Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

Mis point on siis matta a`la 200 eurtsi riista alla kui selle võimalusi ei kasuta?

Jah, point peaks ju olema selles, et esimesed entusiastid testivad oma raha eest, kas asi on üldse kõlbulik kasutamiseks, siis aitavad välja rookida kõik lastehaigused ja siis alles on näha, kas läheb asi massidesse või mitte. Paistab, et seni on kasutajad fifty fifty, osadele meeldib, osadele mitte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VS DNA40 ja K4 toimivad õlitatult. Karjun veelkord. Tegu orikatega, lihtsalt hint. Rahul ja kasutan mõnuga! Kogu raudvaral küll hind üle keskmise kõvasti, aga imho hinda väärt. Aga kindlasti leiab paremaid bang per buck lahendusi....ma lihtsalt olen liiga laisk, et raha kulutada 10-le seadmele, vaid lepin ühega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga vot ei nõustu, kloon ja orikas vahe on pm nimes ja arenduses. Kui mingi alamakstud sass hiinas metalli töötleb või seda teeb mingi töll saksamaal, ega vahet ju pole. Täpselt sama moodi olid k4 orika ja kloonil ühesugused probleemid. Kui metallil on natuke teine kooslus ja protsent siin/seal, see ju tegelikult ei muuda midagi. Vastupidi räägitakse et klooni vaporflask dna40 kiip on edasiarendus orikast ja toimib samahästi kui isegi mitte paremini. Raha mul on aga isegi see ei pani mind rusikaga vastu rinda taguma ja orikaid ostma, kuulan natuke maad ja teen parima valiku, tõsi oma vs ostmisel sai otsustavaks hind aga nüüd kus slowtech tuli oma kloon versiooniga välja no blät täpselt sama asi aga tuleb hiinast (mitte usast) ja ca 60 eurtsi odavam.

Sorri et ot pidin välja ütlema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šeriff, vast ei tasuks puusalt paugutada oma Colt Peacemakeriga, lased veel mööda! Peaks hoopis sulle kärbikut soovitama, nagu sa mulle ühes teemas soovitasid- saad pihta vähemalt...

Mul on reliikvia, vabariigi vast esimestest, Kunn Spezzi poolt ümber ratsitud ZNA. Lihtsalt oli vaja väiksemat & võimekamat modi (kui Vamo) sest et eelmised läksid jalutama. Madalale tulistav ja lisafunktsioonidega originaalkiip on boonuseks. No hard feelings...

Usu, küll ma panen mingi aeg TC, ABS, SIPS ja kõik muu tööle. Senimaani paugutan piirajateta ja abimeesteta (nagu enamus meist) ringi. End of OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saa yldse tööle? :S

ma homme proovin, kui ei saa, siis lähen tavalise peale tagasi.

vb tõesti ei meeldinud vastas olevad traadid kiibile, yx oli natuke eemal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain korraks. 6 keerdu 28awg ümber 2,4mm kruvika, vahedega. Mingi aeg oli ilusti mi gi 0,15 a nüüd on stabiilselt jälle 0,23-0,3. Ma usun asi on mu kayfuni kloonis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...