Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Pooliku akuga dna30 kloon valetab takistust?

Recommended Posts

Kas kellegil on ideid, mille pärast hakkab kiip pool tühja akuga takistust valetama?

 

Huvitav on see, et ta teeb seda AINULT KAHE aurustiga, üheks on Magma RDA, millel olen sama jama näinud ka youtubei videodes ning mu Lemo pärast seda, kui suutsin selle seadistamise pini kraanikausist alla lasta ja asendasin selle roostevaba kruviga. Oma ülejäänud nelja aurustiga seda probleemi ei esine.

 

Mõlema aurustiga paneb konstantselt 0,3-0,4 oomi juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata ühendused üle. Aga mul annab iClear 30s ka 0.2-0.3 oomi suurema tulemuse ja selle pärast ma väga ei muretse, vatte keeran nagunii tunde mitte kuskilt loetud juhendi järgi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid ühenusi näppinud seda ja teist pidi, aga imelikuks teeb asja see, et ta ei loe kogu aeg valesti. Täis akuga on kõik täpselt nii nagu peab ja nagu aku alla poole täis on hakkab jama korraldama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla see "jama korraldamine" nii paha polegi. Seda siis selle mätta otsast vaadates, et kui kiip eeldab teatud pinget ja see tegelikult madalam on, siis voolu mõõtes tuleb selle eelduse puhul takistus suurem. Samas vatid jäävad selle "jama korraldamise" puhul samaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...