Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

Proovisin seda maku värki. 28 awg ja 3mm kruvikas, 10 keerdu vahedega coil ja tuli 0.36 vms ohmi. no ei tööta tc.

Proovisin uuesti 8 keerdu sama kruvika otsa ja tuli 0,24-0,3 ohm ja ikka tc ei tööta.

pmst kui väiksema kruvika otsa tõmban 8 keerdu siis peaks takistus väiksemaks minema eksole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin seda maku värki. 28 awg ja 3mm kruvikas, 10 keerdu vahedega coil ja tuli 0.36 vms ohmi. no ei tööta tc.

Proovisin uuesti 8 keerdu sama kruvika otsa ja tuli 0,24-0,3 ohm ja ikka tc ei tööta.

pmst kui väiksema kruvika otsa tõmban 8 keerdu siis peaks takistus väiksemaks minema eksole?

Mul vist endal on 0,32mm traati ümber 3mm kruvika keeratud u 6-8korda tavaliselt. ohmud jäävad 0,10....0,16 vahele (hetkel on 0,14) ja kõik 5+. Isegi uus vedelik põnev katsetada. Hommikul esmiene mahv oli rõve maasika litter näkku, aga teine ja edasi olid juba väga bro.

 

Isiklikult 0,4mm traat oli ebamugav (coili hea keerata muidugi) kasutada ja DNA ikka tõesti oli hädas selle leigeks ajamisega....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maku parameetrid andsid minul sarnase tulemuse, aga alles pärast vedeliku sissekallamist. Eelnevad mõõtmised erinevate seadmetega näitasid suuremat takistust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin ühe katse veel. 28awg, 3mm kruvikas, vahedega coil, 7 keerdu. tulemus mingi 0.19-0,28 ohmi.

imelik on see et TC töötab vaheldumisi. üks mahv tõmban näitab volte teine mahv näitab temperatuuri. kolmas näit alguses näitab temperatuuri ja läheb üle voltide peale poole mahvi ajal ning on ka vastupidist kraami old. ei tea kas asi on selle Kayfun v4 pärast et nii kreisi on see..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasvanud on 0,15 pealt 0,16 peale!deceb12f2ecf98d35333966844b5dbd3.jpg

 

Kui K4, siis keera deck välja ja tee pilti ka coilidest (0,15ohmut ja 0,16ohmut). Ilmselt on astme võrra räpasem ehk takistus suurem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasvanud on 0,15 pealt 0,16 peale!deceb12f2ecf98d35333966844b5dbd3.jpg

ja ikka 3mm kruvikas, 10 keerdu? kas microcoil või vahedega? Kayfun v4? kloon või orikas....wtf :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natukene musta paistab. Ma olen täheldanud, et nikliga kõigub mustaga rohkem. Samas võis enne olla sul 0,153ohm, nüüd 0,157 ehk enne 0,15 ja nüüd 0,16.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kasuta kruvikat. Kuro coili krutijat kasutan ja microcoil ikka.

 

Võimalik jah walc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tee uus coil jah ja räägi mis täpsemalt tegid. mis traat, mis diameeter, mitu ringi jne :D

Ehk on kellegil kasu, tegin uue coili täna, traadiks 28AWG või 0.32mm ja 8 tiiru ümber 2.4mm kruvikeeraja (allpool ka pilt komplektist mida kasutan).Peale deckile panekut veidi lameda otsaga kruvikaga sätitud, et vahed ilusamad oleks).Takistus sobivad 0.15 nii vatita kui koos vatiga märjalt.

Lisasin ka pildi vanast coilist (elas oma elu vahemikus 0.14-0.15) millega sai kokku 50ml  20PG/80VG mahla läbi aetud (vahepeal 2x pesu,hambaharja ja uut vatti saanud) ehk siis eelnevat 2-3 päevast kestvust sai ületatud kõvasti (suvaline FT kruvikas ei sobi keeramiseks, eriti kui suurustki ei tea).

