Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Comp

TC- ehk temp control

Recommended Posts

Natuke vähem vatti vist, mahla vajaks rohkem peale

Pane õhuava kinni ja tõmba paar korda vaakumi. Oot sek ja proovi uuesti nuppu.

Pm tc ei tohiks normaal olukorras närvidele käia kui tõmbad.

Pm seda nupu asja peaks tõmmates proovima, adekvaatsem tulemus oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui üks kord peale vajutada siis peaks näitama coili hetke tempi mis koguaeg 70 kandis, 10st vajutusest 1. korral näitab 20 kraadi nagu peaks olemagi. Nagu kõiguks või ei saagi aru.

 

 

Leidsin mingi pusardo video kus tal oli samamoodi, kohe Ni temp protection ees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui kohe ees, siis on sitt    8-)

 

temp peabki kõikuma mingis vahemikus, sest see oleneb coili/vati märgsusest (ma vist leiutasin sõna). Aga ma ei saa aru, kui sul näitab 70c, siis kuda tc hakkab tööle, kui see seadistatud 215c peale?

aga yldiselt.........kui ise oled rahul, siis lase aga minna     :idea:

eks sa ise pika peale tunned ise ära õiged settingud, siis raske nagu midagi juhatada

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/eb6knq563l2613f/2015-06-17%2019.46.51.mp4?dl=0

Nii see evicu temp kontroll toimib eriti kui coil juba soojaks aetud või dry fire teed, dna40'ga pole mõtet võrrelda üks-ühele.

Lisaks soovitan temp tõsta 230 vähemalt ja 30w jätta. Ise kasutan 270-280c (soe aur ei meeldi, dna40 oli 190-200c peal).

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/eb6knq563l2613f/2015-06-17%2019.46.51.mp4?dl=0

Nii see evicu temp kontroll toimib eriti kui coil juba soojaks aetud või dry fire teed, dna40'ga pole mõtet võrrelda üks-ühele.

Lisaks soovitan temp tõsta 230 vähemalt ja 30w jätta. Ise kasutan 270-280c (soe aur ei meeldi, dna40 oli 190-200c peal).

mul pole enam dna-d    :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/eb6knq563l2613f/2015-06-17%2019.46.51.mp4?dl=0

Nii see evicu temp kontroll toimib eriti kui coil juba soojaks aetud või dry fire teed, dna40'ga pole mõtet võrrelda üks-ühele.

Lisaks soovitan temp tõsta 230 vähemalt ja 30w jätta. Ise kasutan 270-280c (soe aur ei meeldi, dna40 oli 190-200c peal).

No 210 jms on ka täitsa ok mul. Lihtsalt loodan et mingit nikli paska sisse ei tõmba ja kõik oleks õige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 210 jms on ka täitsa ok mul. Lihtsalt loodan et mingit nikli paska sisse ei tõmba ja kõik oleks õige.

Uue coili testimiseks olen ma ka nii teinud, et panen vati sisse (ära ei wicki ehk jätan kuivaks) ja panen paika tempi millega tõmbama hakkan ning tulistan tühjalt. Kui vatt jääb ilusti terveks ja valgeks. Kui vatiga midagi ei juhtu, siis ei juhtu ka midagi nikli ega titaaniga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas nikliga läheb peale paari päeva samuti see osa vatist mustaks mis coili vahel ?

Lõpuks Ikka läheb ja mida värvilisem ning komponentide rikkam maitsestaja, seda kiiremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka jah, mitte ainult puhastamise, vaid ka vati vahetamise, eriti titaan. Peenike ni200 on väga pehme ja seal vatti ei õnnestugi normaalselt vahetada, vaid peab alati uue coili tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh ma arvasin, et temp kontrolli tehnoloogia hakkab valmis saama aga krt ... siin virutati latt jälle kõrgemale

 

1. TC - roostevaba terasega - see peaks olema küll metall kust mingit jama eralduda ei tohiks???

2. Võimalus kasutada veel erinevaid traate TC modes mille takistus muutub vastavalt teperatuurile ja see seos on teada.

3. TC on pakitud suht väiksesse/lühikesse toru modi (Y)

 

Ma arvan/pakun, et mingi spets terase põhine traat tuleb lõpuks mis sobib TC'ks kõige paremini, mis on vastupidav ehk siis suht jäme ja ohutu kuumutamisel. Ehk siis hetkel kasutatakse igast olemas olevaid sulameid - spets sulamit pole veel keegi arendanud.  

 

Konkreetsel seadmel menüü mind küll ei häiriks ... seda näpib ju suht harva ... ja ühe nupuga disain on ikka stiilipuhas (Y) (Y) .

Kui W oleks rohkem, takistuse piirang oleks väheke parem ja kuidagi moodi regullitav 510 ühenus siis ma vist hakkaks tõsiselt mõtlema - kuigi hind on krõbe .... 2a elektroonika garanii ka :D(Y)

 

EDIT: Täpsus (TC ja W) on ka ikka päris hea.

