Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

Mul ka see Nana cream väga kapriisne (coil läheb kiiremini mustaks kui teistega), aga räägi ikkagi mitme ml/paagiga sul see coil selliseks läheb? Tundidest ja päevadest on vähe abi, mõni teeb selle ajaga 20ml vedelikku, teine 1-2ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-3 paaki selle aja jooksul. Samas vaakumisse paaki ei lasknud.

 

Uue coili peale kulus ca 0,5m traati. Sitad kruvid, keerab traadi katki pesas, 3 korda järjest. Ja ma ei kasutanud jõudu

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-3 paaki selle aja jooksul. Samas vaakumisse paaki ei lasknud.

 

Uue coili peale kulus ca 0,5m traati. Sitad kruvid, keerab traadi katki pesas, 3 korda järjest. Ja ma ei kasutanud jõudu

Mis puudutab kruvisid, siis proovi traat ümber kruvi keerata, mitte ära pane traati sinna auku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitad kruvid, keerab traadi katki pesas, 3 korda järjest. Ja ma ei kasutanud jõudu

Lihvi kruvide otsad siledaks. Sageli algab keere terava krassiga, mis kinni keerates toimib nagu lõiketera :D

 

Kõige mugavam seda teha kui leiad mingi plaatmaterjali, kasvõi plastmassist joonaud, uuristad sinna täpselt kruvi mõõdus augu sisse ja surud sellega selili kruvi vastu lauda ning lihvid peeneteralise luisuga otsa siledaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui pole siis pole, loeme seebiooperit edasi :D

Kas sulle ei meeldi siis seebid? (lamp)

Tegin suurte vahedega coili hommikul, pm paak ja kärsakas (kick)

Mis toimub? (facep)

 

Õhtul teen pildi

Vatti pole ju palju  :s

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub, et ma olen nikli asja lõpuks kätte saanud :P

7 päev ja ei midagi paha. algsest vatikogusest on 70% julmalt vähemaks võetud, rõngad suurte vahedega, ei mingit tc droppe jne,  i liket it :)  :idea:  8-)

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellist ei ole, aga tempered ni200 ootab proovimist. Käes tundub rohkem kanthali moodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hmmm, kas niklist coili keeramine lihtsam, vähem-kapriissem ka? vs tavalisest traadist... kuna tc-ga ja nikliga kärssamisprobleemi ei tohiks olla siis lihtsam wickida ka coili? Näiteks mul ei tulnud kanthaliga coili keeramine üldse välja- ei suutnud head coil valmis teha, kuna kas andis kärssa või lurises.... kas nikliga vähe lihtsam , või jäävad samad probleemid kummitama...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ja naa, kohati raskem, kohati lihtsam. Nikliga see lugu, et kärssama ei hakka (näiteks vatti liiga palju), vaid TC piirab ära, aga lurisema võib ikka hakata, kui vatti liiga vähe pandud. Vatti vahetada on ka hirmus jama, sest ni200 on väga pehme ja vatt välja tõmmates läheb tavaliselt coil metsa, titaania seda muret pole, vb on selle tempered ni200-ga seda probleemi pole, aga ma pole seda veel proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vatti ei vahetagi, vahetad koos traadiga. punkt. vatti pane ennem vähem kui palju, saad yldiselt parema ylevaate....kyll ära tunned. alguses kulub traati ja vatti palju (vähemalt mul), aga kui saad asja kätte, siis  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nunii niklidripperid. Mis ja kuidas? Ma ei saa normaalset coili ei Veritase ega Orchidi klooni. Kanthaliga ei kannata üldse võrdlust. Tempi üles ajades kaob maitse ja aur täiesti. Mingi kuum suss lihtsalt. Vanas heas Kayfuni kloonis on ideaalne. Stabiilsuse huvides teen vahedega coile. Äkki selles asi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahedega coilid jah. Sihi mingi 8, 9 või 10 tiiru. Kenad ühtlased vahed. SX Minis on 0,075ohm coil ja toimib hästi. Pagan, mis on nikliga IPV4 madalaim ohm? Peab uurima.

 

Edit: Paistab, et 0,12ohm. Ehk siis 10+ tiiru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahedega coilid jah. Sihi mingi 8, 9 või 10 tiiru. Kenad ühtlased vahed. SX Minis on 0,075ohm coil ja toimib hästi. Pagan, mis on nikliga IPV4 madalaim ohm? Peab uurima.

 

Edit: Paistab, et 0,12ohm. Ehk siis 10+ tiiru.

 

Mul toimib 0.100 coil kenasti. Aga dripperites või teistes rohke õhuga asjades ei kannata kanthaliga võrreldes mingit kriitikat. Kayfunilaadses läheb täna kolmas paak ja väga rahul. Ei tea, mis värk on. Liiga peenike traat äkki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miskit on ikkagi valesti siis. Vbla sünkroniseering? Ega sa ometi ei kuumuta traati ega? Kaeva Youtubes veidi. Vaata, kuidas seadistatakse. Ma sain dripperis ka kenasti tööle. Ja see oli DNA40 kloon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...