Jump to content
E-sigareti foorum
Leino

E-suits nõrgendab immuunsüsteemi?

Recommended Posts

Ärge olge sinisilmsed palun. Neid uuringuid on tehtud ja väga põhjalikult,aga neid ei saa avaldada kuna kogu maailma finants eliidile tähendaks see miljardeid kaotust. Ühe uue toote test analüüsid kõige mainekamas laboris võtavad aega kuni 1,5 aastat (vastavalt tootele) NB! Tean seda läbi väga lähedase kohtu keissi kuna olin seotud varem ühe kahtlase toote turustamisega.

Esigaret on olnud turul juba kaua? Arvate ,et selle ajaga ei ole 100% selle kota kõik välja uuritud? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge olge sinisilmsed palun. Neid uuringuid on tehtud ja väga põhjalikult,aga neid ei saa avaldada kuna kogu maailma finants eliidile tähendaks see miljardeid kaotust. Ühe uue toote test analüüsid kõige mainekamas laboris võtavad aega kuni 1,5 aastat (vastavalt tootele) NB! Tean seda läbi väga lähedase kohtu keissi kuna olin seotud varem ühe kahtlase toote turustamisega.

Esigaret on olnud turul juba kaua? Arvate ,et selle ajaga ei ole 100% selle kota kõik välja uuritud? 

Pikaaegne tervisemõju on tõenäoliselt uurimata. Et mis juhtub, kui oled 50 aastat aurutanud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikaaegne tervisemõju on tõenäoliselt uurimata. Et mis juhtub, kui oled 50 aastat aurutanud :)

54 aastat oli eesti meestel tervena elatud elu.

Et siis 50 aastat aurutamist, nii või naa hakkavad tervisehädad välja tulema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lähtuda loogikast, et pikaajalist mõju pole uuritud, järelikult võib olla paha-paha ja tuleks üldse ära keelata, siis ei hakkaks keegi ühtegi uut toodet turule tooma kuna turule toomine võtaks nii palju aega, et selle loojad on enne surnud kui tootearendus ja testimine ennast tasa teenib ja midagi sisse hakkab tooma.

Kui lähtuda sellest, et pole pikaajalisi uuringuid, siis tegelikult võiks kasvõi suure osa toiduainete ümber kisa tõsta, kuna pidevalt võetakse igasugust uut keemiat kasutusele... võtke kasvõi tavaline keeduvorst, silme eest võtab kirjuks kui lugema hakata, mida kõike see sisaldab  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks mul oligi see smailiga öeldud. Aga jah, kunagi isegi arstid soovitasid reklaamides analoogi, vaat mis sellest nüüd saanud on. 

Ainus asi, mille pärast ma natukene muret tunnen, on maitsestajate toime sissehingamisel. Mõnel maitsestajal lööb lausa atsetoonihais ninna, kui pudel avada. Üheks selliseks kahtlaseks maitseks oli hiljuti Atmose banaan. Tegin lolli peaga 100 ml jooki valmis, aga tõmmata ei kannatanud ja mahlapotti avades lõi kahtlase atsetoonika ka üles. Läks kraanikausist alla ja poolik maitse pudel takkajärgi prügikasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsestajatega võib jah igasuguseid koostisaineid olla, aga kisa käib peamiselt nikotiini ja baaside ümber. Maitsestajaid võib vist jätkuvalt isegi alaealine osta kui pudelile pole ühemõtteliselt peale kirjutatud, et see just e-vedelike maitsestamiseks mõeldud on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paljud need maitsestajad on minuteada suht sama kraam mida toidutööstus kasutab. Kuskil isegi kunagi ammu mingid targad panid tabeli kokku milliseid tordimaitsestajaid talub veipida    (facep)  Mida need teevad sissehingamisel on küsimus... :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikaaegne tervisemõju on tõenäoliselt uurimata. Et mis juhtub, kui oled 50 aastat aurutanud :)

seda vaatame 47,5 aasta pärast     8-)

samas kui ma oleks 50 aastat suitsetanud, siis pakun, et tulemus oleks hullem olnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...