Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Ametlik Eesti e-sigareti ülevaate youtube ja facebook

Recommended Posts

Minu isiklik arvamus on selline ,et kes selle lihtsa asjaga hakkama ei saa siis RX 200 ei ole kohe kindlasti Sinu jaoks :D  no offents  

Sinu jaoks kui veipmarketi töötaja jaoks selline klienti solvav postitus on lubamatu. Või mida sa ise arvad kui natuke mõtled oma postitusele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinu jaoks kui veipmarketi töötaja jaoks selline klienti solvav postitus on lubamatu. Või mida sa ise arvad kui natuke mõtled oma postitusele?

Vastupidi ! Ma ei müü algajatele mec mode ja inimestele kes ei saa aru mida nad arvutis teevad ei soovita dna200 ja RX200 modi. Teiseks olen korduvalt maininud kodus arvuti taga olles ei ole ma tööl ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saan ikka :D

Aga miks siis ei ole mõeldud mitte fb kontoga inimestele. Inimene kes fb-s jagab, like-b veipmarketid ehk siis teeb poele tasuta reklaami saab giveways tasuta osaleda. Teistele võiks ju olla ka võimalus selles loosimises osaleda. Veipmarketi eestvedajatele ´´palun mõelge ka teistele klientidele´´.

Vastupidi ! Ma ei müü algajatele mec mode ja inimestele kes ei saa aru mida nad arvutis teevad ei soovita dna200 ja RX200 modi. Teiseks olen korduvalt maininud kodus arvuti taga olles ei ole ma tööl ;)

Füüsiliselt sa tõesti ei ole kohal aga ikkagi sa esindad oma tööandjat ehk oled 24h tööl ja pead mõtlema mida ütled. Kui sa oleksid mulle sellise vastuse kirjutanud, siis ma ei ostaks veiparketist rohkem midagi. Esti turg on kuradima väike ja ta peab hoolikalt mõtlema mida ütleb, kuidas reklaamib jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks siis ei ole mõeldud mitte fb kontoga inimestele. Inimene kes fb-s jagab, like-b veipmarketid ehk siis teeb poele tasuta reklaami saab giveways tasuta osaleda. Teistele võiks ju olla ka võimalus selles loosimises osaleda. Veipmarketi eestvedajatele ´´palun mõelge ka teistele klientidele´´.

 

Mulle ei meeldi ka FB aga midagi pole teha .... seda sunnitakse igalt poolt kasutama alternatiiv on see, et jääd osast infost ilma jms loosimistes ka osaleda ei saa. 

See viimane ei ole kindlasti põhjus miks FB'd kasutama hakata :D :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinna kuhu ülejäänud 200 kirjutanud on   :oops:

 

Et sinna kirjutada, tuleks see koht ennem üles otsida. Mina vaatasin videot youtubes. Seal all on kirjas

 

 

TINGIMUSED!

like: https://www.facebook.com/Epiipee-4972...

Jaga videot facebookis ja kommenteeri jagatud!

Nii lihtne see ongi!  

http://i.imgur.com/Wy3NEdE.png nüüd, seal on jagamise nupp olemas. Kus mina pidin teadma, et ma pean lõustaraamatu kaudu jagama seda    :roll:

kui ma youtube kaudu jagan ja sinna sisesta tekst lahtrisse oleks jagatud kirjutanud, siis see oleks väga imelikult ajajoonel välja näinud.

See tekitaski kahtlust, et asi pole õige ja küsisingi.

 

Ei ole see asotsiaalne meedia midagi nii lihtne    8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ei meeldi ka FB aga midagi pole teha .... seda sunnitakse igalt poolt kasutama alternatiiv on see, et jääd osast infost ilma jms loosimistes ka osaleda ei saa. 

