Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Smok XPro M80 Plus

Recommended Posts

Temp kontroll sellel ei pidavat väga toimima (nagu ka ülevaatest näha), aga muidu pidi olema täitsa viis 80w seade! :) Akusid ka välja võtta ei saa ehk siis laadimine ainult läbi USB, mis muidugi paljude jaoks pole probleem. Tundub ka suht väike, arvestades, et 2x18650 akut on sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Võtan isegi ühe ära. Isegi ilma TCta on see pakkumine ikka ülihea. 80W, min. takistus 0,1 ohm, 4400 mah patarei, väiksus ka hea pluss. Temperatuurikontrollile pidi update ka tulema, kuid hetkel pole teada, et kas seda saab teha ka usb kaudu. Temperature control pidavat isegi kanthali peal toimima, aga jah, kahjuks lag sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle samuti meeldib väga selle välimus, ja ega ma ei teagi kas mul seda TC vajagi on, aga kui ta olemas on, siis võiks ta ikka töötada. Tahaks ikka TC ära ise proovid, seega võtan ise ka ühe ligi vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas on olemas ka M65, millel küll üks aku sees, aga samas saab seda ise vahetada. Lisaks on M65 ka mõõtmetelt väiksem. Ise kasutan ja olen praegu veel küll väga rahul

Share this post


Link to post
Share on other sites

 + teoreetiline võimalus TC-d kasutada.

Olgem nüüd ausad, temperature sensing ei ole temperature control. Firma valetas ja võib minugi poolest perse käia, ise jahtisin ka seda boxi, aga siukest scammi on raske õigustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Siiamaani parim review modist: 

https://www.youtube.com/watch?v=dZB6iQ7ctbI

Cotton burn test video lõpupoole näitab tõesti, et "TC" on hetkel täielik feil. Nii madalatel temperatuuridel ei tohiks vatt põledagi. USB kaudu pidi varsti küll update tulema, aga see peaks ainult ramp up aega muutma, muu feature jääb samaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muretsesin ka selle aparaadi. Loodan et teevad selle vea korda muidu pole mõtet nikli peale üle minna. :D

Aga muidu hetkeseisuga olen rahul kuna tal 3 erinevat reziimi W reziim,Mehaanilne ja temp control reziim saab vahetada ja hmmm aku tundub sigahea eile puffisin mingi 300 mahvi 25w 0.5ohmi juures atlantisega ja aku langus oli vähem kui 10 prossa. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna siis varsti teada ka, kuidas aku kestab. Lisaks on tal ka aja ja kuupaeva näit, minu arust on see hea pluss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna siis varsti teada ka, kuidas aku kestab. Lisaks on tal ka aja ja kuupaeva näit, minu arust on see hea pluss.

 

Pakist välja võttes pole veel kaablit näinud :D Aja ja kuupäeva näit on siis kui oled niiõelda piibu välja lülitanud 5* clikiga, siis saab kellana kasutada. :D

Kui tühjaks saab siis kirjutan puffide arvu ka palju 25w juures sain teha. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga vajalikud- võib olla mitte, aga piip on mul rohkem käes kui telefon ja hea sealt kella vaadata (aga, kuna see toimib ainult siis kui on väljas, siis on jama).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahju jah, et TC ei tööta ja ega ma ei usu, et ta peale updateigi tööle hakkab, aga vahet pole tellisin evkoo-st, koos subtank miniga ära, kuna mulle meeldib välimus.


edit: krt evkoos kirjas, et in stock ja shipivad peale pühi, nüüd tuleb välja shipivad 20märtsi paiku. Subtank samamoodi. Oleks pidanud spezzilt ikka võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahju jah, et TC ei tööta ja ega ma ei usu, et ta peale updateigi tööle hakkab, aga vahet pole tellisin evkoo-st, koos subtank miniga ära, kuna mulle meeldib välimus.

edit: krt evkoos kirjas, et in stock ja shipivad peale pühi, nüüd tuleb välja shipivad 20märtsi paiku. Subtank samamoodi. Oleks pidanud spezzilt ikka võtma.

 

https://peleon.pl/pl/zapowiedzi/2731-smok-xpro-m80-plus-vwvt-mod-4400mah.html?search_query=xpro&results=4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Enda xpro sain eile kätte ja hea väike mod on. Istub käes hästi ja mugav hoida, kahe aku raskusega peab veel natuke harjuma. Aku muidugi minusugusel sarivaperil küll 4 päeva vastu ei pea, pigem 2-3. Ma ei tea kui täis aku saabudes oli, aga ühe päevaga suutsin selle 65% peale saada.Pealmine plaat on ka sõrmejäljemagnet ja kriimud tulevad kiiresti peale. Minu subtank mini on ilusa ringi 510 ümber suutnud juba kriimustada. See viimane muidugi väike miinus minu jaoks, aga teistele võib tähtsam olla. Muidu rahul ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...