, et osta üks kord, mitte koonerdada ja kasutada asja pikalt ja probleemideta. Nii et kloonid pole minu teema, kuigi usun, et on olemas ka korralikke kloone, aga ei viitsi neid hakata otsima ja proovima. Igasugune "säästmine" võib lõpuks minna kallimaks. Küsimus on praegu pigem selles, kas minu "stiili" puhul K4 on ikka hea valik. Kordan üle, et ei aja taga suuri võimsusi ja madalaid oome, 1 oom ja 15 vatti on enam-vähem maksimum mida vajan, võibolla vahel sutsuke rohkem. Omaustest, mis walc välja tõi hindaks kahte esimest küll, millest olen puudust tundnud olemasolevate asjade puhul. Coil'i tegemise ja paigutamisega on kogemusi vähe, nii et ei oska hinnata mis eelise K4 selles osas annab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on nii, et me võime jäädagi sulle soovitama erinevaid mudeleid ja juhul kui sa piisavalt rikas oled, siis võid jäädagi vastavalt soovitustele originaale ostma ja lõpuks ei jää ühegagi rahule. Kui tahad teada mis üks või teine endast enam vähem kujutab, siis osta korralik kloon, proovi ära ja mitte sobivusel müü kasvõi maha. See nutmine tänasel päeval, et kõik on nii jama ja raha kulunud juba piisavalt ja tahaks midagi lõpplikku ning ideaalset või muidu lähen tagasi analoogi peale, noh, eks mine siis kui huvi puudus on ja enam ei viitsi. Kahjuks ei ole täna veel lõplikult ideaalset asja tehtud ja arvatavasti ei tule veel niipea. Seega sul ongi kaks varianti, kas annad alla või sõdid edasi ja vajadusel ostad kloone kui pappi vähe. 

 

Mul kulus näiteks suitsu 2 pakki päevas. See teeb tänaste hindade juures ümmarguselt 180 euri kuus. 30euriseid kloone saab selle raha eest lubada 6tk iga kuu. Pluss asja juures oleks see, et saaks kõikide variantidega kursis olla. Kuigi, täna enam käsi ei tõuse sellist summat välja käima igapäevaselt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus on praegu pigem selles, kas minu "stiili" puhul K4 on ikka hea valik. Kordan üle, et ei aja taga suuri võimsusi ja madalaid oome, 1 oom ja 15 vatti on enam-vähem maksimum mida vajan, võibolla vahel sutsuke rohkem. Omaustest, mis walc välja tõi hindaks kahte esimest küll, millest olen puudust tundnud olemasolevate asjade puhul. Coil'i tegemise ja paigutamisega on kogemusi vähe, nii et ei oska hinnata mis eelise K4 selles osas annab.

 

Võta K4 ära ja süüdista mind, kui rahul ei ole. 1 oom ja 15w on üsna ideaalne selle asjaga. Maitse ja aur kenasti olemas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta K4 ära ja süüdista mind, kui rahul ei ole. 1 oom ja 15w on üsna ideaalne selle asjaga. Maitse ja aur kenasti olemas. 

Kuigi endal ei ole, julgen ka RBA-ga alustavatele tuttavatele Kayfun V4ja soovitada. Olen Walci omast paar tõmmet saanud ja täiesti norm asi ok, Walc ise ka rahul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideaalne asi on suhteline. Kui see ei kilise-kolise, ei leki ja ei lurise, peab vastu ja on mugav kasutada siis ehk ongi paeaegu ideaalne? Võibolla kloonidest ja odavamast kraamist ei tasugi loota seda päris ideaalset asja, aga see ei tähenda, et seda olemas ei ole. On keegi kuskil kurtnud originaal kayfun'i kvaliteedi üle? Kas mina peaks siis esimene olema? See kui mõni asi lihtsalt ei meeldi on teine teema, ma pigem pole rahul asjade kvaliteediga, odavast asjast tahaks mingisugust kvaliteeti ja kallimast tahaks kõrget kvaliteeti ja ongi kõik. Küsimus polnud kas osta, vaid mida osta.