2015-02-27_11.15.27.jpg2015-02-27_11.18.52.jpg2015-02-27_14.17.08.jpg2015-02-27_14.23.26.jpg2015-02-27_14.24.29.jpg2015-02-27_14.27.36.jpg2015-02-27_14.32.42.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nüüd olen suht veendund et asi minu Kayfunis.

Mul on praegu 7 keerdu 28 awg ümber 2,4mm kruvika ja kõigub 0.18-0.26 ohmi, mistõttu vahepeal TC töötab ja vahepeal mitte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

delatasse nikkel 0,32 traat ümber 2,5 pulga 8 tiiru?

Peaks sobima, kui 8 palju siis tee 7 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et pead Kuro kasutusjuhendi video uuesti läbi vaatama(just selle osa, kus coil tööriista otsas teist pidi keeratakse, et esimene keerd ka õigeks saada)  ;)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FtRgeIYwTNA#t=35

vaatasin kyll seda, aga vist läks ärevusega silmest mööda  (relv)

 

ja traati võtsin liiga vähe

Share this post


Link to post
Share on other sites
esimene coil tehtud, dsiisas pilves :D
 natuke
0,11 tuli coil
30w peal, aga kui 200c panna, siis 20w läheb välja,
210 on ok nagu, aga sujuvalt watid langevad kui tirida ca 3-4 sek
 230c panin ja 40w sain pool suutäit kärsakat 
 hinnang militari tööle ? :)
 tossu tuleb vähem kui delta2 orika coiliga
 
palju on max temp mida võib panna?

viskab kogu aeg ette temperature protected  8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

esimene coil tehtud, dsiisas pilves :D
 natuke
0,11 tuli coil
30w peal, aga kui 200c panna, siis 20w läheb välja,
210 on ok nagu, aga sujuvalt watid langevad kui tirida ca 3-4 sek
 230c panin ja 40w sain pool suutäit kärsakat 
 hinnang militari tööle ? :)
 tossu tuleb vähem kui delta2 orika coiliga
 
palju on max temp mida võib panna?

 

Tehniliselt 300c ;-)

Aga vaevalt et see elamuse pakub.

Tööta coil sisse, lase näidud alla (nii temperatuur kui võimsus) ja hakka mõlema näiduga tasapisi ülespoole tulema, leiad oma coili, ato, võimsuse ja vedeliku parima koosluse. Auru ongi ehk veidi vähem kui kanthaliga, aga plusspoolele jääb stabiilsus. Katseta ka tibake (0,01-0,05) suuremat takistust, võib meeldima hakata (Y)

Mulle meeldib 180-190c juures

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna polnud varem delta2 rba`ga kokku puutunud siis esimese coili kohta tuli vast enamvähem. Ise kahtlustan, et vatti sai äkki veidi palju, aga eks see rba värgiga tõde selgubki katsetades. Vähemalt nägid ära kuidas asi käib, nüüd muretse suurem kera traati ja kuku katsetam kuni leiad omale sobiva koosluse.

Ära unusta mahla lahjendamast, 12mg on subohmi jaoks ikka veidi liiast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt peale paari h hakkab mulle see TC järjest vähem meeldima  :roll:

1 korra tõmbad, ok

2 korda tõmbad, siis enamvähem ok

3 korda tõmbad, hakkab külma õhku tulema ja tõmbab watid 11-12 peale....no wtf  :?:

temp 210c hetkel, pm iga tõmbega, mis kestab yle sek tõmbab watid alla 

 

milles krd kamm, ma loll? (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt peale paari h hakkab mulle see TC järjest vähem meeldima :roll:

1 korra tõmbad, ok

2 korda tõmbad, siis enamvähem ok

3 korda tõmbad, hakkab külma õhku tulema ja tõmbab watid 11-12 peale....no wtf :?:

temp 210c hetkel, pm iga tõmbega, mis kestab yle sek tõmbab watid alla

 

milles krd kamm, ma loll? (ullike)

Loll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...