Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
k2ldas

DIY laetav Box mod.

Recommended Posts

Terv. Hetkel idee selline. Teha box mod, mis on usb laadimisega ning mille akut saab kasutada ka väliseks usb laadimiseks. Ning samas visata ka vana vamo chip sisse koos vamo peaga(ajutiselt). On see asi üldse mõeldav, või eirab see mõnd järjekordset füüsikaseadust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taste MVP v2 on selline valmis kujul näiteks .

 

On, aga mul kõik asjad olemas, miks osta, kui jääb ise ehitamise rõõm :D 

 

Panin midagi kiirelt kokku, tõmbasin kiibi v5-st ja kiibi akupangast, ühendasin ära ja toimib. Aga küsimus, kustkohast siit eestist normaalset karpi võib leida, mis on pealt nt kruvidega avatav? 

 

Pildid praegusest peletisest;

 

http://www.upload.ee/image/4478848/10943217_944119435601117_1338079871_n.jpg

 

http://www.upload.ee/image/4478847/10943181_944119432267784_54280955_n.jpg

 

http://www.upload.ee/image/4478849/10947687_944119428934451_2105260649_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tictac ka päris kobe ju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfa Distrelek lehel on hammondi karpe igasuguseid

Hea leht, kuidas selle tellimisega sealt on? Saab kusagil Tallinnas neid poest ka osta? Kas keegi teab veel, kust Tallinnas selliseid karpe leiaks? Või ehk kellegil üle mõni?

 

Üldiselt tuli jälle välja peletis vol 2, sitast karbist mingit imelooma ei tee. 

Pilt:

http://www.upload.ee/image/4481465/10952977_944881748858219_256850825_n.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farnellis olid teatud (vb kõik) Hammondi karbid palju odavamad kui Elfas kui ma suvel tellisin, tõenäoliselt siiamaani. Tasub uurida. Elfas muidu saab tellida elektroonikapoodi, kust kättesaamine on tasuta (Tallinnas seal Tehnika tänava kandis, endine Tevalo), Farnellis on ainult kuller vist. Aga mega kiire ja suht soodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farnellis olid teatud (vb kõik) Hammondi karbid palju odavamad kui Elfas kui ma suvel tellisin, tõenäoliselt siiamaani. Tasub uurida. Elfas muidu saab tellida elektroonikapoodi, kust kättesaamine on tasuta (Tallinnas seal Tehnika tänava kandis, endine Tevalo), Farnellis on ainult kuller vist. Aga mega kiire ja suht soodne.

 

Mul suht mugav sinna poodi kohale ka minna. Tellisin nädala algul ära selle karbi, nüüd ootan seda. Võtsin sellise, mis kergelt läbi paistab, siis ei pea ekraani kohta välja lõikama. peab ainult 3 nuppu juurde sebima. Ehk keegi oskab öelda kust ma neid nuppe siit eestist odavalt saan. Oomipoodi tean. Ja mida need OFF ON ja ON OFF asjad täpsemalt tähendavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See näitab seda kas lüliti on vabas (vajutamata) asendis nii, et vooluring on ühendatud või mitte. Kuna antud juhul on vaja, et vooluring oleks vajutades ühendatud, on vaja OFF-ON lülitit. Ehk siis tegelikult õige kirjapilt oleks OFF-(ON). Sulud näitavad, et lüliti ei fikseeru sellesse asendisse ehk on momentaanne (momentary).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea leht, kuidas selle tellimisega sealt on? Saab kusagil Tallinnas neid poest ka osta? Kas keegi teab veel, kust Tallinnas selliseid karpe leiaks? Või ehk kellegil üle mõni?

 

Üldiselt tuli jälle välja peletis vol 2, sitast karbist mingit imelooma ei tee. 

Pilt:

http://www.upload.ee/image/4481465/10952977_944881748858219_256850825_n.jpg

 

Elfa paikneb Paldiski maanteel, Tehnika peatusest natukene linna poole. Tallinas siis.

 

Tallinna tehnikapood

Paldiski mnt. 15

10137 Tallinn

E-R: 09.00-18.00

L,P: suletud

Telefon: 660 5327

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfa paikneb Paldiski maanteel, Tehnika peatusest natukene linna poole. Tallinas siis.

 

Tallinna tehnikapood

Paldiski mnt. 15

10137 Tallinn

E-R: 09.00-18.00

L,P: suletud

Telefon: 660 5327

 

Tean kus asub, aga poes kohapeal ei olnud, tellimise peale, praegu pole veel laost kauplusesse jõudnud. 

 

 

Oh, hästi, kirjutan PM sulle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui midagi erilisemat otsid, siis on variante ka vastavalt enda soovidele ja maitsele see karp teha.. Valdavas osas tavaline kandiline karbikene on juba igavaks muutunud, kui mina peaksin endale midagi sellist "ehitama" asuma, siis üsna suure tõenäosusega tiriks lahti mõne CAD programmi, teeks joonise ning laseks siis selle "karbi" hoopis mõnel CNC masinistil välja lõigata. See ei pea ilmtingimata metallist olema, olen üsna kindel et korraliku karbikese mis on siis näiteks MDF´ist, saab kätte ~10-15€ eest ning selle viimistlemine ei ole kallis ega keerukas protsess.

 

Vähemalt on ainulaadne asi, kõik augud ja muud vajalikud asjad täpselt paigas ning toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka on variant 3D printeri abil midagi toredat valmis teha. Lisaks on internetis müüa erinevaid 3D prinditud korpusi.

Enda disainitud ja siis prinditud lahendus oleks kindlasti omapärasem ja kindlasti ka odavam, kui asja väga keeruliseks ei aja, siis saad üsna mõistliku hinnaga printeri teenust osta.

 

dq3vuw.jpg

 

161x1qa.jpg

 

2aes3r9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...