Kui lüüa kokku suitsu peale kulunud raha, siis oleksid saanud iga kuu uue K4 ka osta. Ja sõltuvuste peale kulunud raha me ei loe ju, pigem jäägu söök ostmata, see summa on püha ja puutumatu. Teisest küljest on see ka selles mõttes positiivne, isegi kui osta igasugust rauda kokku ja proovida, enne õige leidmist ja ka siis kui lõpuks see õige on üks kallimatest turul, ka siis aasta pärast on seis üsna nullis.

 

Tühi jutt kõhtu ei täida, kui asi käes siis on näha... kaks viimast posti, midagi sellist ootasingi ;)

 

Kui spezz'il olemas kohe, siis varsti käes :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on nii, et me võime jäädagi sulle soovitama erinevaid mudeleid ja juhul kui sa piisavalt rikas oled, siis võid jäädagi vastavalt soovitustele originaale ostma ja lõpuks ei jää ühegagi rahule. Kui tahad teada mis üks või teine endast enam vähem kujutab, siis osta korralik kloon, proovi ära ja mitte sobivusel müü kasvõi maha. See nutmine tänasel päeval, et kõik on nii jama ja raha kulunud juba piisavalt ja tahaks midagi lõpplikku ning ideaalset või muidu lähen tagasi analoogi peale, noh, eks mine siis kui huvi puudus on ja enam ei viitsi. Kahjuks ei ole täna veel lõplikult ideaalset asja tehtud ja arvatavasti ei tule veel niipea. Seega sul ongi kaks varianti, kas annad alla või sõdid edasi ja vajadusel ostad kloone kui pappi vähe. 

 

Mul kulus näiteks suitsu 2 pakki päevas. See teeb tänaste hindade juures ümmarguselt 180 euri kuus. 30euriseid kloone saab selle raha eest lubada 6tk iga kuu. Pluss asja juures oleks see, et saaks kõikide variantidega kursis olla. Kuigi, täna enam käsi ei tõuse sellist summat välja käima igapäevaselt :D

180eur kuus jõuaks enamus high-end kallid orikad ka ära proovida ;) Ma ei provotseeri, lihtsalt konstanteerin fakti, et hind on suhteline totaalselt.

Ma ei ütle ka, et seadme tootlikus on seotud kuidagi eurodega - kohe üldse mitte. Aga alati kipub kuskil tulema piir, et alla mingi hinna ei ole litsalt võimalik...ja kuskil on see bang per buck parim toode ka. Ilmselt ei ole Kayfun v4 hetkel oma hinnaga kindlasti bang per buck, aga sellegi poolest on asi 5+.

 

v3.1 võibolla tõesti tundub lihtsalt pikem. Ta on kitsam ka. Ilmselt visuaalne pete. Ma tehnilisi andmeid ei ole võrrelnud. Evic Supreme otsas oli killer combo, silmal oli lihtsalt valus vaadata :D

 

Kuigi endal ei ole, julgen ka RBA-ga alustavatele tuttavatele Kayfun V4ja soovitada. Olen Walci omast paar tõmmet saanud ja täiesti norm asi ok, Walc ise ka rahul :)

MA võin teinekord veel mõned tõmbed lubada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 On keegi kuskil kurtnud originaal kayfun'i kvaliteedi üle? 

 

 

 

Ise kiidan, ise kurdan. Elektrit peaks punktist A punkti B toimetada ilma vedruta. See võib tõsine "thumbs down" olla. Antud raha eest ootaks natuke paremat inseneeringut küll. Lahendused on juba olemas, vist ka Spezzilt saadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kiidan, ise kurdan. Elektrit peaks punktist A punkti B toimetada ilma vedruta. See võib tõsine "thumbs down" olla. Antud raha eest ootaks natuke paremat inseneeringut küll. Lahendused on juba olemas, vist ka Spezzilt saadaval.

