Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Külmana on Atmose VGd päris tüütu purgist kätte saada. Venib nagu tatt ja ilmselt tõesti on keeruline täpselt doseerida. Ma loobusin VG külmikus hoidmisest kuna enne segamist tuli teda ca. 20 minutit soojas hoida enne kui midagi normaalselt sealt välja tulema hakkas.

tavaline baas on mul 1osa 36st PG-d ja 3osa 0 VG-d (Ecig, Atmos, Sasami) - ekstra buustimiseks kasutan Hangsen'i 36st VG-d (vett 8%) mis on kerge koni lõhnaga (vähemalt mulle tundub) ja venib nagu mesi :D

puhtast VG-st

kergel soojendamisel seguneb-voolab hästi, külmikus säilib ka, ütleks siis et rohkem nagu maitse asi :)

Küsiks sedasi:  Millega lahjendada/vedeldada  VG -d  Atmos Vegetable Glycerol 99,9% 0mg.   Otsisin siit foorumist - soovitati  dest.vett, piiritust või 80vol viina .

Väljamaa foorumites räägitakse deioniseeritud veest ?

Kust oleks Eestis võimalik osta deioniseeritud vett, destilleeritud vett ?

Apteegis pakuti mulle miski  Aqua B.Braun   mis on steriilne loputusvesi  (haava)  .  Juhendis öeldud et mitte kasutada  sisse võtmiseks . Ma vist ei julge sellega katsetama hakata. Äkki keegi oskab öelda mis apteegis ja mis marki see dest vesi peaks olema

PG ga lahjendada ei taha  (valmis segusse läheb PG nagunii), tahaks saada  VG-st  niiöelda  Aquaeos  VG.  (vist oli selline termin)

Apteegis pakuti mulle miski  Aqua B.Braun   mis on steriilne loputusvesi  (haava)  .  Juhendis öeldud et mitte kasutada  sisse võtmiseks . Ma vist ei julge sellega katsetama hakata. Äkki keegi oskab öelda mis apteegis ja mis marki see dest vesi peaks olema

PG ga lahjendada ei taha  (valmis segusse läheb PG nagunii), tahaks saada  VG-st  niiöelda  Aquaeos  VG.  (vist oli selline termin)

Mina koguaeg selle Brauniga   seganud, neil muud ei olegi. Küsisin ka, et kas kõlbab e-vedeliku vedeldamiseks, nad arvasid küll sobivat.

Väikseim pudel oli vist 500 ml. 2-3 euri