Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Joyetech Delta 2

Recommended Posts

Tõsta temp prooviks 190-200 ja 18w, kui dna jõuab ette antud temp.ni siis hakkab võimsust maha keerama ja aur kohe väheneb, ideaalne on just saada sinna temp limiidi alla, kui selle seadega liiga kiirelt temp protection tuleb siis on midagi valesti, coili või wickiga. Tee paar testfire vaadates ekraanile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain vist toimima 0.2ohmi ja 14w tundub hetkel parim . Kahjuks sai traat otsa ja rohkem katsetada ei saa :( Ei tossa küll nii nagu LVC coil kuid abiks ikka

6mg on vist lahja ka hetkel

 

Tänud Kala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ma aru saanud, et mida madalam w seda suurem preheat võimsus. Hetkel 0.16 190c 20w on preheat 23.6w ja keerates 14w peale lajatab alguses 33.2w et kiiremini temp üles saada. Mida soojemaks atty saab seda vähem ka preheati muidugi vaja.

Kui temp nüüd 150c 20w peal panna siis preheat ei Tee ja temp.ni jõudes hakkab võimsust maha keerama, et hoida soovitud 150c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris koomiline jah. Mind häirib aga pigem see, et nad reklaamisid üht, aga reaalselt tundub, et on teine. Nii ei saa ju rallit sõita :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oeh jahhh,  (facep)  ma popsin oma LVC-d edasi...... 

ei saa aru, kuda need skeptikud siin üleüldse julgesid e-sigarette tarbima hakata....

mina püüan siiamaani sisetunnet usaldada, kui miski on ikka sitt, siis väldin, kui aga hea, siis naudin  (esiga)

mul pole tahtmist viinerit süües, või hamburgerit nautides, teada saada kuda seda tehakse või mis kõik seal sees on. see võtaks ju kogu naudingu :D

kui hamburger maitseb hästi, siis järelikult on hea. 

kui ei maitse, siis viskan minema, nii lihtne ongi.

No ma ka, aga rebuilditud varianti :) Mind ei häirigi nii väga materjal, vaid see, et tootja valetab. Umbes nii, et öeldakse, et burgeris on veiseliha, aga tegelikult on kanalihamass mingite maitsestajate ja maitsetugevdajatega. Sul kamal 2, mul ei ole :)

 

Aga nüüd sai siis jah LVC originaal coil välja vahetatud - tegin ni200 0.4 traadiga 9 pööret ümber 4mm posti. Väga hea tuli, maitset on igatahes rohkem kui originaaliga, auru natuke vähem. Enne proovisin Kanthaliga ka, aga kahjuks sellega mul ei õnnestunud õiget vertikaalset coili saada (takistus tuli liiga suur), aga ni200 on väga hea, mina rahul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

neljapäeva õhtul panin delta2 tööle, eile õhul hakkas juba shitta maitset pritsima  8-)

5 päeva pm siis coil, tõmmata veel kannatab, aga see pole enam päris see


täna proovin compi coilipesu programmi  (psühho)  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/2015/02/17/more-information-on-the-delta-ii-wicking-materials/

Rohkem infi selle wicki teema kohta.

 

Ehk siis pms. silica mis pole nööriks tehtud.

Silica vs. cotton .... nende kohta mingit lisa ainete erituse uuringut pole. Seega seni kuni see wick seal ilusti niiske on probleemi ei tohiks olla. Kui kuivale lasta siis võib jah mingi jama lenduma hakata aga kes see kuiva coili ikka kuumutades imeb (vbla aint teadlased kes ei oska kasutada :D )?.

Siit selgus siis ka põhjus miks neid coile saab vaikselt dry burinida ... sinna maani kuni kõrge temperatuur välise kihini ei ulatu.

Mina sain ka selgeks miks mulle see coil saast tundus .... silica põhised coilid lihtsalt nö. maitsevadki teistmoodi võrreldes cottoniga.

 

https://www.facebook.com/phil.busardo/posts/10205150518018026

Kommentaarid on suht ... ummm .... suht mitte head - klaas - fiiber. Mina päris nii asjast aru ei saanud. Aga noh eks selle info põhjal tulevad vast ka mingid targemad kommentaarid mõnelt targemalt. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kloonimine nüüd küll wicki materjali varjamise põhjus ei saa olla. See on paljudele ninatarktarbijatele, sealhulgas mulle, väga oluline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EI OLE, EI OLE MUIDUGI......Joyetech tahtis lihtsalt oma ninatarktarbijatest lahti saada uut coili tehes.

