Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Goliath by Youde

Recommended Posts

Mul goblin ka tellitud, aga Goliath on goblini edasiarendus ehk siis, saab täita pealt (ei pea kruvi ära keerama), saab mahlavoolu regullida jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Goblin kohal, ulme asi ikka, Subtanki müüsin maha. Mitte, et subtank paha oleks olnud, aga Goblin ikka samm edasi, nüüd ainult Goliath ja Silverplay vaja ära oodata,Silverplay juba Hinast teel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel nõrgad närvid siis seda ülevaadet pole mõtet vaadata ... aga kuna alguses nagu natuke naljakas tundus siis las ta olla .... ühesõnaga härra natuke ropu suuga. 

Haip on ka kõva ....

Tänud ülevaate lingi eest Vikat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain eile kätte. Keerasin kiirelt 0,5 ohmise setupi sisse ja... whoaa, the ultimate steam machine :). Maitse ja aur on megad, ainuke miinus on see, et 4ml tank jääb väikseks - nagu dripperit kasutaks, täita tuleb väga tihedalt ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

try küll, pood jälle tühi. vahepeal tuli ja nüüd jälle ei ole, loomulikult minu oma pole saadetud     :x

 

mujalt pole saada, gearbestis alles 20 tuleb sisse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu omast pole ka kippu ega kõppu. Vikatiga ühel ajal tellisime, temal käes, minul ei tea kus. Aga nagu Tõstamaa vanasõna ütleb... 'Goliathi ootaja aeg on lühem, kui Goblin GI2 otsas tossamas'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muljetame siis, pärast pikki ootamist ja track17 igapäevast kontrollimist sain lõpuks oma goliathi kätte. Kohe juppideks ja kausis kuuma vette likku.
Vesi muutis hallikat tooni, redditil oli õigus, jätavad sinna ikka oma CNC coolanti mahlad sisse.
Paar youtube video hiljem oli 26 awg 7 wrap 2,5mm coilid sees, takistus hüppab 0,38 ja 0,~4 vahel, ei tea mis jama sellega on. Oli küll tükk tegemist, et see jamps sinna ära mahutada, build deck on väike(!)
Otsisin ka sahtlist oma kõige wide bore(im) drip tip välja ja otsa. Nupp alla ja esimene sahmakas võetud. Ptüi raisk vatti maitse. Proovime veel, ikka kurat!
Pärast 5 minutit oli ikka vati maitse järel. Ju midagi läks pekki, vedeliku kraan kinni deck välja ja uus vatt vahele. Proovime uuesti, ikka kurat. Hakkasin juba urisema, aga siis proovisin väiksema borega drip tip. Pekki täitsa vaarikas ju, vatist pole enam haisugi! Ja töötab, ja oi kus töötab. Riist läheb ainult 40 wattini välja aga usun et 60 oleks ka veel täitsa tõmmatav. 6 se nikoga ajab köhima, peab alla kolima. Mahla õgib nagu ma ei tea tõesti, 10 minutiga on täis paagist ainult tigad järel. Walc hakka hulgi ladu pidama!
Ühesõnaga olen rahul. Kui mõelda, et neid koletisi tehti ainult 4000 tükki maailma peale siis pole see ooteaeg kah kõige hullem. Võibolla kui päevaga veab siis tulen näitan teile kokkutulekul. Muidu pakis oli veel tobeco silverplay, ostjaid? :D

Täpsustuseks, ostsin ka udusest konnast, link OP-s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4000 tk ainult, miks?

Mu omale on alla kirjutatud number 5253, tõenäolislt siis järjekorranumber. GearBestist ostetud ja kirjade järgi on originaal.

Ray Lo Vapes: Avaldati 18. märts 2015

*Update 4/8/2015* Youde contacted me and told me they have bumped production to 10,000 units now. So there should be a good number of these tanks out on the market.

 

Nii et ikka 10000 tükki peaks olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjutatakse, et takistus hüppab kuna +post on lahtine. Tundub et sain wuffli, et siis TC on mängust väljas. Pohhui suht aga ikka teeb hiina suhtes soolaseks.On seal suurel kollasel maal ka midagi mis perse ei läheks, tahaks teada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas oled + posti kinni proovinud keerata? Mõni on ka selle + posti tihendi ära vahetanud (et saaks korralikult kinni keerata).

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuna ootan koljatit, siis teen siin ettevalmistumi sinna minekuks.

 

Sai siis twisted koil tehtud nikliga delta "-te. Ilge jebimine oli, 9 ringi mahtus nibin-nabin sisse (võibolla annab varsti otsad, sest ausalt ruumi ei jäänud) ja takistus 0,1 oomi. see peaks min olema, mida rdna sööb.

Soojaks läheb kõvasti kauem kui single coiliga. Auru tuleb hetkel rohkem (vb uue coili case)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_189797.html

 

 

Youde Goliath V2 RTA, upgraded version of Youde Goliath
Support single and double coil installation
The perfect realization of both oil and gas adjustment 
Upgrading the rotation of the capsule to adjust oil circuit, makes the adjustment more simple
Grooves design throughout the entire atmoizer, making the smoke and air mixed more evenly, smoother air flow
Unique ceramic ROCC head, healthy, environmentally friendly and taste better
5.0ml E-juice capacity, 49mm in height

tyr,vendadel käib asi ikka kiirelt     :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...