Endal seda probleemi ei ole ptui-ptui-ptui esinenud, aga keegi rääkis kunagi, et svoemesto pidi saatma paremaid vedrusid orika ostjatele. Kuidas see käib, ei tea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et originaali ostjatel on ainult nikliga (ni200) seda muret olnud? Kanthaliga pole vist probleeme olnud? Kloonidega on küll jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et originaali ostjatel on ainult nikliga (ni200) seda muret olnud? Kanthaliga pole vist probleeme olnud? Kloonidega on küll jah.

 

Mul on ka kanthaliga takistus kõikunud. Spezzilt sain vast originaalse K4-ja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan aru, et originaali ostjatel on ainult nikliga (ni200) seda muret olnud? Kanthaliga pole vist probleeme olnud? Kloonidega on küll jah.

Mul oli ka nikliga coil. Siiani no problemo. Aga ma võisin ka olla üks õnnelik 1000 pettunu seas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teagi, millest see sõltub. Äkki juhtub vedelik vedru alla ja hakkab seal probleeme tekitama. See vedru on minu arvates, kuna olen takistusega probleeme kogenud, väike möödalask, aga peale "fixi" julgen asja ikkagi soovitada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd siis sihuke jutt :D
Vedru võib tegelikult elektrijuhiks olla küll, aga oleneb milline vedru ja kus kohas. Suurte voolude puhul ei ole selline lahendus küll eriti hea. Teras oma suure eritakistusega ei ole kõige parem elektrijuht ka, suuremate voolude (väga väikeste coili takistuste) korral hakkab rolli mängima ka vedru omatakistus. Vedru hõbetamise mõte jääb ka segaseks. Takistuse probleemi õhuke hõbedakiht palju ei muuda, samuti ei aita hõbe paremat kontakti saada. Juhi, enamasti vasktraat, hõbetamist kasutatakse HF poolide puhul, mujal pole sellist asja kohanud. Takistuse vähendamiseks peaks juht olema täishõbedast, vedru tegemiseks hõbe muidugi ei kõlba. Parema kontakti saamiseks kullatakse kontaktpinnad. Kuld ise oma eritakistuselt on kehvem kui hõbe ja isegi vasest on kulla eritakistus suurem ja kulla kasutamise eesmärk on parema kontakti saavutamine, seda tänu tema keemilisele passiivsusele. Hõbe võib selles osas vasest parem olla, aga kontaktpindade hõbetamist sellel eesmärgil kohanud ei ole, takistuse vähendamiseks kasutatakse küll näiteks lüliti või relee kontaktide puhul kõrge hõbedasisaldusega sulameid, vahel isegi kullatakse taolised hõbekontaktid, aga lihtsalt hõbetamine ei ole piisav takistuse vähendamiseks.

E-sigarettide puhul kohtab üldse huvitavaid lahendusi. Räägime ju ikka suurematest vooludest, mitte mõnestsajast milliamprist. Ühendused jooksevad läbi keermete, mittepingutatud teras/pronkskontaktide ja vahel on selliseid ühenduskohti kogu vooluringis üsna mitmeid. "Mass" ühendatakse korpusega läbi keerme jne. Kõik need kontaktid võivad omada teatavat takistust ja kui voolud lähevad suureks, siis see takistus hakkab vooluringis juba rolli mängima. Edasi saab igaüks ise mõelda mis juhtub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedru puhul on suurimaks probleemiks vedru enda kontaktpinnad. Need on liiga pisikese survega ja liikuvad, mis võimaldab pindade alla ronida nii vedelikul, mustusel kui ka korrosioonil. Vedru enda takistus ei muuda suurt midagi. Vedru kasutamisel peaks vedru olema tugevam ja tema kontaktpinnad teravasakilised, mis omakorda viiks kontaktpinna surve pisemale alale ja seega kaoks suure tõenäosusega ka halb kontakt pindade vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb vedrust, kui on piisavalt jäme ja verdu traadi kogupikkus ei ole suur, siis üldjuhul ei määra selle omatakistus palju. Palju oleneb ka coili takistusest ja tarvitatavast võimsusest.

