Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Kevadine 'Siil' ja kuidas valmistuda?

Recommended Posts

24V jep kõik.

See 24V polegi vast probleem vaid hoopis see, et masinatel pole nö. sigarisüütaja pesa vaid spets väljund kust see 24v tuleb. Müüakse ka spets jublakaid sinna vahele, et normaalsed inimesed saaks ka sealt voolu kätte .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvan ,et abiks  kaks juppi traati+tel. autolaadija 12-24v.välja tuleb ikka  1-2A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeem, minu postis ju lahendus. Krokod ühelt akult ja ideaalne. Ega see pisike tarbimine akut nii kiirelt ära tapa. Natuke tegelikult tapab, aga see ju osaliselt minu (maksumaksja) raha eest ostetud. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ma rohkem põen oma telefoni pärast. Seda oleks vaja laadida vast enam, eriti ei põe kui võtan 4x VTC5 kaasa, mul on ainult 6 päeva. Aga kui seal on pikemalt KVM siis oleks vaja millegagi igavust tappa ja siis on selleks telefon... Mul on 6000 mAh akupank aga no sellest nüüd vaevalt piisab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ainult levis tarvis olla, haara mingi vanem telefon kaasa. Ma ostsin ajateenistuse tarbeks mingise uue nuppudega Nokia. Aku peab nädala vabalt. Lisaks haaran teise laetud aku kaasa. Kui netti ja muud tänapäevast vaja, on vähe kehvem seis jah. :)

 

E: ups,lugesin lugesin su posti esimest ja viimast sõna. Igavust sellise telefoniga ei tapa jah. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njaa raske elu teil, olen kaks korda KÕ käinud ja igakord on telgis elekter sees olnud. Ei mingit nusserdamist akupankade ja võllidega või autojuhtidega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njaa raske elu teil, olen kaks korda KÕ käinud ja igakord on telgis elekter sees olnud. Ei mingit nusserdamist akupankade ja võllidega või autojuhtidega.

 

Ilmselt oled kuskil tagalas suppi siis keetnud...

 

EDIT: Sorri, kui mu keel terav. Ma lähen saama sinna midagi muud kui elektriga varustatud telki. Samas on ilgelt pask kui on KVM ja tõesti munnigi teha pole... 11 aastat KL ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...