Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Comp

TC- ehk temp control

Recommended Posts

tc eesmärk polegi akut kokku hoida  :roll:

Njaa, kui loed juhendit või mis iganes, siis on küll nii öeldud, aga see selleks, tahtsin öelda, et isticki akut on liiga vähe, et tc peal elada koguaeg. Kui eesmärk on jääda tc peale, siis istick 40w selleks küll ei sobi.  Normaal moodis peaks juba laadima päevas kaks korda, siis tc moodis oleks koguaeg kaabel küljes. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC võtab just tunduvalt rohkem akut kuna wattid pulseeritakse peale, kanthali ühtlase dc signaali asemel.

Võtsid ka seda arvesse, et TC-ga toimib asi üldjuhul 10x väiksematel ohmudel ehk sul kulub vähem energiat coili kuumutamiseks? 

Minu meelest üpris vale väide tehtud, aga noh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsid ka seda arvesse, et TC-ga toimib asi üldjuhul 10x väiksematel ohmudel ehk sul kulub vähem energiat coili kuumutamiseks? 

Minu meelest üpris vale väide tehtud, aga noh...

Istick 40w tc pealt näha, et kulub rohkem,

isegi evic vt kestab kantaliga 2 päeva nikliga vaevu päeva. Ise seletan seda nii et mida väiksem takistus seda rohkem vatti saab ka aku, suurem koormus väiksem eluiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istick 40w tc pealt näha, et kulub rohkem,

isegi evic vt kestab kantaliga 2 päeva nikliga vaevu päeva. Ise seletan seda nii et mida väiksem takistus seda rohkem vatti saab ka aku, suurem koormus väiksem eluiga.

Magic äkki? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahtlane asi see TC, algul nagu töötas aga praegu ikaldus. Kohe limiterisse kui tuld anda. Vatt nagu normaalne aga ei tea.

Kui lööb piirajasse, siis ei tähenda, et ei toimi ju. Vaata setup üle. Mis kraadid üldse piiranguks jne? Endal on peksnud ja ei peksa teinekord - ma vahet ei tee aurul. Vedeliku ajab ikka lendlema - limiidis või mitte. 

Mul suhtkoht kohe lööb volte üles-alla-üles-alla ja auru aina voolab suhu. Just kontrollisin. 1,5V pealt hakkab....lööb kuskil 2V-ni, siis dropib kuskil 1,6 peale ja siis üles 1,9 peale....jne. Seda kõike siis 1-2sekundi jooksul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahel on põhjus selles, et "esialgne" registreeritud takistus on vale, näiteks ei andnud clearo siis korralikult ühendust vms, siis samuti ei anna korraliku auru. Kas RBA või tehasecoil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahel on põhjus selles, et "esialgne" registreeritud takistus on vale, näiteks ei andnud clearo siis korralikult ühendust vms, siis samuti ei anna korraliku auru. Kas RBA või tehasecoil?

See võib ka olla. Siis üldjuhul....1) ei küta üldse või olematult või 2) viskab kärsakat. Aga piirajasse ta imho ei loobi eriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah temp protection, suht 1-2 sekundiga ees. Varem nagu ei visanud nii ja aur ning maitse olid paremad.

 

Subtank ja max vg suhe vedelikul. Vedeliku avasi ka viilisin suuremaks juba, sai vähe parem.

 

Kraad on 200c-210c vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas coili keerasid ise või kasutad tehasecoili? Näiteks lemo2-ga oli mul alguses hulk katsetamist enne kui seda õigesti wickima õppisin, võibolla on asi selles, et vatti on liiga palju, liiga vähe või vales kohas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedeliku ei tule peale või kusagil traat ilma vatita


või tc perses    :?

kuigi see on väheusutav, suht harva pekki lähevad.....kahjuks mul õnnestus see seda teha, aga mitte uue aparaadiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedeliku ei tule peale või kusagil traat ilma vatita

või tc perses    :?

kuigi see on väheusutav, suht harva pekki lähevad.....kahjuks mul õnnestus see seda teha, aga mitte uue aparaadiga

 

evic-vt minu käest saadud... mul mingeid "eri anomaaliaid" ei olnud , aga tundub et et see evic peksabki suht ruttu piirajasse... sõbral mul sama seade ja sama moodi suht ruttu temp piirajas, samas aurab normilt....

ise lõpuks kasutasin subtank miniga, ise ehitasin nikkel coili, siis oli suht ok, lasi korralikult kõrvetada ennem kui piirajasse läks....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tõmbamata nuppu vajutan, siis peksab mul ka VT kiiresti piirajasse. Aga auru tuleb piisavalt, seega ma selle pärast väga ei muretse, kui üldse piirajasse ei peksaks, siis poleks ju TC-d vaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin veel üle kas see normaalne ? Auruga pahasti, ei tule väga.

 

https://www.dropbox.com/s/gnmzfym0rvdnxri/Video%2004-09-15%2021%2004%2011.mov?dl=0

Kui lihtsalt nuppu all hoida, siis jah kõikide seadmetega lööb TC peale paari sekundiga. Kui coil õhku ei saa ja vedelikku peale ei tule, siis hakkab kaitse tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lihtsalt nuppu all hoida, siis jah kõikide seadmetega lööb TC peale paari sekundiga. Kui coil õhku ei saa ja vedelikku peale ei tule, siis hakkab kaitse tööle.

jah siis KUI vedelikku ja õhku peale ei tule. hetkel see õhu probleem välistatud, mingi muu kala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...