Võtame näiteks ühe suvalise vedru. Vedrutraadi läbimõõt on 1 mm, 10 keerdu ja vedru läbimõõt 8 mm.
Verdutraadi ristlõike pindala on 0,785 mm2
Vedru ühe keeru ligikaudne pikkus 25,1 mm; kogupikkus 251 mm = 0,251 m
Terase eritakistuseks võib võtta keskmiselt 0,15 Ωxmm2/m
Seega vedru takistus on 0,15x0,251/0,785= (ligikaudu) 0,048 Ω
Muidu võib öelda, et tegu on üsnagi marginaalse takistusega, aga ekstreemse sub-oom fänni jaoks on see juba väga suur takistus.

 

Näide 1 oomise coili puhul, 4,5 voldi korral:
Jätame arvestamata aku sisetakistuse ja muude kontaktide takistused, siis vooluahela kogutakistus on 1+0,048=1,048 oomi.
Koguvool vooluahelas: 4,5/1,048=4,29A ja koguvõimsus 4,5x4,29=19,32W
Coilile langev pinge ja võimsus: Uc=IxRc=4,29x1=4,29V ja võimsus Pc=IxUc=4,29x4,29=18,4W
Vedrule langev pinge ja võimsus Uv=IxRv=4,29x0,048=0,206V ja võimsus Pv=IxUv=0,88W
See võimsus hakkab vedru soojendama, aga tegu pole kuigi märkimisväärse võimsusega, mille kaotame vedrul (umbes 4%). Olukord on tegelikult tunduvalt parem, kuna coil soojeneb oluliselt kiiremini ja selle lõpptakistus soojana on suurem, nii et pingelang vedrul väheneb veelgi. Lõppkokkuvõtes reaalselt kasutuskõlblik lahendus.

 

Madalate oomidega on lood teised, näide 0,2 oomise coili ja 3 voldi korral:
Koguvool vooluahelas: 3/0,248=12,1A ja koguvõimsus 3x8,62=36,29W
Coilile langev pinge ja võimsus: Uc=IxRc=12,1x0,2=2,42V ja võimsus Pc=IxUc=12,1x2,42=29,28W
Vedrule langev pinge ja võimsus Uv=IxRv=12,1x0,048=0,58V ja võimsus Pv=IxUv=12,1x0,58=7,03W
Kaotame juba umbes 20% koguvõimsusest ja 7W on üsnagi arvestatav võimsus vedru soojendamiseks. Sellised kõrvalnähud ilmselt ei meeldiks kellelegi.

Näites toodud vedru ei ole K4 vedru!

 

Aga selles suhtes on sul õigus, vedru takistuse probleem on vägagi tühine ja kui siis ainult ekstreemse sub-oomi korral, kehv kontakt on palju tõsisem probleem selle kõrval. Tänapäeval on igal pool kus hea ühendus oluline kullatud kontaktid, aga meenub üks lahendus vanadest lamp-raadiotest. Seal olid kasutusel lainevahemike lülitites peamiselt hõbetatud kontaktid ja oksüdeerumise vastase vahendina kasutati vaseliini, millega kontaktpinnad kokku määriti. See tundub kummaline, aga nii tehti. Hõbe ei ole iseenesest keemiliselt väga aktiivne, aga tema acheilluse kand on väävliühendid, mida õhus leidub piisavalt. Kõik me oleme ju näinud, et hõbe kaotab üsna kiiresti oma sära ja muutub pikema aja jooksul lausa süsimustaks.

 

Küsimus neile, kellel K4 katsuta, kas see vedruühendus on pluss kontakti jaoks ja kas see on ainus (põhi)ühendus? Kas vedru kontaktpind on lihvitud või muul moel töödeldud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Küsimus neile, kellel K4 katsuta, kas see vedruühendus on pluss kontakti jaoks ja kas see on ainus (põhi)ühendus? Kas vedru kontaktpind on lihvitud või muul moel töödeldud?

 

Vedru on jah plussi all ainsaks ühenduseks ning pindade erilist töötlust ei ole märgata.

