Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Ametlik Eesti e-sigareti ülevaate youtube ja facebook

Recommended Posts

Vaatasin video üle ja oli ka päris pikk kiri sooovitustega, aga see läks mingi hetk siin kaotsi. Üritan kiirelt meelde tuletada.

Sa ei võrrelnud seadet mõne teise modiga visuaalselt. Visuaalne võrdlus on alati parim. Samuti ei rääkinud kaalust. Tegemist on ju nime järgi täis ülevaatega.

Menüüst rääkisid ca 6min ja äppist pea samakaua, aga need on ju väga ebavajalikud modi ostmise juures. Piisab, kui ütled, et menüü kasutamine on väga kasutajasõbralik ja näitad näiteks kuidas...

Ei saanud mingit infot, et kas see ainus värv valikus tänasel päeval. Kas modile on lisasid? Kas modil on usb-passthrough, wireless laadimine? 

Ekraani kondensist rääkisid, aga mismoodi see miinus on? Kas kondens läks ka ekraani aalla või segas lihtsalt tõmbamise ajal imelisi numbreid jälgida?

Samuti menüüpunktid nagu ledid sisse-välja või kontrast ilmselt ei huvita kedagi, kuid samas kohad, kus sa andsid vastuseks "ma ei tea mis see teeb" jäid mind painama, kuna tegemist olid tehniliste modifitseerimistega ja võimalik, et innovaatilised. Kahjuks ülevaatest ei saanud neile vastust. Teinekord palu tootjal või poe esindajal endale teha kerge ülevaade modi võimalustest, mitte ära tee videot "ma ei tea, mis see teeb...".

Kas seadet saab seadistada ainult 10W astmega või on võimalik ka täpsemalt?

 

Antud ülevaate järgi mina, kui tarbija, seda modi ostma ei läheks, kuna mulle jäi väga palju infot puudu/puudulikuks. Peaksin vaatama mõnda teist videot ehk antud ajahetkel on see video minu meelest poolik.

 

No offence, ei miskit isikliku. Need pigem soovitused, mis jäid meelde või ma ei saanud selle videoga vastust. Rõhk on sõnal TÄIS, ma seda eelmist videot ei ole vaadanud. Võimalik, et kõik vastused on seal...aga siis tekib mul küsimus - milleks see video ja nii pikalt? Positiivsed/negatiivsed asjad saab üles lugeda ka ca 1-2min, mitte 17minutiga. 

 

Edu ja jaksu. Üritan kiita/laita ka tulevikus. Täna oli täitsa aega vaadata ülevaadet. Kahjuks seekord selle video järgi ostma ei tõtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin video üle ja oli ka päris pikk kiri sooovitustega, aga see läks mingi hetk siin kaotsi. Üritan kiirelt meelde tuletada.

Sa ei võrrelnud seadet mõne teise modiga visuaalselt. Visuaalne võrdlus on alati parim. Samuti ei rääkinud kaalust. Tegemist on ju nime järgi täis ülevaatega.

Menüüst rääkisid ca 6min ja äppist pea samakaua, aga need on ju väga ebavajalikud modi ostmise juures. Piisab, kui ütled, et menüü kasutamine on väga kasutajasõbralik ja näitad näiteks kuidas...

Ei saanud mingit infot, et kas see ainus värv valikus tänasel päeval. Kas modile on lisasid? Kas modil on usb-passthrough, wireless laadimine? 

Ekraani kondensist rääkisid, aga mismoodi see miinus on? Kas kondens läks ka ekraani aalla või segas lihtsalt tõmbamise ajal imelisi numbreid jälgida?

Samuti menüüpunktid nagu ledid sisse-välja või kontrast ilmselt ei huvita kedagi, kuid samas kohad, kus sa andsid vastuseks "ma ei tea mis see teeb" jäid mind painama, kuna tegemist olid tehniliste modifitseerimistega ja võimalik, et innovaatilised. Kahjuks ülevaatest ei saanud neile vastust. Teinekord palu tootjal või poe esindajal endale teha kerge ülevaade modi võimalustest, mitte ära tee videot "ma ei tea, mis see teeb...".

Kas seadet saab seadistada ainult 10W astmega või on võimalik ka täpsemalt?

 

Antud ülevaate järgi mina, kui tarbija, seda modi ostma ei läheks, kuna mulle jäi väga palju infot puudu/puudulikuks. Peaksin vaatama mõnda teist videot ehk antud ajahetkel on see video minu meelest poolik.

 

No offence, ei miskit isikliku. Need pigem soovitused, mis jäid meelde või ma ei saanud selle videoga vastust. Rõhk on sõnal TÄIS, ma seda eelmist videot ei ole vaadanud. Võimalik, et kõik vastused on seal...aga siis tekib mul küsimus - milleks see video ja nii pikalt? Positiivsed/negatiivsed asjad saab üles lugeda ka ca 1-2min, mitte 17minutiga. 