 

Selle modi featureid vaadates on ruumi TC arengule küll veel.

NB! ei teinud eraldi toote teemat kuna rohkem rääkida TC arengust selle seadme puhul kui seadmest endast mis vaevalt väga populaarseks kujuneb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et torud on end ammendanud. Box juba taskus mugavam ja muidu tundub loogilisem(5000 max, 2x18650) Ühe kaheksateistkuusviiekümmnega ei kesta enamus inimestel päeva lõpuni. Täna redditis välja kuulutatud Innokin innocell TC teeb ka kanthaliga TC aga töötasid välja uue keerme millega lükati pm turg lukku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et torud on end ammendanud. Box juba taskus mugavam ja muidu tundub loogilisem(5000 max, 2x18650) Ühe kaheksateistkuusviiekümmnega ei kesta enamus inimestel päeva lõpuni. Täna redditis välja kuulutatud Innokin innocell TC teeb ka kanthaliga TC aga töötasid välja uue keerme millega lükati pm turg lukku.

 

Uus keere on selle pärast, et kanthali tempi kontrollitaxe anduriga kui ma õieti olen aru saanud .... ja selleks on vaja lisa signaali ati ja aku vahel liigutada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat  jama  ikka selle TC-ga.    Selleks et saaks normaalselt Kanthaliga  coili keerata  pead ostma uue Tc-ga modi  +  sobiva atty .  (Innokin  eeldatavasti)

Ni200 - ga  saaks  ju  praeguste  modi- dega (TC)   hakkama , aga  coili  keeramine  +  wick   paras  jama.  ( võrreldes  Kanthaliga)

Veel  ei  ole vist  silmapiiril   algajale  sobivat  TC  modi  ?


Kuhu  küll   kõik  tühikud  kadunud  on ?  Mitu  neid  peaks   panema  et  norm   tekst  jääks  nähtavale ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat  jama  ikka selle TC-ga.    Selleks et saaks normaalselt Kanthaliga  coili keerata  pead ostma uue Tc-ga modi  +  sobiva atty .  (Innokin  eeldatavasti)

Ni200 - ga  saaks  ju  praeguste  modi- dega (TC)   hakkama , aga  coili  keeramine  +  wick   paras  jama.  ( võrreldes  Kanthaliga)

Veel  ei  ole vist  silmapiiril   algajale  sobivat  TC  modi  ?

Kuhu  küll   kõik  tühikud  kadunud  on ?  Mitu  neid  peaks   panema  et  norm   tekst  jääks  nähtavale ?

 

Algajale jah on vaja softiga nii kaugele jõuda, et ise lukustab .... ise tunneb ära kui vahetatakse coli atit vms jne .... ja siis kui automaatika hakkama ei saa alles siis manual mode. See on tegelt puhtalt softi teema ja sinna jõutakse varsti. Hetkel vist jah kõik liiga näpitavad. Algajale peaks olema nii, et on seier less vape ja more vape .... ja soft teeb ülejäänud töö olenemata atist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Algajale jah on vaja softiga nii kaugele jõuda, et ise lukustab .... ise tunneb ära kui vahetatakse coli atit vms jne .... ja siis kui automaatika hakkama ei saa alles siis manual mode. See on tegelt puhtalt softi teema ja sinna jõutakse varsti. Hetkel vist jah kõik liiga näpitavad. Algajale peaks olema nii, et on seier less vape ja more vape .... ja soft teeb ülejäänud töö olenemata atist.

Tc koha pealt on evic vt küll lihtne. Istick(firebomb) 40w tc veel lihtsam, pane aint temp wattid kogu aeg põhjas. Nikkeli keeramine ei ole ka teab mis raketi teadus, pulga peal keerates suvalised vahed sisse ja pärast pulga peal küüntega lükkad kokku. Väga viisakas jääb..

Ise kolisin tc peale kuna jõle palju mahla läks ca 0.55 dual coil koljatiga. Nüüd megaga saab päevas paagiga hakkama, ja veip ei ole teps mitte kehvem.

 

Uus keere on selle pärast, et kanthali tempi kontrollitaxe anduriga kui ma õieti olen aru saanud .... ja selleks on vaja lisa signaali ati ja aku vahel liigutada..

Aga üsna kavalalt ikka lükati turg lukku. Raudselt mingid räiged patendid peal, kes tahab kasutada maksku. Aga tegelikult tegu ju hiinaga, never mind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isticki tc on küll lihtne, aga praktikas mõttetu. Kui ma muidu tõmban max 25 w juures, siis 40 w juures ei hoia akut kuidagi kokku. Aku saab ikka meeletu kiirusega tühjaks, aga aimu saab, mis on tc. Paarkorda olen isticki juures kasutanud tc ja jõudsin järeldusele,  et selle aparaadi puhul ei anna tc midagi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...