Sai täna pilk peale visatud sõbra v4'jale, millest ka siin eespool juttu oli. Ostetud on too kloon siit http://e-vapour.eu/Kayfun_V4 Ma ei tahaks ropendada aga kvaliteet on sellel s.tt mis s.tt. Juba karbist välja võttes pidi kasutama näpitsate abi, et asi üldse tükkideks saaks võtta. Keermed või tihendid olid lihtsalt nii tugevalt kinni, et näppudega neid lahti keerata ei saanud. Kõik keermed (nii palju kui neid seal on) on jõhkralt ebatäpsed. Kogu koostöökvaliteet sakib täiega. Kõik mis kokku annab keerata loksub või on tuuga. Keermete lõpud on nii teravaks jäetud, et kui vastu tihendit lõpuks läheb, siis lõikab tihendil kihi maha. Ühesõnaga tegemist on julmalt halva kvaliteediga. Ime siis, et paljudel asi ei tööta nagu peab. Mul läks poolteist tundi, et asi enam vähem kokku ja tööle saaks. Päris heaks ikka ei saanud, ennem viskas kopa ette. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin praegu omale ka klooni ära, peale korralikku tuhlamist leidsin selle õige, mis terve hunniku reviewide järgi peaks olema üks parimaid kloone turul. Oletatavasti lekkevaba, ilma koledate graveeringuteta, 3 erinevat tank sectionit kaasas, ja keermed on ideaalsed. Mis asja magusamaks tegi, oli see, et leidsin coupon code(vist oli 30% ah), millega tuli hind alla 17 dollari. Ei julge veel soovitama hakata, aga kui kätte saan, siis annan teada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin praegu omale ka klooni ära, peale korralikku tuhlamist leidsin selle õige, mis terve hunniku reviewide järgi peaks olema üks parimaid kloone turul. Oletatavasti lekkevaba, ilma koledate graveeringuteta, 3 erinevat tank sectionit kaasas, ja keermed on ideaalsed. Mis asja magusamaks tegi, oli see, et leidsin coupon code(vist oli 30% ah), millega tuli hind alla 17 dollari. Ei julge veel soovitama hakata, aga kui kätte saan, siis annan teada.

Aga kust nii odavalt said ja mis coupon code kasutasid kui saladus pole? :ł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kust nii odavalt said ja mis coupon code kasutasid kui saladus pole? :ł

 

Annan teada kohe kui kätte saan. Ei hakka ennem kontrollimist reklaamima, sest pole sealt varem tellinud ning ei tea kui õige kogu info on. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annan teada kohe kui kätte saan. Ei hakka ennem kontrollimist reklaamima, sest pole sealt varem tellinud ning ei tea kui õige kogu info on. 

Ütle välja, eks teised ise otsutavad kas tasub osta või mitte, sul nagunii enne Märtsit kohale ei jõua, sest nüüd hakkab kohe CNY :)

 

Siin näiteks on sarnase hinnaga mitu http://www.gearbest.com/kayfun-_gear/ja hetkel Kayfni soodus "kayfunv4pc" ja kogu kaubavalikule kehtib -8% koodiga "GBBIR" (http://www.gearbest.com/m-promotion-active-126.html), aga kuna ise Gearbestist Kayfuni V4 klooni ostnud pole, siis ei oska kommenteerida. Gearbestist ostsin omale Cloupor Mini ja see tuli küll päris kiiresti kohale ja siiani toimib.

 

