Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Cloupor Mini

Recommended Posts

Mul tuttaval k anomaaliad aga ainult naljakate akudega. VTC5ga mitte ühtegi probleemi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu uuel FT-st tellitud aparaadil ei toimi aku displey, näitab koguaeg täis akut, aga kui korra aku ära võtta ja tagasi panna, näitab et on tühjenenud ja jääb jälle sellele tasemele. Tühjaks saades lihtsalt tundsin, et jääb lahjaks. Laadijat külge pannes hakkab laadimist näitama kuid pole proovinud veel akut täis laadida aparaadis.

On kellelgi sama jama esinenud ja äkki keegi oskab mingit nõu anda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole ise julgenud usb laadijat külge panna. Laen iga öö paterei Nitecore laadijas täis ja hommikul aparaati sisse. Siiani pole probleeme olnud , ca 3 nädalat kasutanud.

Mul küll ei ole Fasttechist  vaid Gearbestist tellitud.  Aga kui loed Fasttechi discussione siis sama jamaga on suhteliselt paljud hädas. Keegi on seal viimati ka mingi lahendusega välja tulnud  (mitte Cloupor)  aga see tundub rohkem maagia moodi värk olema  :)  Loe ise Fasttechi discussionitest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole ise julgenud usb laadijat külge panna. Laen iga öö paterei Nitecore laadijas täis ja hommikul aparaati sisse. Siiani pole probleeme olnud , ca 3 nädalat kasutanud.

Mul küll ei ole Fasttechist  vaid Gearbestist tellitud.  Aga kui loed Fasttechi discussione siis sama jamaga on suhteliselt paljud hädas. Keegi on seal viimati ka mingi lahendusega välja tulnud  (mitte Cloupor)  aga see tundub rohkem maagia moodi värk olema  :)  Loe ise Fasttechi discussionitest.

Kahjuks olen inglis keeles kehv, aga proovin uurida vähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks olen inglis keeles kehv, aga proovin uurida vähe.

Viimased jutud seal jah sellised, et kõigil on sama jama (viimane partii) ja VIP kaarti tellimusega kaasas pole, ehk tehase (Cloupori) garantii puudub. Fasttech ise on öelnud, et Cloupor väidetavalt tuleb välja tarkvarauuendusega, mis selle "vea" ära parandab, aga minu isiklik arvamus on, et see on bs, sest kusagil pole öeldud, et Cloupor mini üldse uuendusi vastu võtab. Minu soovitus on Fasttechi poole pöörduda. Õnneks minu FT-st tellitud Cloupor mini oli korras ja VIP kaart oli ka kaasas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul aliex-st tulnud, vip kaart on olemas (nr.0015....), security code järgi orikas,  laeb usb-st, arvuti ei tunnista seda millegina, upgrade kahtlane

üldiselt juhe järel ma seda ei kasuta, vahetan akusid, 3 akut käib ringi, kui vahe sisse tuleb, läheb mõni backup käiku (nt. SMY35 laeb usb-st, lahti kiskuda pole viitsind)

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...