Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Joyetech Delta 2

Recommended Posts

Aru ma ei mõista, mida te neid coile pesete kogu aja. Pole seal mingit raketiteadust, tehke aga uus sisu sisse.  Siin väike õpetus kuidas seda teha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aru ma ei mõista, mida te neid coile pesete kogu aja. Pole seal mingit raketiteadust, tehke aga uus sisu sisse.  Siin väike õpetus kuidas seda teha.

 

 

No eks minu viga ongi see, et ma ei pese, ei loputa ja ei pane likku neid tehase coile :) Aga uue sisu ehitamine on plaanis jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tava coili annab ka siis uut teha?

Milleks siis uut rba pead vaja ? :roll:

 

Nagu Old pakkus, lihtsam, aga mis põhiline, ajaliselt kiirem (RBA deck). Samas LVC coili ise rebuildimine võimaldab sul mitu tükki neid ette teha ja vajadusel jooksvalt vahetada. Oled näiteks reisil ja teed kohe 5tk valmis ette (nii igaks juhuks :))

 

Ma proovin täna/homme ära ja annan tulemustest teada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovisin 0.21 ohmi ja ei midagi..maitset nagu natuke oleks kuid ei tossa. Ei oska tempi ka panna veel...keegi ehk valgustaks mis sinna sisse sobiks ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eelmine aasta said nad nädalaga liikuma .... FT vähemalt.... aga coili hiinast oodata kui suht vaja on ,.... pole vist parim mõte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

õhtul hakkan siis d2 tirima :P


Teema algust lugedes oodatakse RBA-d juba kuu aega, selle ajaga oleks ka hiinast kohal.

no pekki, kui päike just Poola ei kuku, siis nädala pärast on olemas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina vaatan kuidas d2 kapipeal seisab....masendav.

 

eile 3h proovisin sinna midagi sisse keerata aga tulutult...ärepealt oleks müüki visanud juba :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

d2 võttis köhima ja kurgulaks liiga kõva, peab jooki veel lahjendama, 12 mg on liiga karm laks.

auru tuleb rohkem kui tava deltaga. tyr, pea käib ringi :?

 

Ma läksin ka napilt poole lahjema peale üle subtankile minnes, 12lt- 6le mg... ;)  köhimne ka vist tava nähtus... endal tõmbas ikka mitu päeva veits köhale, see ilmselt sellest et õhuvool vabam kui delta 1-l ja tõmbad/saad suurema laksu auru kopsu korraga...  tõmme tahab veits ümber-harjumist... nüüdseks nii harjunud tõmbega, et need clearod mis kunagi varem tundusid ilgelt vaba tõmbega, on nüüdseks, võrreldes sub-iga , täiesti kinnise tõmbega... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks siis rebuldimine ei õnnestunud? Eile polnud aega, aga ehk täna jõuan ise ka sinnani, et proovin sisse uue coili teha.

Kuna nickel uus teema minu jaoks siis ei oska kuidagi neid ohme ja kraade paika ajada, et hea saaks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

0.14-0.18 ja 190c alustuseks võiks ok olla. Ise viimased 2 coili sinna auku saanud ja 20w peal on mõnus tõmbamine :) Ennem üle 0.2 tehtud coilid nii head ei olnud. See küll Squape R peal, aga idee peaks sama olema. Aku küll kestis kauem suurema ohm peal, nüüd kipub päev/paagitäis olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...