Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Ametlik Eesti e-sigareti ülevaate youtube ja facebook

Recommended Posts

Igati positiivne ettevõtmine minu meelest! Ülevaateid võiks teha ka lihtsamatest asjadest, alustades enim kasutatud clearode täitmisest jms. Ma usun et edasijõudnud kasutajad suudavad ise infot netist leida, aga just algajad vajaksid näpunäiteid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igati positiivne ettevõtmine minu meelest! Ülevaateid võiks teha ka lihtsamatest asjadest, alustades enim kasutatud clearode täitmisest jms. Ma usun et edasijõudnud kasutajad suudavad ise infot netist leida, aga just algajad vajaksid näpunäiteid.

True. Mõngad sticky ülevaated peaks tõesti olema. Kasvõi erinevatest seadmete valikutest (miks üks võib parem olla teisest, jms). Lisavidinad vast võiks/peaks tulema kõige lõpus, kuna nende market on suht-koht olematu. Eks alguse asi - pärast kütad filme nagu PBusardo.

 

Video juures häiris mingi lääg or renderdamise bug. Olen seda  varem ka märganud - jube keeruline oli vahepeal jälgida (just liikumise juures). Aga muidu (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Areng on märkimist väärt, tubli!

Stanislavski oli vist see mees, kes ütles, et kui esimeses vaatuses ripub seinal püss, siis viimases vaatuses peab see ka pauku tegema (aga ohmmeter?) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnus äratundmine oli selles videos, alustasin samamoodi ;)

 

Video hea ja need väiksed "apsud" tegid asja lõbusamaks(ei olnud üksluine tekst)

 

Edu ja ootan järgmist osa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiigrihüpe esimesest teise. Soundi areng mitmekordne ja video ka täitsa okei. Kas 16:9 formaadis ei luba filmida?
Iga videoga läheb paremaks (Y)

 

Mul oli ka multimeeter akude videos. Samamoodi ei jõudnud selleni :D  (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna youtube postkasti on tulnud kirju, et kuna uued ülevaated tulevad siis vastaks lühidalt. Hetkel pole kindel veel kuna uus ülevaade tuleb, kuna puhkuserahad olid loodetust väiksemad siis ei saa uusi asju soetada. Kui mõni pood tuleb vastu, oleks võimalik teieni midagi tuua. Olen ka mõelnud, et mis kasu pood sellest saab. Nimelt läheb videosse ülesse ainult pood kellelt antud toode tuleb. Miks nii? Sest see oleks poe suhtes õiglane. Ütlen üle, et ma ei eelista üht poodi teisele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, kuna kiire olnud ei ole aega olnud tegeleda sellega. Ehk on kellelgi midagi mulle saata millest ülevaadet teha? Kasutan natuke, teen ülevaate ja saadan tagasi. Võite PM visata kui keegi raatsib midagi natukeseks loovutada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

oleksid võinud mingi muu mod-iga kõrvuti panna. oleks see suuruse võrdlus parem olnud :D

Muidu suured kiitused!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oleksid võinud mingi muu mod-iga kõrvuti panna. oleks see suuruse võrdlus parem olnud :D

Muidu suured kiitused!

tänud! kusjuures esimene filmimine tegin seda, siis kadus materjal ära mälukaardilt ja teinekord ununes :( oh seda pead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see Sul isiklik on, kratsi peegel maha. Saab hulga parem. Lisa see siis videosse koos mõne hea mõõtmete võrdlusega. Muidu hea. Akud ka mahtusid, nagu näha. :)

 

Ja Lemo 2 vaadet ootan juba huviga. Oled seda vist päris pikalt kasutanud? Juutuubis on levinuma vaadatud, aga huvitab just "after the hype" seisukoht.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriitikat ka pisut, muidu läheb roosamannaks :). Kui ma vaatan ülevaadet, tahan saada infot, mitte ümmargust juttu setingutest. Isegi minu, kui vana kala jaoks, oli setingute teema niivõrd sussermusser, et mitte essugi ei saanud aru. Vaja oleks mõningaid täpsustusi ja seletusi setingute teemal. Vaatavad neid ülevaateid siiski inimesed, kellele on infot vaja seadme kohta, mitte niivõrd selle kohta, kas sulle endale asi meeldib või mitte. Aga momendil, huvitujana, ei saanud ma suurt seadme maiku suhu sellest ülevaatest. Ja edasi, nagu ka siin ennist mainiti, siis sellisel labidal võiksid olla mõõdud juures. Kui unustasid muuvis neid mainida, pane kasvõi tekstina lingi alla. Enivei, jääme pikkisilmi täit ülevaadet ootama  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...