Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Cloupor Mini

Recommended Posts

Uudis Cloupor-ilt

 

Cloupor mini

 

cloupor_mini.JPG       cloupor_mini1.JPG

 

1.Magnetic back cover

2.Resistance:0.45-3.0ohm
3.Wattage:7w-30w
4.Adjustable center pin
5.For 18650 battery
6.Color:black,silver
7.Pass-through
8.output voltage:3.6-7volts
9.Dimension:77.5mm*36mm*22mm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

VaporShark killer? Mis hind? Mis chip? 
30W chip vbla natuke aegunud.
Siit ka küsimus .... kas hiinast toimiva temp kontrolliga cippe ka juba tuleb? :D .

A paistab küll väga pädev tükk olevat (Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav kas sellel chipil on sama haigus mis osadel hiina chippidel ... et ise lülitab ennast välja :| 
Ma pakun välja, et kui nad sinna korraliku chipi panevad siis on see väga hea jubin.
Kui sa suhtled nendega küsi kas neil plaanis neid uuemate ja ka koos temp kontrolliga cippidega pakkuda...  
30W jääb mulle hetkel lahjaks ... :(

 

Süpaatseks teeb selle see, et on väike ja olemas nii USB laadimise kui lihtne aku vahetamise võimalus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna poodi sisse võtad?

tellimus on tehtud.....esimene sats peaks nende lattu jõudma reedel....kas ka enne jõule siia jõuab....ei tea :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see "ebakvaliteetne chip" oli ju T5, kus tarkvara "update" keeras rahval modi pekki. Mõnel põles chip läbi, teistel muutus telliseks (mõni sai selle patchiga korda) ja kolmandatel hakkas rohkem voolu (esimesel sekundil vms) peale andma kui oleks pidanud. Need kes uuendust tarkvarale ei teinud, neil töötas kõik normaalselt edasi. Aga dna40 mõte on hea, lihtsalt peab ära ootama esimesed ülevaated/proovimised ehk, et kas DNA40 chip mahub ära, ise mõtlen seda sama hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah .... hea (minu arvates) DNA40 toode on olemas VaporShark (väike ja võimekas) .... lihtsalt ei raatsi osta.
Hetkel on võimalus DNA40 panna:

  • HANA karpi - minu arvates liiga suur ja kole
  • ZNA modi sisse - liiga raske ja 18650 toruga näeb väärakas välja
  • Neid Box on hulgim kuhu mahub aga kõik on märksa suuremad

Marc sul olid clouporiga head suhted. Uuri kas karpe ilma kiibita müüvad ja küsi näiteks kas sinna sisse mahub see sama kiip mis ZNA30 'tes oli ... kui jah siis teab et ka DNA40 peaks mahtuma.

Samas Marc äkki kui sul masinad olemas jagad natuke ka infi kui kvaliteetne see karp on .... nupud jne. Hetkel on minu jaoks suurus (väiksus) väga positiivse mulje jätnud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see "ebakvaliteetne chip" oli ju T5, kus tarkvara "update" keeras rahval modi pekki. Mõnel põles chip läbi, teistel muutus telliseks (mõni sai selle patchiga korda) ja kolmandatel hakkas rohkem voolu (esimesel sekundil vms) peale andma kui oleks pidanud. Need kes uuendust tarkvarale ei teinud, neil töötas kõik normaalselt edasi. Aga dna40 mõte on hea, lihtsalt peab ära ootama esimesed ülevaated/proovimised ehk, et kas DNA40 chip mahub ära, ise mõtlen seda sama hetkel.

 

Coupori 30 kiibiga mul väga halvad kogemused. Iseasi, kas ikka oli coupori oma nagu müüja väitis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 0.8 sekundist oleks teadnud, jäänuks üks lennukit ootav Mini hiinlaste lattu. Nagu Phil ütles, see tundub vähe, aga igapäevasel kasutamisel on pigem palju. 22mm "overhang" on samuti suur "näpud alla". Krt seda kärsitut meelt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 0.8 sekundist oleks teadnud, jäänuks üks lennukit ootav Mini hiinlaste lattu. Nagu Phil ütles, see tundub vähe, aga igapäevasel kasutamisel on pigem palju.

22mm "overhang" on samuti suur "näpud alla". Krt seda kärsitut meelt.

Ma huvitatud ehk asjast... Äkki jõuame kokkuleppele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul tuleb uus sats cloupor mini-sid esmaspäeval - nii hõbe kui must ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 0.8 sekundist oleks teadnud, jäänuks üks lennukit ootav Mini hiinlaste lattu. Nagu Phil ütles, see tundub vähe, aga igapäevasel kasutamisel on pigem palju. 22mm "overhang" on samuti suur "näpud alla". Krt seda kärsitut meelt.

Samas oleneb kuidas kasutad, mul on komme enne tõmbama hakkamist nuppu vajutada ja veenduda, et seade sleepist välja tuleb ja siis delayd ei tuleks. Samas kui ma "maha" olen istunud ja kellegiga samal ajal jutustad siis enne igat tõmmet iga kord ei tee eelvajutust ja siis ilmselt häiriks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustada tasuks madalamaist võimsusest ja siis tasapisi juurde keerata, soovitan vahepeal pause teha, et niko üledoosi katsetamise vaimustuses ei saaks. Soovitan ka mõnda ülevaadet youtubest vaadata kui inglise keel võõras pole. Eelneval lehel olev Pbusardo oma on suht põhjalik. See kehtib üldiselt kõigi seadmete kohta. IStick on asjalik alternatiiv, samas aku pole vahetatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...