Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

miks? kui ma tahaks siis tõmbaks 10W niisama, aga ma ei taha

põhjenda!

Kogemata läks insult peale, tahtsin compliment panna, et ei ole loll, krt autocorrect :')

Share this post


Link to post
Share on other sites

0.11 on vast veidi madal, kui temp protected tuleb ntx 190c ja 18w siis midagi valesti, vati kogus või vähe õhku. Mul hetkel 0.14 190c ja 20w ja maha keerab ainult ilma tõmbamata nuppu all hoides. Takistus ei kõigu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt peale paari h hakkab mulle see TC järjest vähem meeldima  :roll:

1 korra tõmbad, ok

2 korda tõmbad, siis enamvähem ok

3 korda tõmbad, hakkab külma õhku tulema ja tõmbab watid 11-12 peale....no wtf  :?:

temp 210c hetkel, pm iga tõmbega, mis kestab yle sek tõmbab watid alla 

 

milles krd kamm, ma loll? (ullike)

Mul hakkas TC lollitama, kui aku tühjem oli. Mul temp 410F aga see teebki 210c. Watid vahemikus 12-15 ja coil 0,13. 

Squape R-iga ei saa ma kuidagi hakkama, kogu aeg TC jamab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka Squape R (kloon) ja toimib 5+, õhuava suurim. Eelmisel lehel tehtud jutt ja pildiseeria ka Squape R kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka Squape R (kloon) ja toimib 5+, õhuava suurim. Eelmisel lehel tehtud jutt ja pildiseeria ka Squape R kohta.

Peab siis ka proovima traati vahedega keerata, siiamaani ainult sub-i harrastanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oot, nyyd probleem , et takistus liiga väike?  

0.1-0,3 pidi ju ok olema või mis?


0.11 on vast veidi madal, kui temp protected tuleb ntx 190c ja 18w siis midagi valesti, vati kogus või vähe õhku. Mul hetkel 0.14 190c ja 20w ja maha keerab ainult ilma tõmbamata nuppu all hoides. Takistus ei kõigu?

hakkab pihta 30w ja siis kukub langema, takistus ei kõigu, nyyd nõitab 0, 10, aga see juhtus suht kohe peale coili panekut, ennem oli 0,11 


video probleemist  https://www.dropbox.com/s/mm63kwxfn005lc0/20150228_182523.mp4?dl=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

oot, nyyd probleem , et takistus liiga väike?  

0.1-0,3 pidi ju ok olema või mis?

hakkab pihta 30w ja siis kukub langema, takistus ei kõigu, nyyd nõitab 0, 10, aga see juhtus suht kohe peale coili panekut, ennem oli 0,11 

video probleemist  https://www.dropbox.com/s/mm63kwxfn005lc0/20150228_182523.mp4?dl=0

rDna vedruga klemm pole kinni kiilunud, kuhu clearo keerad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võimsust vähendada ei taha, siis tõsta temperatuuri. Suurema võimsusega ju kiiremini "piirajasse" jõuabki.

Coilil mõni "keevituspunkt" sees? Sul oli vist mikrocoilina keeratud - võta korra lahti ja vaata, ega mõni traadi keere "kõrbenud" ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liiga madal takistus ka hea ei pidanud olema vist. Ma pole microcoili kunagi korralikult toimima saanud. Kas coili valmis saades korra kuivalt madal võimsusel a'la 10w fire tegid? Kui kõik ok siis peaks temp protection kohe aktiveeruma ja midagi ei juhtu, kui ei siis lööb jala või keeru hõõguma ja siis hakkabki temp protection kohe sekkuma kui tõmbad. Sellepärast ma vahedega coile teengi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evolvi vastuse sarnasele probleemile leidsin ühest youtube video kirjeldusest: Try building a coils with small spacing between the wraps. Remember the DNA 40 is reading the average temperature across the entire coil. If some of the coils are shorted and others not, you'll definitely get hot spots. That is why half of your coil was glowing while the other half remained cool. If you are going to build a micro-coil, be sure all coils are shorting. I have found it much easier to wrap with very small spacing than to attempt a fully shorted micro-coil and just as satisfying.

 

Thanks,

Brandon Ward

Evolv, Inc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vikat ytles mulle sama, aga ma ei oska coili keerata :lol: 

kuroga ei saa vahesid tekitada venitan  või kuidas, ennem kysisin, ta vastas et kruvikaga tekita vahed, aga kuidas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis jebid, võta kanthal :)

ma juba mõtlen selle peale, jätsin traadi tööle....

 

nyyd viskab 5w ette koos tc teatega peale seda  (facep)

panen vist orika tagasi

mitte sittagi enam läbi ei tule, samas coil ikka 0,1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vikat ytles mulle sama, aga ma ei oska coili keerata :lol:

kuroga ei saa vahesid tekitada venitan  või kuidas, ennem kysisin, ta vastas et kruvikaga tekita vahed, aga kuidas?

Kasuta Kuro alumist otsa ainult. Mähi traat rahulikult ümber posti. Hoia traat kerges pinges. Püüa kerida enam-vähem ühtlased vahed, u 1- 2 mm. Vajalik keerdude arv käes vajuta Kuro ülemise otsaga "vedru" kokku. Kui mõni vahe liiga väike, aja lapik kruvikeeraja vahele ja keera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarnase "mõlemad-käed-on-vasakud" ja "n*hhui ta näkku paneb" probleemi tõttu ei ole ma ennast viimasel ajal vaevanudki TCga jändamisega. Kuigi garaaž arvukate poltidega asub ~ 10 meetri kaugusel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...