Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

Roheline vedelik

Recommended Posts

Tegelikult ongi aint värvisoov aga huvitaks muidugi kasvõi selle Pluidi maitse kuna pidi omapärane olema.

Toiduvärvi kasutamine jooksis läbi juba 2 aastat tagasi aga siis pigem oli üldine hoiak negatiivne kuna keegi ei osand öelda kuidas selle suitsetamine müjub.

Vahepeal asi selgemaks saand?

 

http://suhkrukunst.ee/product.php?id_product=2705

 

Huvitav palju seda võib/peaks 30ml hulka panema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niipalju, et roheliseks läheb? :D ... googelda lääne foorumied vaata mis seal toidu värvida kohta röögitakse ja ütle siis meile ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka neid tellinud. Kohe kindlasti ei soovita neid kasutada - küll on nad tükkis ja settivad igalepoole. Ühesõnaga mina hoiaks eemale.

 

Lihtsam on clearo klaasi vahetada, kui suvalist värvi sisse aurustada - minu hoiak vähemalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsam on clearo klaasi vahetada, kui suvalist värvi sisse aurustada - minu hoiak vähemalt.

 

Kui on viitsimist aretada, siis mõne suurema clearo sisse saaks ka rohelise LEDi panna, oleks veel vingem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma katsetasin suhkru baasil värve mõni aasta tagasi (kuskilt välismaa e-sigareti lehelt tellisin). Pmst aitas 0.1ml'st et tugevat värvi saada, kui vibraga segada siis kestsid nädala vedelikus enne settimist, aurutamisel endal mingeid erinevusi ei tuvastanud. Juurde pole tellinud kuna ei näe mõtet... praegu niigi hea, et otse paaki ei sega, laisaks olen läinud  :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...