Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kasper

Valmis vedelikud või maitsestajad millel ebameeldiv lõhn = hais

Recommended Posts

Viimasel ajal olen korduvalt sattunud olukorda kus uus tellitud maitsestaja  on osutunud  igati heaks maitse poolest, aga aur on kaaskondlaste haistmismeelele ebameeldiv. Ennast see ei sega  aga näiteks naine küll viriseb kui ma siseruumides või autos seda aurutanud olen. :(
Võib olla on see haisu teema seotud tubakamaitseliste vedelikega (enamuses tarbin ainult tubakamaitselisi) ja ei ole probleemiks kommi,puuvilja,küpsise jne maitseliste vedelike puhul?
 
Lisan siia loetelu mahladest mis on tekitanud probleeme:
 
AtmosLabs/ Barbara
AtmosLabs/ Kapnos
AtmosLabs/ Livani
Inawera/ Caven
Liqua/ French Pipe Tobacco
 
Andke teada, mis veel potentsiaalselt ohtlikud on, siis teaks neist hoiduda. Kodurahu nimel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Turkish Tobacco on tõesti nagu keegi oleks hommikul püksi kusenud. Mul üks töökaaslane pruugib toda regulaarselt - hoiab tööd segavad kohvitajad ja niisama jutustajad kabinetist eemal  :idea: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Turkish Tobacco on tõesti nagu keegi oleks hommikul püksi kusenud. Mul üks töökaaslane pruugib toda regulaarselt - hoiab tööd segavad kohvitajad ja niisama jutustajad kabinetist eemal :idea:

Kui ma seda tõmbama hakkasin, siis naine otsis majapidamisest kassi kes on kuskile nurka lasknud, aga meil pole kassi...

Samas maitse poolest on Liqua Turkish üks minu lemmikuid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...