Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Comp

TC- ehk temp control

Recommended Posts

Sellel tripperimehele jääb lahjaks tempi kontroll ja et aku vahetamisega läheb aega traadi soojenemisega?

 

Ma klikkisin kiirugs läbi, ei süvenenud

Sittagi ka aru ei saanud muud.

 

Keegi võiks kokkuvõtte teha selle mehe mõttest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks facepalm. Ca 4min kuulasin seda iba.  Esimeses pooles ainult rääkis kui hea see on, samas kehv, ei kasutaks, aga kasutab. See pole ülevaade jne.

Kokkutab, muudab poole sõna pealt mõtet. BS lihtsalt!

Konkreetsus mehed, konkreetsus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) TC saab maha kruvida.

2) mis clitchid ja bugid?

3) DNA40 ei olegi eriti dripperile mõeldud.

4) pre-heat on väga bro. Võidab tervelt 0,5...1sekund soojenemist - eriti suurema takistusega coilidel. Ja ei bursti näkku, ei kõrveta, ta lihtsalt esimene kord annab rohkem vatte, et saada coil soojaks, samas mitte ületades vati burning pointi. Vedelik aurustub ca 100.....200 vahel, keskmiselt 110....150 ringis. Oleneb VG ja H2O osakaalust peamiselt. Ilmselt lõpuks langeb kõik samale tasandile nagu vanasti oli upper ja bottom coilide vaidlus - kumb siis tegelikult on parem ?!?

5) viimase lausega ütles ta lihtsalt kõik ära - ühele ema, teisele tütar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, alates siis 11:40, link oli mul pandud koos esitusaja algusega, ilmselt reklaam vms enne seda viib selle ikka algusesse :(

ma vaatasin mobla browseris, seal vist see aeg ei funka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sest ma saan aru, et ta tahab vinguda, aga lisaks tahab ta ka teisi kasutajaid hoiatada pooliku toote eest. Nagu ta ütles - tema meelest pole see veel müügikõlbik ehk vajaks veel seadistamist/testimist.

 

Soovitan tal kloon osta siis, sest kloonil pole seda esimest nn pre-heati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

väike aabits....inimesed tunduvad tc-d liiga "südamelähedaselt" võtma

 

hea pealevooluga coili puhul tc ei hakkagi tööle, sest pole põhjust.....traat on piisavalt märg, et tempi mitte saavutada, samas temp peab olema piisavalt kõrge x wattide jaoks (minu puhul 40w@250c)   ma enam paremini kokku ei oska asja võtta   :(    

 

kui teil aparaat taob kogu aeg tc või mis iganes, coil tahab juua vms, siis coil ei saa mahla peale.

soovitus, alates 30w kasutada 250c tc puhul. Need kes kasutavad originaal coile, nendega on raskem, sest sinna ei tule piisavalt mahla peale, mis omakorda paneb tc tööle.

 

Kui teil wattide kõikumine, siis parim kontroll selle on:

 

 

Valage 2-4 tilka otse coili (põletajasse) ja siis vajutaga nuppu......... 99,9% tõenäosusega wattide langemist ei toimu kohe 2-5sek. (oleneb joogi kogusest põletajas) jooksul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, see on siis seesama teema, mille üle jutukas eile vaieldud sai.

Jah, selles suhtes on sul õigus, et kui coil on piisavalt hea pealevooluga, siis ei pruugi see määratud temperatuuri saavutada ja TC ei rakendu.

Aga samas TC selleks ongi, et kui coil ei ole piisavalt hea pealevooluga ja/või keerad temperatuuri liiga madalaks või watid liiga kõrgeks, siis sekkub TC ja hakkab watte maha keerama.

Aga alguses serveerisid seda nii, et ka TC puhul seisavad watid alati paigal ja see väide ilma täiendavate eeldusteta ei päde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, olen loll ja tahan teada kuidas kaitseb mind TC? millline temp valiida ja miliist mahla kasutades? Olen mina loll, või tehakse mind lolliks? Dryburne, ma ei saa, sest olen liiga kaua kasutaja olnud ja väldin neid. Mis veel? Andke tuld!

Comp oled vist nüüd seda mingi aeg kasutanud äkki jagad tagasisidet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://en.wikipedia.org/wiki/Nickel%28II%29_oxide

http://www.researchgate.net/publication/233505482_High_temperature_oxidation_of_high_purity_nickel_oxide_scale_morphology_and_growth_kinetics

 

Huvitav, kas keegi Eestis pakub teenusena TC modist tuleva auru komponentide keemilist analüüsi?

Ise küsin, ise vastan - http://www.kevelt.ee/meist/kvaliteet/kadri_picture-0019/

Päring saadetud, loodetavasti saab neil vajalikud analüüsid tellida (Y)

 

EDIT: Ilmselt peaks sama asja ka Ti-coilidega läbi tegema. Ka Titaanium (di)oksiid on vähkitekitav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://en.wikipedia.org/wiki/Nickel%28II%29_oxide

http://www.researchgate.net/publication/233505482_High_temperature_oxidation_of_high_purity_nickel_oxide_scale_morphology_and_growth_kinetics

 

Huvitav, kas keegi Eestis pakub teenusena TC modist tuleva auru komponentide keemilist analüüsi?

Ise küsin, ise vastan - http://www.kevelt.ee/meist/kvaliteet/kadri_picture-0019/

Päring saadetud, loodetavasti saab neil vajalikud analüüsid tellida (Y)

 

EDIT: Ilmselt peaks sama asja ka Ti-coilidega läbi tegema. Ka Titaanium (di)oksiid on vähkitekitav.

maksab ka midagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oksiid tekib traadile siiski traadi punaseks laskmisega.

 

E: ''punaseks'' on siinkohal vale sõna. Õigem oleks teatud kraadidest kõrgemal temperatuuril. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, sellest on varem juttu olnud. Aga kindlam on tellida analüüsid, et kõik kahtlused saaksid lõpuks eemaldatud(või siis kehvemal juhul kinnitatud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foorumi toetus sellisteks asjadeks ju loodud ongi.Kui saad hinna teada siis asi avalikuks ja konto nr. Usun et sellise asja eest osatakse isegi küsida päris mitu raha.Aga vastu võib saada vägagi väärt paberi tulevikuks ala et ka me olrme teinud uuringuid ja ei toetu vaid külajuttudele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt peaks paika panema ka testimistingimused.

Nikkelcoili aur temperatuuridel 190C, 205C ja 220C?

Ma ise pole titaani veel proovinud, seega ei oska siinkohal arvata, mis temperatuuridel seda testima peaks - kui kellelgi on kasutuskogemus olemas siis soovitused abiks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et paks ka max tembiga ja punaseks ajades proovima. Sest teoorias siis need mürgid ju tekivad. Ideaal variant oleks üldse kui saaks teada võimalikult täpselt selle temperatuuri kus ohtlkud aurud tekkima hakkavad .... eeldusel, et nad madalamal kontrollitud temperatuuril ei teki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...