Jump to content
E-sigareti foorum
old

Aqua V2

Recommended Posts

Aqua V2 soetatud Fasttechist. Seal oli 2-3 päeva üleval Aqua V2 OEM versioon. Ehk siis nende väidete järgi originaal.
Kuna pärast 2-3 päeva oli Footon pahandama hakanud siis võeti see toode maha ise jõudsin tellimuse ennem ära teha.

Pakun, et tegelikult muutsid nad ainult toote nime ära ja see on tegelikult sama toode https://www.fasttech.com/p/1980900

 

Aqua esimest versiooni kasutanud pole seega eelmisega võrrelda ei oska.

Kvaliteet: väga hea. Keermed head, tolerantsid paigas. Tihendid sobivad ideaalselt mahla kuskilt välja ei leki.
Kvaliteedi kohapealt häirib ainult see, et coili kinnituse postid kipuvad coili kruve lahti keerates ka vahepeal lahti keerduma.

Dripperina olen paar korda proovinud aga enamus ajast tavalises tank reziimis.

Meeldib see, et õhu vool on suht vaba (palju vabam kui K4'l) ja lihtsalt ning mugavalt reguleeritav (mitte mingis asendis midagi vilisema ka ei hakka). Kui õhk täielikult lahti siis otse kopsu on just paras.
Mida rohkem õhk kinni keerata seda tugevmaks läheb maitse.

Coilile saab ka väga lihtsalt juurde ilma paaki tühjaks tegemata.

Kõige suurem negatiivne pool ati juures on see, et täita saab ainult nõelaga või terava otsaga pudeliga. Igasugune muu variant ei ole üldse võimalik.
Coili paigaldamine on suht lihtne sest deckil oleval kahel postil on mitu auku.

Ati kasutusel vist juba ca 2kuud - vahepeal seisis, sest ei suutnud head buildi sisse teha.
Kuna kasutan ikka veel mech mode siis sobiva coili ehitamine on märksa keerulisem aga samas ka põnevam protsess.

Dual coili puhul on vaja leida õige vahekord aurul/maitsel/kuumusel.
Kuumus on tõsine probleem. Esmalt proovisin 2-3twisted coili - midagi head ei tulnud välja. Küll läks kogu elu liiga kuumaks või polnud piisavalt auru/maitset ja soenemise aeg liiga pikk. Ühe buildiga õnnestus kõik pahad asjad korraga välja manada ... :D :D . 

Ca 1kuu oli sees dual clapton coil ~0.3ohm. See oli enamvähem aga mitte see mida iga päev kasutaks. Otse akult jäi matsu väheks (dual clapton näeb dry burni ajal muidu väga ilus välja :D .) - mingi võimsma elekroonilisega vbla oleks isegi hea olnud. 

Nüüd on sees 2 x 28AWG A1 ümber 2mm kruvika 6 tiiru (täitsa tavline ilma twistimata traat). Takitsus tuli 0.41ohm
Tulemus on päris, päris hea - ei ole vaja alati fanciks minna ehitusega - lihtsad lahendused töötavad ka.

Auru palju ... otse kopsu. Kuumaks ei lähe. Soeneb kiiresti. 6mg kangusega mahlaga saab suht kiiresti üle tõmmata ennast kui hoogu sattuda.
Ainuke mida peaks parandama on see, et coilid ei saanud täpselt õhu avade kohale .... kui see ka korda teha siis peaks tulemus veel parem olema. 

Seega dual coil seadme puhul määrab nagu vanasti kõige rohkem see kui hea buildi suudad sisse ehitada.
See kes tahab dual coil ati ja ehitamisega vaeva näha ja katsetada sellele võib see ati olla täpselt see mis puudu.

Õigetes seadetes saab päris OK tulemuse.

