Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EMTA

SXmini M Class

Recommended Posts

Nutune on asja juures see, et üles haibitud traadi temp kontrollist võib suu puhtaks pühkida. Tegemist pidi olema aku temperatuuri kontrollimisega. Minu jaoks tappis see igatahes igasuguse võlu sx350j kivi juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nutune on asja juures see, et üles haibitud traadi temp kontrollist võib suu puhtaks pühkida. Tegemist pidi olema aku temperatuuri kontrollimisega. Minu jaoks tappis see igatahes igasuguse võlu sx350j kivi juures.

Saaks kuskilt täpsemalt lugeda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka temp kontrolliga tuli.

 

Kui see "ratlesnake" teema tuli siis mõtlein, et uuh paha, paha miks nad nii tegid.... aga kui see "ratlesnake" asi ilmneb ainult siis kui wick hakkab kuivaks saama võib see tegelikult päris hea asi hoopis olla. Nii kui ussitama hakkab tead, et ok võiks mahla juurde panna.

 

Hiina asja kohta on hind ka päris kõrge. Aga ma arvan, et see hind tuleb poole aasta jooksul alla poole. Need on ju esimesed linnukesed alles.

Minule jättis see masin igatahes hea mulje (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siinpuhul on hoovad Yihi käes, nad määravad minimaalse hinna, millega vendorid tohivad müüa SX Mini. Mulle tundub, et nad hoiavad seda hinda, seni kuni järgmine mudel tuleb müüki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

XS_Mini_Tube_3.jpg

 

 

Topelt aku võimalus on täitsa olemas. Öäk, aga siiski olemas. Ipv v4 sees on natuke teine kiip ja need uuendused ei toimi. Näiteks "lock the gravity sensor" ei saa gravity sensori puudumisel midagi erilist muuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väääga kole on see pikendatud versioon, aga see "power-saving" update on küll teretulnud, sest hetkel sööb sx mini TC-mode'is akut küll. Tavalisel päeval läheb 2x18650 ja kui veel "pidu" ka on, siis 3 läheb ära. Mind see muidugi väga ei häiri, sest ma lihtsalt võtan ühe 18650 aku varuks kaasa, aga ikkagi. Kanthaliga peab kauem vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole siiani aru saanud, mis teema selle dual-battery'ga on? Seal ju ainult üks aku sees.

Vast ehk jutt 18350 akudest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...