Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Eleaf Lemo 2

Recommended Posts

Sai Lemo2 ära tellitud, eks ole näha, kas pettumus või mitte. :)

Kust tellisid ja palju maksid? Muidu eks ta Subtank mini sarnane on (natuke parem), ühe coiliga, aga rohkem õhuvoolu ja raskem wickida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epiip.ee ja 36rutsi. Subtank Mini lagunes mul ära, õhuregulli fikseeriv kuul läks jalutama ja pole uut kuulikest sinna leidnud, eks jääb back-upiks, hädaga annab kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epiip.ee ja 36rutsi. Subtank Mini lagunes mul ära, õhuregulli fikseeriv kuul läks jalutama ja pole uut kuulikest sinna leidnud, eks jääb back-upiks, hädaga annab kasutada.

Selge, muide Subtankile annab seda põhja ka eraldi tellida, äkki küsid mõnest poest kui huvi on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel minu vaieldamatu lemmik, kaiffarid on kõik vedelema jäänud. Lekkima ei suutnud ajada, kärsakat pole ka saanud. Võibolla, kui panna puhas PG vedelik, siis lekib ka, aga 70/30 ei leki kuskilt.

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka hetkel lemmik.Kuu aega tõmbasin ~90% VG-d, ei saanud mina teda lekkima. Coili tegemine lihtne ja täita võib käigu pealt. Tossu ikka meeletult. Mina väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minujaoks lemo2 jällegi suur pettumus, olen 2 päeva proovinud kasutada seda aga iga viies mahv on dry hit. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehase coiliga? Mis w peal? Ma sain dry hitte ainult siis kui maha kukkus ja ühendus streikima hakkas ning vahepeal takistuse 1+ ohm juurde viskas.

 

Sent from my Che2-L11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minujaoks lemo2 jällegi suur pettumus, olen 2 päeva proovinud kasutada seda aga iga viies mahv on dry hit. :cry:

Ma arvan, et kui asi on väga paljudel kasutajatel kasutuses, siis kui selline viga küljes oleks, ei jõuaks netis seda hala ära kuulata. Seega pakun, et tegemist vale wickimisega, kui ise keeratud coil sees või praakcoil, kui tehase oma. Muidugi, kui 100W peale lasta, siis võib ka dry hitte tulla, siis on aga valest kasutamisest asi kinni.

Nii et keera uus coil ja pane vatt korralikult, võta uus coil või vaata kasutus üle.

Edu ja ära sellepärast kohe elektroonilist nurka viska ja analoogi peale tagasi koli  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehase coiliga? Mis w peal? Ma sain dry hitte ainult siis kui maha kukkus ja ühendus streikima hakkas ning vahepeal takistuse 1+ ohm juurde viskas.

 

Sent from my Che2-L11

Lemo 2-l tehase coile pole, see ainult RBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tähenärijad :) Tuleb ju uuena koos valmis coiliga mis wickitud nn tehasecoil

 

Sent from my Che2-L11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga valesti wickitud siis jah, see e-smokeri postitatud videoõpetuse meetod minul toimis ehk ma tegin samamoodi nagu tema videos. Semi-töötas ka pancake wick (olenevalt kui massiivse coili ehitasin).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...