NB! kindlasti tuleks vaadata seda videot, et wick õieti paigaldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

orchidiga võrrelda ei oska sest pole proovinud. Üldse seda maitse asja raske võrrelda oleneb buildist ja õhust ja veel  7'st asjast.
Aga katsume ikkagi ... kui õhk kinni poole keerata siis on maitse suht sarnane Kayfun Litega. K4 annab nagu vähem maitset aga ma kardan, et see on sellest et mul K4's liiga kange coil sees (kayfunid peaks ju kõik suht ühe maitsega olema).
Õhu hulgast sõltub väga palju Aqua maitse. Kui õhk maas siis maitset rohkem kui õhku palju siis maitset vähem ja auru rohkem.

Ma kardan, et ma ei ole veel päris ideaalset buildi leidnud .... elektroonilise modiga oleks lihtsam. See mis hetkel sisse sai tehtud tahaks sutsuke rohkem matsu saada.

Homme segan teise maitse kokku (lahjemat vaja) .... natuke seisab siis saab täpsemalt öelda. Hetkel olen aint bobast teinud sellega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin sisse ainult 12h laagerdunud (+ ~2h soojas vees) Papa Smurf mahla.
Võrreldse K4 ja K litega on maitset palju rohkem. 
Maitse rohkus ei pruugi tulla ati omadustest vaid ka sellest, et mul Kayfunides on suht okastraat coil aga Aqua V2's kaks tavalist coili.
Kui väga jõhker coil on siis jääb minu kogemustel maitset vähemaks. Kyfunnides on suht madalad coilid, sest mulle meeldib palju auru Aqua V2's saavutab sama tulemuse kahe tavalise coiliga.
Hetkel viimased 3 päeva jääb näpu vahele rohkem Aqua V2 kui Kayfun.
Kayfunidega võrreldes on ka päris korralik kaalu vahe. V2 on kergem märksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin uued coilid ... samad mis ennem aga seekord nägin vaeva, et nad täpselt augu kohal oleks. Läks vist natuke veel paremaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhu voolu ja maitse poolest jah päris hea tükk. Jääb mul 2x tihedamini näpu vahele igatahes kui subtankt.
Wickimine on ainult täppisteadus, eriti kui 0.3-0.4ohm peal kogu elu. Nagu F1 auto kui kõik hästi on perfomance vinge kui üks karv vales kohas on kogu esitlus rikutud.

 

DeucheBag mis build sul seal sees on ja kuidas wickid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.fasttech.com/p/2022300

Viimased 3 päeva ainult seda atomaiserit pahvinud ja ainult kiitdusõnu saab öelda selle vidina kohta. 15 dollari eest, no ma ei tea, paremat ei saa mingi nipiga.

https://www.fasttech.com/products/1980802

mul selline (või selle sarnane, plekk karp), tellitud dealsmachine.com - hinnaks 15.99usd (http://www.dealsmachine.com/best_216300.html  - sold out)

 

täitmine võiks lihtsam olla, pole ammu nõelpudelit kasutanud :P

ca.1ohm on vägagi mõnna, väga hea õhu läbitavusega  :idea:

 

V1 ma es saagi korralikult toimima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EI ole nõel pudelit vaja ... peenema otsaga pudeliga saab ka edukalt täita... peab ilusti (tugevalt) vastu auku vajutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanthal 0,35mm, keerasin kuus tiiru ümber kaasasoleva sinise kruvika (diameeter 2mm ja 2,5mm vahel)

Takistus 0,41Ω ja veibin 20-25W peal.

Coilid on sellised peale 6-7 paagitäit:

OoCLYd2.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh ma umbes samas kandis oma asjadega aga kui ma vatti nii kanalitesse panin hakkas kuiva andma. Kui väga vähe panna hakkab lursiema kui seisab. Midagi vahpealset vist vaja siis. Kui sul selline wickimine töötab siis peaks mul poole vähem kanalites ka ikka töötama .... homme proovin. Tänud pildi ja info eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh ma otsad lõikan peenemaks, nii umbes kolmandik jääb alles vatist. Ja suht lõdvalt olen toppinud kanalitesse. Pole lurinapoegagi saanud ega pole ka lekkinud. Mahl on 70VG/30PG sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...