Krt, just wicki materjal seekord teebki sellest coilist coili.

Ninatargad ja skeptikud, "rohelised" ja taimetoitlased, vettinud orgaanilise vati kummardajad, aitab ehk!

Hoidke sellest tootest palun kaugele ja ärge tarbige seda. See ei ole TEILE!!!!

SEE ON kindlasti TEIE TERVISELE JUBE KAHJULIK JA TAPAB !

Mind pole kunagi huvitanud mis materjalist wick tehtud on, kui ta on HEA!!!

on ta looduslik, tehis, või kosmosest pärit, mis vahe sel on?

Eesmärk on täidetud, veip on hea. Ja kindlasti pole LVC wicki materjal MINULE ohtlik.

 

Või tõesti arvab keegi, et nüüd hakati massimõrvadega tegelema Joyetechis?

Jube tüütuks on läinud lugeda seda eestlaslikku pidevat vingumist iga asja üle.

Kõik on kogu aega halb ja surmav ja ohtlik jne.

Kõik kogu aeg valetavad, varjavad ja petavad jne.

OEHHH.....

Mitte üht positiivset kommentaari....

Inimesed, palun olge natukenegi positiivsemad! PALUN!

Old pani ju lingi Busardo küsimuste vastustele tehasest, mis materjale see sisaldab.

Mina sealt midagi erilist negatiivset küll välja ei lugenud.

Kõik seal on loogiline ja õige.

Comp, eestlane ongi vinguja rahvas,kes üritab igas heas asjas midagi negatiivset leida... :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selge on see, et Joitech alguses väitis, et japanise cotton on wickiks aga pärast tuli välja, et pole - miks seda tehti?
Kas selleks, et varjata arendust konkurentide eest? Kas alguses oligi plaan kasutada jaapani takku? Kas selleks, et jaapni takk on populaarne ja selle abil suurendada coili läbi müüki? Või hoopis mingi 4's, 5's ...10's põhjus ... kõik see on ikkagi puhas spekulatsioon ja mingit alust väga ühte või teist asja väita pole.

Eks see kas see on hea või probleemne lahendus selgub ajaga. Vapijate seas on igasugune kõrvalkahjude leidmine ja välistamine suht oluline.

Minu arvates on väga positiivne asja juures see, et proovitakse leida uusi ja paremaid lahendusi mitte ei vorbita ainult kloone.
Ideaalset atit pole ju veel turule tulnud :D.    
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just. Tegelikult Joyetech ju kirjutas, et prototüübis kasutasid nad orgaanilist vatti, aga tootmise käigus selgus, et masstoodangut on keeruline sellega teha ja otsustati kasutada teisi materjale, ainult, et unustati teistele seda öelda :) Ehk puust ja punaseks Compile, ei olnud põhjus selles, et ei kloonitaks :) Nagu ajalugu on näidanud, kloonitakse nagunii kui on hea asi on ja olenemata asja keerukusest (Kayfun V4 näiteks).

 

Lisaks ma ei saa ka sellest aru, et vingutakse vingumise üle? Ei nähta ühtegi positiivset kommentaari? Mina näen siin teemas ikka väga palju positiivseid kommentaare, isegi enda kirjutatud, kahju ainult, et kritiseerida ei tohi, siis saad kohe vastu pead. Peab olema kiidulaul, sest meed kellele midagi ei meeldi on jobud (sh taimetoitlased, rohelised ja what not).

 

Siin Facebooki kommentaariumist pärit ekraanipildid:

 

joy1.jpg

 

 

joy2.jpg

 

 

joy3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. Busardo ise ütles ka kunagi et: "Hei, natuke aega tagasi tõmbasime me lõket. Nüüd võib-olla läheb see näpuga järje ajamine kohati liiale." Kas mitte Aspire bvc coilides pole sama keraamika? Oleks nagu läbinämmutatud teema juba. Aga võin eksida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah võrreldes tõrva pulga ja muu sodiga mida mujalt saame toimub suht sageli vapimise juures juuksekarva lõhki ajamine . Ma ei leian, et see ei ole halb kui nüansid on kasutajatel teada ja üritatakse paremini, kõrgemale ja kaugemale.

See, et mõnel jubinal on mingid omapärad see ei ole ju halb. Hea kui on teada mis on mis ning erinevate arvamuste põhjal saab iga üks ise oma valiku teha. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...