 

Edu ja jaksu. Üritan kiita/laita ka tulevikus. Täna oli täitsa aega vaadata ülevaadet. Kahjuks seekord selle video järgi ostma ei tõtta.

arenguruumi on alati ;) aga keegi peab ka halvasti ütlema vahepeal, ei solvu millegi peale :P kuid osad siiski tahavad ka appi seest näha, menüüd seest näha, tõesti enda viga et ei teadvustanud endale osasi asju menüüs, kuid arvan, et kui midagi jälle puudu jätta siis on ka halvasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

wäga bro ülevaade (Y) Nupu kohta tean mis sa öelda tahtsid .. kinni jääb raibe aegajalt :D a äpp on küll imho täiesti mõttetu ..

Äpp on  väga pro asi kui tead mida sellega teha :D

Rein krt kus low pro rda ülevaade jäi   (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla paned ette mingid märkmed, et mis oleks mõistlik seadme juures rääkida. Minul läheks ka ilma märkmeteta ilmselt Kalevipoja eeposeks video.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Märksõnad on alati olulised, et midagi tähtsat mainimata ei jääks. Hakkasin ka seda praktiseerima viimastel videotel, seni tulistasin lihtsalt puusalt, aga sedasi võtab see filmimine juba kauem aega, kuna sassiläinud klippide vahel unustad paar fakti juba ära. Siiski, hea töö!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt paar märkust: Alguse valgustus polnud suurem asi, lõpus oli juba tunduvalt parem. Kohati rääkisid ka liiga palju kõrvale , räägi ikka oma publikuga.
Aga tase on sul juba tõusnud märgatavalt    :idea:   Jätka samas vaimus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

 

kuhu pekki ma selle jagatud pean kirjutama?

ma pole eriti kodus selle lõusta värgiga    :oops:

marc, muuda kiiremas giveaway reeglid ära. aina rohkem hakkab lõhnama mässu ja .... järgi :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) lähed lehele https://www.facebook.com/Epiipee-497212607018038/?fref=ts
2) liked seda lehte

3) otsid selle video ülesse sealt lehelt

4) jagad seda

5) kirjutad video alla jagatud

6) kui facebooki ei kasuta siis sa ka ei osale, minge vinguge mujal, easy as that :D 

 

tüüpilised inimesed, kes loodavad, et asjad niisama sülle lendavad.:D no offence .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuhu pekki ma selle jagatud pean kirjutama?

ma pole eriti kodus selle lõusta värgiga    :oops:

Sinna kuhu ülejäänud 200 kirjutanud on   :oops:

marc, muuda kiiremas giveaway reeglid ära. aina rohkem hakkab lõhnama mässu ja .... järgi :evil:

Mis krt nendel reeglitel viga???  Jagatud peab kirjutama sest sealt saan hiljem nimed kelle random.org viskan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) lähed lehele https://www.facebook.com/Epiipee-497212607018038/?fref=ts

2) liked seda lehte

3) otsid selle video ülesse sealt lehelt

4) jagad seda

5) kirjutad video alla jagatud

6) kui facebooki ei kasuta siis sa ka ei osale, minge vinguge mujal, easy as that :D

 

tüüpilised inimesed, kes loodavad, et asjad niisama sülle lendavad. :D no offence .

Kes on niisama asjade saamisest?! Miks ei või need osaleda giveaways kes registreeritult epoest teatud summa eest ostavad või poes peale ostu täidavad poes sildikese? Mis fb-tamine koguaeg käib, osaled siis kui jagad, like-d jne? Rein ja Marc, nii uskumatu kui see ka ei ole, siis on olemas ka inimesi kes suudavad elada ka ilma fb-da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) lähed lehele https://www.facebook.com/Epiipee-497212607018038/?fref=ts

2) liked seda lehte

3) otsid selle video ülesse sealt lehelt

4) jagad seda

5) kirjutad video alla jagatud

6) kui facebooki ei kasuta siis sa ka ei osale, minge vinguge mujal, easy as that :D

 

tüüpilised inimesed, kes loodavad, et asjad niisama sülle lendavad. :D no offence .

>>tüüpilised inimesed, kes loodavad, et asjad niisama sülle lendavad

No sellist kommentaari ei saa kohe mitte esiletõstmata jätta. Tule jumal appi !??   No offence of course.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinna kuhu ülejäänud 200 kirjutanud on   :oops:

Mis krt nendel reeglitel viga???  Jagatud peab kirjutama sest sealt saan hiljem nimed kelle random.org viskan.

Sa saad ka minu nime, siis kui ma veipmarketist sisse registreerituna ostan 50€ eest baasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...