Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Eleaf Lemo 2

Recommended Posts

Tundub väga hea tank tulevat. Väga palju probleeme mis teistel tankidel on paistavad siin lahendatud olevat ja suht hästi.

  • lihtne täita
  • palju õhku mida saab reguleerida (suured õhu kanalid)
  • ennast tõestanud kayfun style build deck

Eks teiste ülevaadete pealt selgub kas mingid uusi jamasid on ka tehtud või tõesti tegu suht ideaali lähedase atiga.

Aru ma ei saa miks ta videos õhu voolu täitmise ajal kinni keerab .... ülevalt on ju õhu vool lahti mis selle point on? :D

Selle video põhjal väga hea mulje igatahes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 2-3 ülevaadet tahaks veel ennem vaadata. Aga hetkel tundub, et subtanki ei telli ja see saab järgmine asi olema mille ligi võtan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jah, kui tuleb kuhugi normaalsesse kohta müügile, siis tellin ära, loodan, et see on minu viimane rba mille tellin :)

OPTIMIST

Share this post


Link to post
Share on other sites

jah, kui tuleb kuhugi normaalsesse kohta müügile, siis tellin ära, loodan, et see on minu viimane rba mille tellin :)

 

Ma lootsin seda kunagi ammu fasttechist K2te tellides. :)

 

E: K2e klooni ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doh, ma käisin juba seal lehel. Kuupäevi pole ju  :(


Vaatasin viimase video ära

2 viga ikka küljes, suurim on see, mida deltal pole. Ei saa coili piilida kui mahl sees :s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan veel korra videod üle .... aga läheb vist töösse. Natuke närib et build decile täis paagiga juurde ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga ei usu enam, et Fasttech suudab oma lubadust täita, st ships in 7 days, viimased 2 tellimust on mõlemad veninud, asjad on restocking jne. Istick50W shipib inimestel juba mitu kuud. Fasttechi nimetus on viimasel ajal "Slowtech" kahjuks. Mina jään oma Gearbesti tellimuse juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No arvatavasti lubati 7 päeva pärsst laadung.......iseasi kas nad sinna  ka jõuavad.

Kui esmaspäeva ikka veel 7p , siis asi kahtlane


Ja milleks üldse listi lisada?

Sense nägemus preorderist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga ei usu enam, et Fasttech suudab oma lubadust täita, st ships in 7 days, viimased 2 tellimust on mõlemad veninud, asjad on restocking jne. Istick50W shipib inimestel juba mitu kuud. Fasttechi nimetus on viimasel ajal "Slowtech" kahjuks. Mina jään oma Gearbesti tellimuse juurde.

 

Eile tellisin fasttechist Lemo 2 ära, täna sain tracking numbri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile tellisin fasttechist Lemo 2 ära, täna sain tracking numbri.

Jah, tundub, et neil saabusid need lattu, enne oli tüüpiline "Ships in 7 days", praegu on "Ships next day". Nüüd tasub tellida   (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo2 käes, väga viis  :idea:

 

Hetkel minu igapäevane RBA, Goblin annab rohkem auru ja maitset ja Lemo2 on singlecoil ja täitmine on mugavam. Kodus kasutan Goblinit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...