Edit: Ainult kayfunile sobib ka see kood "kayfunv4pc"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin prooviks kaifarile  triple twisted coil'i, ma ei teagi kuidas seda meite keeles öelda, äkki kolmik keerusaba :) Sai siis kokku keerutatud 3x 0,2 ja ümber 3mm pulga (vist) 8 keerdu. Tulemuseks oli kenad 1,5 oomi. Alguses viskas küll 1,7 välja, kuid peale tunnist kasutamist jäi 1,5 peale pidama. Aur on keerusabaga siga mõnus. Selline pehmeke. Ühe traadiga on teema oluliselt karmim ja teravam. Kui ma muidu lasen särtsul traati hammustada kusagil 10-13w, siis sellega pole erilist probleemi ka 14-20w vahemik. Ainus probleem on mahla paukumine. Ja see on jõhker. Mahl läheb vist traatide vahele, ning kui siis lapatsit vajutad, käib seal pisike plahvatus ja molul lööb huuled prunti ette. Päriselt ka :) Umbes 15w peal on suust tulev hääl sarnane sellega, kui liiga kuuma panni peal mune praadida. Eks mõne aja pärast asi muutub kui vana mahl traatide vahele on pesa loonud, kuid momendil hakkab paukumine vaikselt häirima. Ja mitte ainult mind. Selle paukumise peale ärkas mu naine praegu üles ja koer pani kiunudes uksest välja. Ma pean nüüd vaiksemaks võtma paar detsibelli...homme teen uue keerusaba kaifarile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin prooviks kaifarile  triple twisted coil'i, ma ei teagi kuidas seda meite keeles öelda, äkki kolmik keerusaba :) Sai siis kokku keerutatud 3x 0,2 ja ümber 3mm pulga (vist) 8 keerdu. Tulemuseks oli kenad 1,5 oomi. Alguses viskas küll 1,7 välja, kuid peale tunnist kasutamist jäi 1,5 peale pidama. Aur on keerusabaga siga mõnus. Selline pehmeke. Ühe traadiga on teema oluliselt karmim ja teravam. Kui ma muidu lasen särtsul traati hammustada kusagil 10-13w, siis sellega pole erilist probleemi ka 14-20w vahemik. Ainus probleem on mahla paukumine. Ja see on jõhker. Mahl läheb vist traatide vahele, ning kui siis lapatsit vajutad, käib seal pisike plahvatus ja molul lööb huuled prunti ette. Päriselt ka :) Umbes 15w peal on suust tulev hääl sarnane sellega, kui liiga kuuma panni peal mune praadida. Eks mõne aja pärast asi muutub kui vana mahl traatide vahele on pesa loonud, kuid momendil hakkab paukumine vaikselt häirima. Ja mitte ainult mind. Selle paukumise peale ärkas mu naine praegu üles ja koer pani kiunudes uksest välja. Ma pean nüüd vaiksemaks võtma paar detsibelli...homme teen uue keerusaba kaifarile.

OT, aga just selliseid postitusi võiks siin rohkem olla. Et kui paks traat, mitu keerdu, ümber mille jne. Youtube õpetuste järgi saab aeg-ajalt ikka erinevaid builde katsetatud, kuid pahatihti on tulemus midagi muud, kui videos lubatu.

Sinu mainitud triple twisted coili plaanin samuti lähipäevil ära proovida, tahaks kuskil 1,2 oomi kanti maanduda. Tea, kas teha 0,2 traadiga nagu Sina, aga 7 keerdu või kasutada 0,25 traati ja 9-10 keerdu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ütle välja, eks teised ise otsutavad kas tasub osta või mitte, sul nagunii enne Märtsit kohale ei jõua, sest nüüd hakkab kohe CNY :)

 

Siin näiteks on sarnase hinnaga mitu http://www.gearbest.com/kayfun-_gear/ja hetkel Kayfni soodus "kayfunv4pc" ja kogu kaubavalikule kehtib -8% koodiga "GBBIR" (http://www.gearbest.com/m-promotion-active-126.html), aga kuna ise Gearbestist Kayfuni V4 klooni ostnud pole, siis ei oska kommenteerida. Gearbestist ostsin omale Cloupor Mini ja see tuli küll päris kiiresti kohale ja siiani toimib.

 

Edit: Ainult kayfunile sobib ka see kood "kayfunv4pc"

 

Sealt samast tellisingi, kayfunv4 oli kood. Seda konkreetset soovitati netis: http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_127081.html Kuid nagu ütlesid, varem ostnud pole ning ei julge soovitada, kloonid võivad olla väga head ja samas väga sitad, seega kui kõik pärast tormavad odavalt ostma peale paart kiidusõna ja mingi käkk kohale jõuab siis on endal halb tunne :D Mul visati juba posti ära, esimest korda saadetakse midagi Netherlands posti kaudu, eks näis mil kohale jõuab. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...