See viimane ei ole kindlasti põhjus miks FB'd kasutama hakata :D :D

See kipub tõesti nii olema, kui aktiivne fb-taja ei ole siis jääd paljust ilma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reeglid on reeglid, kui hakkama ei saa, pole sinule mõeldud .. siin teemas ulgumisel ei ole tõesti vähimatki mõtet.   (facep)   (ullike)

lõustarit ei ole - keegi ei keela teha .. ei suuda leida õiget asja mida jagada - see nänn ei ole kindlasti sinule .. reeglid on nõmedad ja üldse kellele neid vaja - ALT + F4    :idea:  :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kipub tõesti nii olema, kui aktiivne fb-taja ei ole siis jääd paljust ilma. 

Teistpidi jääb sul palju kasulikku aega elus alles (Y)

Sorry Rein, et OT läks .... vast nüüd aitab :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saan probleemist aru, aga toon uuesti näite, kus instagramis ja redditis toimuvad loosid, sa tead et seal toimuvad nt kui youtubest v kuskilt kuulnud, kui kumbagi pole või ei taha tehagi, siis sa ei saagi osaleda

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Lõpetame kah selle teemaga

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reeglid on reeglid, kui hakkama ei saa, pole sinule mõeldud .. siin teemas ulgumisel ei ole tõesti vähimatki mõtet.   (facep)   (ullike)

lõustarit ei ole - keegi ei keela teha .. ei suuda leida õiget asja mida jagada - see nänn ei ole kindlasti sinule .. reeglid on nõmedad ja üldse kellele neid vaja - ALT + F4    :idea:  :excl:

Kui häält ei tee siis võid kindel olla, et midagi ei muutu :idea:

Ma saan probleemist aru, aga toon uuesti näite, kus instagramis ja redditis toimuvad loosid, sa tead et seal toimuvad nt kui youtubest v kuskilt kuulnud, kui kumbagi pole või ei taha tehagi, siis sa ei saagi osaleda

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Lõpetame kah selle teemaga

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Rein, sul on täitsa õigus, kogu see fb-tamine jne on täitsa p...ses :idea:  Aga miks me ei suuda fb-st, instagram-ist väljaspool olevast elust mõelda? Uskuge mind, fb-st väljaspool toimub ka elu :razz:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga cool! Vahelduseks midagi head k võimalik võita. Rein! Mida rohkem kritiseeritakse, seda parem. 

 

PS! Kes ikka kohustab kedagi mõnd meediumit kasutama. Samuti ei kohusta keegi kedagi kuskil osalema. 

 

=) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Raigo83

See viimane lugemine pani veits mõtlema ja ärritas piisavalt, et kirjutama hakata. 

See kus ja kuidas loosimisi tehakse on ju puhtalt loosija enda otsustada ning kõrvalisel isikul ei ole siin ju midagi teha. Saan aru, et auhinnad on ahvatlevad ja võib-olla annab kellegile põhjust virisemiseks kui mingil põhjusel osaleda ei saa. Paraku igasugused instagramid, twitterid, facebookid jne on need kohad, kust kaudu hetkel info ja promo liigub suurematele massidele, siis see on hea moodus, kuidas ennast suuremale massile reklaamida. Antud juhul saan aru, et kampaania on mõeldud rohkem reklaamiks, kui lojaalsete klientide premeerimiseks, mida ei saa ettevõttele üldse halvaks panna.

Ise olen FB kasutaja, aga seal midagi põhimõtteliselt ei sheeri, seina olen kinni keeranud ning kasutan ainult tuttavate ning huvigruppidega suhtlemiseks. Võiks ju ka virisema hakata, et miks pean oma sõprade seina risustama mingi asja võitmiseks, andke niisama kama. Minu valik on oma sõprade sein puhtana hoida ja sellega otsustan loosis mitte osaleda ning ei tunne ennast selle pärast diskrimineerituna.

 

Sorry for OT

 

Edu Rein ja kõigile, kes loosis osalevad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to vilistaja

Te kordate üle kõike seda millest olen tänase päeva jooksul teada/aru saanud. Pöörasin siin kirjutades/vingudes Marc-i tähelepanu nende inimeste poole kellel ei ole fb-d, twitterid, instagram-i. Need vaesed sotsiaalmeedia kanalite poolt rõhutud inimesed soovivad ka loosimistest osa võtta. Jah, Teil on jälle õigus, kes olen mina, et siin midagi kommenteerida, teistele ette heita jne?! Vabandust, las ma vastan sellele retoorilisele küsimusele lihtsalt labaselt: ´´krt võtaks ma olen lihtne tavaline tarbija kes tahab ka loosimisest osaleda ega taha teha või elustada fb kontot´´. Peaks siin jonnimise lõpetama enne kui Marc minu veipmarketi konto sulgeb ja tellimusi teha ei lase. 

