Jump to content
E-sigareti foorum
Huntmees

Avoria vedelikud.

Recommended Posts

Tere!

Mul kodu lähedal müüakse neid. Kuna siin on eksperdid, mõtlesin uurida enne nende kohta. Hind neil 5,60€ 10ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need peavad kyll sigahead olema, kui niipalju maksavad. Kus see kodulähedal on?

Arvestame siis seda ka, et seal 5.6 hinnas kajastub ju poe rent + tööjõu maksud ka. Seega väga kirves ei olegi. Proovi sa ise Selveris pinda rentida ja tööline leida ning kõik kulutused ära katta 3eur hinnaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah, see hinna jutt on natuke juba liiga hoogu läinud. Tehke kalkulatsioon kuludele. Ei saa võrrelda seda sellega, kui endale tellid kusagilt kaugelt maalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Läksin ostsin ära siiski. Ostsin nende popima vedeliku "Jääõuna", mis osutus väga heaks. Lõhn ja maitse super. (65pg/35vg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Läksin ostsin ära siiski. Ostsin nende popima vedeliku "Jääõuna", mis osutus väga heaks. Lõhn ja maitse super. (65pg/35vg)

Jääõun ka meil Avoria maitsetest Top 1 vedelik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõstan siin vana teemat.

Kes keegi kuskil postiga saadab ka seda maitsestajat või on riik selle teema ka persse keeranud?

Oleks huvi "Avoria Pure Tabak" nimelise preparaadi vastu.

Võib olla ka "Precious Tabak" või" Platin Tobacco".

Aga jumala pärast ärge pakkuge mingeid värdjalikke segusid (sry kui kellegi tundeid riivasin) kus mainitakse tubakat!!!! A´La tubaks karamelliga, tubakas vanilliga, tubakas küpsise maitsega....no peab ikka kuradi rikas fantaasia olema, et tubakat sellise sitaga reostada!!! Mul on tõsine siiber, et kui küsin poest selgelt puhast tubaka maitset, siis pakutakse seda rõvedat (paari olen proovinud) hipsterisitta! 

Tänud kaasaelamast! :D

 

P.S. Kui läheb sõjaks, siis sotsidest saab minu esimene "Most Important" sihtmärk! :D:D:D 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu vihjele siis olemas! Või õigemini tulemas.

Kuradi pärast siis sellist kaupa sama pood saata ei tohi? Sellel pole ju nikotiiniga midagi pistmist!

Ja 21700 aku pidin ka eraldi mujalt tellima....tra ma ei saa aru....selle idiootliku seaduse kõigile vastuvõtjatele olen nõus oma kulu ja kirjadega soetama igaühele sellesamase aku ja võtan kas või töölt vaba päeva et see neile isiklikult anusesse lükata! 

Teeme nüüd pits konjakit ja kebime voodisse! :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...