Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Eleaf iStick eesti keelne esmane ülevaade

Recommended Posts

Tore ettevõtmine. Sellist teemat näeks hea meelega rohkem. Eestlastele on omane tagasihoidlikus ja hea on tõdeda, et jää hakkab vaikselt murduma :) Kui nüüd veidike õpetada (sest ka see on meite rahvusele omane :) ) siis tee enne salvestamist kondikava valmis. Jube raske on alguses järge hoida ja kogu aeg mõelda, et mis ma nüüd ütlema või tegema peaks. Millele järgnevalt tähelepanu pöörata või kuhu oma jutuga suunduda. Kirjuta enda jaoks välja plaan, tekst või punktid, Käi enne kaamera ette astumist mustalt teema läbi. Pane kasvõi stopper tiksuma ja loe punktide kaupa asi paberilt maha. Usu mind, järgmised tutvustused tulevad juba nagu Kanal2 ilmateatest ja hiljem pole neid enam ette vaja kuna tekib enesekindlus:), Ah mis ma ikka targutan... jõudu, jaksu  ja ära lase end segada minusuguste plämamisest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tore ettevõtmine. Sellist teemat näeks hea meelega rohkem. Eestlastele on omane tagasihoidlikus ja hea on tõdeda, et jää hakkab vaikselt murduma :) Kui nüüd veidike õpetada (sest ka see on meite rahvusele omane :) ) siis tee enne salvestamist kondikava valmis. Jube raske on alguses järge hoida ja kogu aeg mõelda, et mis ma nüüd ütlema või tegema peaks. Millele järgnevalt tähelepanu pöörata või kuhu oma jutuga suunduda. Kirjuta enda jaoks välja plaan, tekst või punktid, Käi enne kaamera ette astumist mustalt teema läbi. Pane kasvõi stopper tiksuma ja loe punktide kaupa asi paberilt maha. Usu mind, järgmised tutvustused tulevad juba nagu Kanal2 ilmateatest ja hiljem pole neid enam ette vaja kuna tekib enesekindlus:), Ah mis ma ikka targutan... jõudu, jaksu  ja ära lase end segada minusuguste plämamisest :)

Einoh, plaan oli tegelt ammu juba hakata tegema midagi sellist, siin ühe poega sai läbi räägitud. Asi on lihtsalt selles et ma ei taha ühte ainsat poodi esile tõsta, vaid kui antud toodet on mitmes poes siis välja tuua ka need teised poed, kes müüvad, ehk ei teki seda omavahelist vaidlust, et miks mina välja jäin. Punktid teen endale ette jah järgmine kord, käin ennem läbi, hetkel veel asi toores aga eks arenguruumi peabki olema ;) Väga hea et see "pläramine" tuli, ongi mõtlemisainet järgmiseks korraks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis on vaja veel natuke paremat cami (suvaline fotokas teeb ka paremini kui arvuti cam) + valgust + mici :D
Aga kui vaadata YT neid kes ülevaateid teevad ... ja vaadata mõne tegelase esimesi videosid siis kõik on samas kohas olnud ... harjutamine teeb meistriks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harjutamine teen harjutajaks , meistriks sünnitakse . Potensjaali igatahes on . Mis peamine Rein võttis kätte Ja tegi ära mida juba ammu tegelikult vaja oli.5+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasuta mingit muuvi tegemise proget millega pärast kogu salvestus korralikult kokku lõigata. Mingi kiiks pane ka juurde, et lõbusam vaadata- värvi kas või huuled erkpunaseks :)

Ytube movie editoriga saab ka alguses asjad tehtud ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga lahe! Soovin edu. Mina kasutan ISticki'i Nautilusega kuid videos olevad automiseerijad nägid ka väga head välja. Kas oli Kanger Aerotank?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga lahe! Soovin edu. Mina kasutan ISticki'i Nautilusega kuid videos olevad automiseerijad nägid ka väga head välja. Kas oli Kanger Aerotank?

videos oli eleaf lemo, kayfun v2, aspire atlantis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...