 

NB! Mul on tõsiselt hea meel, et olete usin fb-taja kes ei risusta ka sõprade fb seinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See FB-s jagamine on põhjus, miks ka mina selles loosisi ei osale. Ma olen aktiivne FB kasutaja ja ikka räigelt tüütu on lugeda oma seinalt hommikuti võidulootuses tuttavate jagamisi. Olen päris mitme eriti aktiivse tuttava uudistevoo üldse kinni keeranud. 

Ja kui üdini aus olla, siis on natuke piinlik seda amatöörvideot jagada ka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja kui üdini aus olla, siis on natuke piinlik seda amatöörvideot jagada ka. 

 

8 säärast videot ja sa nüüd eeldad et inimene teeb juba mingeid üüberhäid klippe? Tee paremini .. upsi, sa vist oled üks säärastest kes käib ja kommenteerib, samas ise kaamera ette never ever astub . autš   :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle teema meeldib. Minu meelest kulus ära küll FB-loosimiste korraldajatele väike tagasiside, et mõned muidu täitsa huvitatud inimesed (kes võivad juhuslikult ka väärt kliendid olla), ei saa kes-milliste põhimõtete tõttu osaleda -- minu meelest on see mõttekoht pigem müüjatele. Muidugi on see täitsa loogiline jätk, et sellise mure sõnastamise peale (jah, mitte kõige poliitkorrektsemal toonil) nähvatakse, et tasuta lõunaid pole ja kui ei taha/oska, siis unusta ära (ei hakka kommenteerima seda "Ruloo" sobivuse/mittesobivuse kohta öeldud asja). Sama loogiline on aga ka see, et need inimesed, kelles juba eelnevalt tekitab mõningast meelehärmi ilmajäetuse tunne, märkimisväärse tõenäosusega _selliste_ vastuste peale võivad leida endale mõne muu poe, kuhu sammud seada. Ja mine tea, ehk pole väga absurdne seegi, kui leidub end mitte otseselt puudutatuna tundnud lugejaid, kes mõningate järelduste tegemise tulemusena otsustavad viimastega solidaarsed olla.

 

Kui mitte midagi muud, siis vähemalt mõnes mõttes sõkalde teradest eraldumist on alati mõnus jälgida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No head trossid olete küll ää. Ma tahan ka ju loosimisest osa võtta aga mul pole arvutit ja keegi pistiitas interneti ka ära. Miks ma ei saa oma häält postiga saata, ning 'Jagatud' võin kraapida auto tagaaknale, tolmu sisse. Hääle edastamiseks tahan tasuta marki ja ümbrikut ka. Tra te ke.ite mu ajusid niiviisi. Minu suguseid on veelgi. Naabrimees ei oska üldse kirjutada. Kas tal oleks võimalik ka suuliselt hääli edastada. *Jagatud' lubas ta maha röökida hommikuses nr6 trollis, igas peatuses, kaks korda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma ei saa oma häält postiga saata, ning 'Jagatud' võin kraapida auto tagaaknale, tolmu sisse. Hääle edastamiseks tahan tasuta marki ja ümbrikut ka. 

Pead ennem notariaalselt kinnitama   (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

facebook or not ... vastunäiteks toon skyplusi iphone loosimise... kui ei taha/ ei saa osaleda (sõnumit saata), samas, kui ei taha, ära osale ka siin olevas loosimises,võimalus on... thats it... or not???

Share this post


Link to post
Share on other sites

to eaigo83 - ära plõksi, ma kunagi proovisin,ei aita, sind lihtsalt elliminineeritakse foorumist ja ongi kõik.

Lihtsam on kõik lasta oma teed minna.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...