Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Kuidas kasutate metall paaki?

Recommended Posts

Mul tekkis küsimus, sest kuna olen paras nisanäpp, siis olen suutnud oma Kayfuni paagi plastik rõnga keermetest peaaegu lahti saada. Asenduseks olemas roostevaba detail, aga mina ei mõista kuidas sa kasutad paaki kui sa ei tea palju seal mahla sees on?

Ma ei tahaks küll olla situatsioonis, kus järsku mahl otsa saab ja vati kärssama lasen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tekkis küsimus, sest kuna olen paras nisanäpp, siis olen suutnud oma Kayfuni paagi plastik rõnga keermetest peaaegu lahti saada. Asenduseks olemas roostevaba detail, aga mina ei mõista kuidas sa kasutad paaki kui sa ei tea palju seal mahla sees on?

Ma ei tahaks küll olla situatsioonis, kus järsku mahl otsa saab ja vati kärssama lasen.

 

Mul praegast 'full metal jacket', vatti ära ei ole kärsatanud, ennem kaob maitse ja aur ära :D

Proovima pead, ega muidu ei teagi, kuida asjad käivad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas on võimalik kayfaril keermed maha kruvida? Ma ühe korra keerasin paika ja rohkem ei ole plastiku keermeid puutunudki....

 

Kayfari vahetusel on lihtne nipp - sa keerad decki küljest kogu välimise paagi koos driptipiga maha, siis korstna ja rohkem polegi vvaja puutuda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas on võimalik kayfaril keermed maha kruvida? 

 

Ma ka ei puudu neid keermeid üldiselt, aga olen suutnud paar korda maha pillata oma Kayfari nii, et murrab need plastik keermed lahti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tekkis küsimus, sest kuna olen paras nisanäpp, siis olen suutnud oma Kayfuni paagi plastik rõnga keermetest peaaegu lahti saada. Asenduseks olemas roostevaba detail, aga mina ei mõista kuidas sa kasutad paaki kui sa ei tea palju seal mahla sees on?

Ma ei tahaks küll olla situatsioonis, kus järsku mahl otsa saab ja vati kärssama lasen.

maitse muutub, kui vedelik otsakorral on. ise kasutasin koguaeg full metalit, aknast sa nagunii ei näe, kui palju seda vedelikku tegelikult sees on. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb päevas pisut alla paagi seega iga hommik lasen jälle otsani täis olenemata palju sees on ja valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb päevas pisut alla paagi seega iga hommik lasen jälle otsani täis olenemata palju sees on ja valmis.

Mul sama teema muidu. täita K2 muidugi on raske ilma nägemata....mina isiklikult peale 1a kasutamist ei julge õelda, kas täis või veerand puudu....või üldse poolik.

K4 seda probleemi ei eksisteeri. Võib ka full metal jacket kasutada, kuigi ma eelistan klaasi siiski. Plastik lihtsalt hängib. Soetasin igaks juhuks teise klaasi, kuigi prolly lähiajal seda  vaja ei lähe....i hope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...