Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

Paypal kurss

Recommended Posts

Paneks jooksvalt infona päeva paypal kursi ;)

 

12.03.15 - 11:45

1 EUR  =  1,01314 USD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge kasutage seda paypal kurssi, makset tehes saab määrata, et raha võetakse kaardilt tehingu valuutas ja sel juhul tegeleb valuuta konverteerimisega teie pank. Minul on panga kurss alati soodsam tulnud, ainuke miinus selle juures on see, et kui on vaja sendi pealt täpset summat(näiteks juhul kui hind selle 22€ piiri peal on), siis paypal ei saa tehingu summat eurodes näidata ja seda näete alles tagantjärele panga väljavõttes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge kasutage seda paypal kurssi, makset tehes saab määrata, et raha võetakse kaardilt tehingu valuutas ja sel juhul tegeleb valuuta konverteerimisega teie pank. Minul on panga kurss alati soodsam tulnud, ainuke miinus selle juures on see, et kui on vaja sendi pealt täpset summat(näiteks juhul kui hind selle 22€ piiri peal on), siis paypal ei saa tehingu summat eurodes näidata ja seda näete alles tagantjärele panga väljavõttes.

Panga ülekande kurss täna 1 eur = 1,05360 usd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase 2 nädalaga on üpris märkimisväärselt asi muutunud. Täname siis EU-d kes oma "triljoni" laenukäendusega (võlakirjade ost) kursi putsi keeras. Lõppu ei pastagi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase 2 nädalaga on üpris märkimisväärselt asi muutunud. Täname siis EU-d kes oma "triljoni" laenukäendusega (võlakirjade ost) kursi putsi keeras. Lõppu ei pastagi...

Ja kui USA 2-3a jutti iga kuu pappi juurde trükkis ei juhtunud midagi. Krdi f**** reserv valuuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane aeg aianurgast nuts välja kaevata ja dollariks ümber lüüa, prognoositakse Euro 15% langust paari aasta jooksul, 1USD=0,85€ :D

Vaat et soodsam on USA-sse kolida ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=USD&view=5Y

 

Nii nõrk pole vist Euro kunagi olnud, samas see tugevdab EU majandust, sest export peaks nüüd kasvama (EU-st tulev kaup on odavam kui kunagi varem).

väga kiire kukkumine kui graafikut vaadata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui USA 2-3a jutti iga kuu pappi juurde trükkis ei juhtunud midagi. Krdi f**** reserv valuuta.

 

Sellel miks dollariga midagi ei juhtunud kui USA pidevalt pappi juurde trükkis, on ka oma põhjus. Nimelt see papp viidi ju riigist välja ehk otse öeldes Venemaal ja paljudes teistes riikides on mitteametliku valuutana käibel dollar kuna inimestel puudub usaldus kohaliku valuuta vastu. Kui need riigid ühel päeval oma dollarid USA-sse tagasi viiks ja mõne muu valuuta kasutusele võtaks, siis oleks USA majandus korralikult käpuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll selle languse pärast eriti ei tõmble. Iseasi kui miljoneid liigutad, aga paarikümne taalase vidina puhul euro siia-sinna pohhui. See tõmblemine sama koomiline kui sent odavama kütuse pärast kärutatakse teise ilma otsa- ikkagi odavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei võrdleks makset tehes ühe linnukese muutmist teise linna otsa sõitmisega ;) Eriti kui arvestada veel seda, et viimane valik jääb meelde ehk põhimõtteliselt peab seda vaid ühe korra tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll selle languse pärast eriti ei tõmble. Iseasi kui miljoneid liigutad, aga paarikümne taalase vidina puhul euro siia-sinna pohhui. See tõmblemine sama koomiline kui sent odavama kütuse pärast kärutatakse teise ilma otsa- ikkagi odavam.

Arusaadav. Aga kui hr.Marc või spezz kuskilt tellivad rauda näiteks 2000usd eest, siis varem pidid nad maksma (1eur=1,3usd) 1539eur + transport + toll (mis tuleb kaup+transport), siis praegu (1eur=1usd kursiga) peavad nad maksma 2000eur + transport + toll.

 

Lihtsamalt õeldes - müüjate kulud on tõusnud ca 25%.

 

Kui nüüd loogiliselt võtta, siis varem näiteks 100usd maksnud asi tuli eestisse 75eur+maksud+kasumimarginaal, siis tänase seisuga on hind hoopis 100eur+maksud+kasumimarginaal.

 

Hetkel ju minuteada (ei ole küll jälginud) e-poodides hindasid keegi tõstnud ei ole, aga ma üldse ei imestaks, kui varsti see ka juhtub.

 

Ja ma ei tea inimeste kasumimarginaale, aga 25% toote hinna tõus on seda kindlasti vähendanud samade hindade juures. Küsimus ongi, et kaua nad samu hindu suudavad hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc kui mu posti korralikult lugesid siis mainisin seal ka " miljonite" liigutamist. Ma kaotan kuus ka rohkem raha(rahakotti ei kasuta ja sendid-eurod ikka vupsavad taskutest välja) kui selle euro languse tõttu pean nüüd 20-30 taalase jubina ostmisel rohkem maksma.

Kõik on õige walc. Paraku on nii.

Ei vaidlegi, nii see on kuid minu mõistus arvab, et te saate kauba vähe teise hinnaga ka kui tava ostja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei vaidlegi, nii see on kuid minu mõistus arvab, et te saate kauba vähe teise hinnaga ka kui tava ostja.

 

Et võite Hummerite seljast maha ronida? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainult selleks, et Porsche Cayenne peale istuda, sest sellelt saab käibeka tagasi :D

...ja pane N1 registrisse ......"veoautoks"    ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänane kurss

01.04.15 - 8:55

1 EUR = 1,02957 USD

Share this post


Link to post
Share on other sites

16.04.15  8:50 AM

 

1 eur = 1,01616 USD

Huvitav, kas langus ajutiselt seisma jäänud. Muutus suht marginaalne võrreldes sellega, mis oli siin kuu või paar tagasi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, kas langus ajutiselt seisma jäänud. Muutus suht marginaalne võrreldes sellega, mis oli siin kuu või paar tagasi...

https://www.google.ee/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=1eur%20to%20usd

Paistab, et pidama jah jäänud, pole seda 1:1 piiri veel murdnud. Kardan, et kui selle piiri ära murrab, siis läheb veel inertsist kolinal allapoole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...