Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Trancefly

Akud ja külm

Recommended Posts

Niisiis, selline küsimus, et kuidas akusi säästa, et nad meie talvises kliimas kauem vastu peaks? Endal präegu 850mah pulk mis kestab õues (-3-0C) umbes 15-30 minutit. Kas oleks targem võtta mingi mod ja otsida sinna mingid külmale vastupidavamad patareid?
Spekuleerin siin, pole õrna aimugi kas sellised patareid on olemas. Või kestavad builtin akudega seadmed kauem?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik akud kannatavad külma käes. Väiksematel lööb see "paremini" välja. Võib-olla aitab, kui ihule lähemal hoida? Rinnataskus näiteks.

 

Kui nüüd mahu peale minna, siis on lähiajal saabumas Eleaf iStick 50W. Väga võimas ja aku maht 4400mAh. See ei tohiks väga lõdiseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hkhkmm... 
See on kõigest minu isiklik arvamus (liita need kaks Rocki sünnipäeva puhul) aga kuidas saab olla nõnda et teema teine postitus on juba päris karm reklaam oma poe toote kohta... Saan aru et münt vajab teenimist ja mod'id välja müümist... Ehk oleksid parem jaganud lihtsalt enda kogemusi mitte kaudset reklaami tegema?

Istick tühjeneb 1.1 oomise pooliga külmas umbes paagi-pooleteisega aheludutades...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ongi enamasti rinnataskus. Välimises, jopel sisemist üldse pole. Aga pole eriti märganud, et see midagi annaks, aku kestab ühtemoodi vahet pole kas on taskus või seljakotis. Olen ka seda istick 50w kaalunud, aga kui otsida mingi termo karp ja sinna sisse panna laetud patakad ja neid lihtsalt vahetada kui tühjaks saavad, kas see poleks targem variant. Samuti kui seadmel omajagu vanust juba siis builtin akuga seade võib põhimõtteliselt minema visata kui aku enam ei kesta, aga patareidega seadmel ostad lihtsalt uue pataka(d) ja voila, seade nagu uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istick 50w on suurema akuga. ;)

Kindlasti soovitan vahetatava akuga asja. Ootamatusteks tuleb valmis olla ja vähemalt kaks laetud akut kaasas tassida. Lisaks teen oma kaubale reklaami ka. Piilu müügiteemast. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hkhkmm... 

See on kõigest minu isiklik arvamus (liita need kaks Rocki sünnipäeva puhul) aga kuidas saab olla nõnda et teema teine postitus on juba päris karm reklaam oma poe toote kohta... Saan aru et münt vajab teenimist ja mod'id välja müümist... Ehk oleksid parem jaganud lihtsalt enda kogemusi mitte kaudset reklaami tegema?

 

Istick tühjeneb 1.1 oomise pooliga külmas umbes paagi-pooleteisega aheludutades...

 

Jutt oli suurema mahuga akudest ja modidest, mis kannataks külma paremini. Münt mündiks, vastasin küsimusele. Kui konkreetset toodet soovitada, siis pean kellegi teise juurde saatma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geniaalne mõte otse lagipähe!
Tea kas tänapäeval kioskist seda "taskusooja" saada? No mingi kott ja mudid ja annab sooja. Või võtta modernne pilukate handwarmer-akupank. Läbi passthrough oled ikka päris mobiilne ja task soe lisa"pastakate" jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geniaalne mõte otse lagipähe!

Tea kas tänapäeval kioskist seda "taskusooja" saada? No mingi kott ja mudid ja annab sooja. Või võtta modernne pilukate handwarmer-akupank. Läbi passthrough oled ikka päris mobiilne ja task soe lisa"pastakate" jaoks.

Mitte muffigi ei saanud aru, ole ää, ära rohkem poolikut kalluta.

 

 

Istick 50w on suurema akuga.  ;)

Kindlasti soovitan vahetatava akuga asja. Ootamatusteks tuleb valmis olla ja vähemalt kaks laetud akut kaasas tassida. Lisaks teen oma kaubale reklaami ka. Piilu müügiteemast.  :)

Hoian silma peal, kuni hind väga kirveks ei lähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toho tonti! Iga mees otsustab ise palju ta endale lipsu taha midagi kallab...

Maakeeli akupank liita suvaline usb otsaga pastaka aku... Või on jätkuvalt tähtede kokkuveerimisega raskusi?

http://www.amazon.com/Rechargeable-Double-Sided-Devices-Flashlight-Included/dp/B00HGF2HRG

Targem oleks vist tõesti jätta need pastakad ja alustada uuemate seadmetega. Mitte midagi paha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lohhil on täitsa väärt mõte. Egomeestele usb-pank ja 3m usb-juhe tasku ja magic.........nad imevad ka -25ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegelikult hindan nende ponnistust tagada inimestele iga ilmaga korralik aku mahtuvus. Teadaolevalt on inimese keha üldjuhul 35...37 kraadi vahel vs -25 näiteks, siis ma pakun aku mahtuvust vähemalt 3...6x rohkem. Edasine on muidugi fantaasiavili, et kuidas nüüd akupanka sellisel temperatuuril hoida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis, selline küsimus, et kuidas akusi säästa, et nad meie talvises kliimas kauem vastu peaks? Endal präegu 850mah pulk mis kestab õues (-3-0C) umbes 15-30 minutit. Kas oleks targem võtta mingi mod ja otsida sinna mingid külmale vastupidavamad patareid?

Spekuleerin siin, pole õrna aimugi kas sellised patareid on olemas. Või kestavad builtin akudega seadmed kauem?

 

Kui soovid veel aega end kurssi viia antud teemal siis võin pakkuda http://e-suits.eu/topic/3313-m-stardikomplekt-uus/. Pole küll proovinud kuid usun, et üle poole tunni ikka kestavad ka külmas

Raha ei taha, kui ainult saatmis tasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemuse põhjal ei ole aku kestvus ainuke probleem. Kui mul jääb pulk natukeseks külma autosse siis on üsna kindel et sealt saab kõrbend maitset (vedelik tõmbab kokku külmaga?). Selle pärast kannan pulka soojas taskus ja väldin selle külma kätte jätmist. Ainult tõmbamiseks taskust välja võttes pole ma veel täheldanud et aku kestvus väheneks. Kasutan 700mah AW akusid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehed, mu pakutud akupank oli suvaline näide. Lihtsalt käesoojendusega pealekauba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pluss pool on aga see, et liitium akud kärbavad külma käes aeglasemini. Kui üle 300 tsükli on 20C juures igavene kadu keskmiselt 20% siis 0C juures on see 2%  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mul jääb pulk natukeseks külma autosse siis on üsna kindel et sealt saab kõrbend maitset (vedelik tõmbab kokku külmaga?). Selle pärast kannan pulka soojas taskus ja väldin selle külma kätte jätmist. 

 

Pigem läheb mahl külmas paksuks ja laisaks, ning ei jõua õigeaegselt enam coilini ronida. Mul venelasega sama probleem teinekord. Aitab see, kui paar litakat kuivalt paned, siis veab mahla jälle õigesse kohta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...