Jump to content
E-sigareti foorum
Guest

Millist akut valida?

Recommended Posts

Guest

Tere

 

Palun abi aku valimisel. Milline firma pakub kõige kvaliteetsemat akut?

Ma olen küll võhik sellel alal ja vaatasin aku võimsust ning naisterahvana ka kindlasti välimust. Eriti meeldivad valged.

Aga silma jäid 4 akut. ( nagu ma aru sain ei ole mõtet komplekt osta, vaid osad eraldi osta)

Univape Iron 2 ( http://www.maitsevaur.ee/tarvikud/Akud/Univape-Iron-2-3146 ) Ola 2200 VV/VW aku ( http://www.nicorex.eu/ola-2200-vvvw-aku/ ) Tesla Sidewinder I aku 2000 mAh ( http://www.nicorex.eu/tesla-sidewinder-i-aku-2000-mah/ )

Vision Spinner II Style 1600mAh Variable Voltage Battery ( https://www.fasttech.com/products/3001/10007497/1689201-vision-spinner-ii-style-1600mah-variable-voltage )

 

Ma olen küll 3 päeva üritanud aru saada sellest keerulisest maailmast  kuid see on täielik utoopia. Kas ma saan õigesti aru, et kui valin võimsa aku, siis võiksin valida küttekeha madalama ohm-ga? Et tugevamat ja kangemat maitset/tossu saada? Kas akudel on erinevad laadijad või on enamus USB otsaga laaditavad kui keermed akul on 510/ego?

 

Loodan, et küsija suu pihta ei lööda, olgugi, et on väga rumalad küsimused.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende akude puhul on tegemist siiski tavakasutaja akudega ja siin ohmidega vaeva nägema ei pea. Ehk siis 1-2,5ohm küttekehad on kõik okei. Mida madalam ohm, seda kiiremini kuumaks küttekeha läheb ja seega on auru rohkem ja aur soojem. Kuna vestlesime omavahel ka sel teemal ja üsna süviti, siis tegelikult pole antud toodete puhul midagi rohkem mõelda. Võib rahulikult valida sellise, mis meeldib. :)

 

Lisaks:
*Ola akul saab pinget reguleerida nuppu keerates.

*Univape akul saab pinget reguleerida nuppu keerates.
*Tesla akul ei saa üldse pinget reguleerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...
Milline firma pakub kõige kvaliteetsemat akut?
...

 

KST (ei ole aku tootja :P)

 

aaa, peab see kohe kindlasti pulk olema?

näiteks

https://www.fasttech.com/products/0/10011027/1943502-authentic-eleaf-istick-2200mah-variable-voltage

või mõni muu kandiline karbike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb natuke ka clearost millega seda akut kasutada soovid. Ma ise ka soovitaks kalvi lingil viidatud eleaf Isticki. Aga fasttechist ma ei näe mõtet seda tellida, kui meil siin ligemal olemas http://spezz.lv/et/modid/303-eleaf-istick-20w-ego-adapter.html

See on küllaltki pisike ja mahub ilusti peopessa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ma tahaks just pulka.

Algaja asi :D

Aga sellist, mis ikka peal 3 laadimist ikka töötaks. Päris hiinakat ei tahaks, mis kohe katki läheks....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tahaks just pulka.

Algaja asi :D

Aga sellist, mis ikka peal 3 laadimist ikka töötaks. Päris hiinakat ei tahaks, mis kohe katki läheks....

 

Vot kahju, et meil sellist füüsilist poodi pole, kes sulle seda iSticki proovida ja näidata saaks. Alguses tundub ta vb tõesti kuidagi võõras, kuid kui ära harjud, siis ei taha neid pulkasid enam näha :D See istub täpselt parajalt kätte, laua peale pannes ei kuku pikali ja on kokkuvõttes tunduvalt lühem, kui need ego pulgad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Alustan siiski vaikselt ja väikselt. Kuid võrreldes senisega  väike hüpe siiski kõrgemale selles keerulises maalimas. Akude vahel valida ei suutnud- proovin siis  Vision Spinner II ja Univape Iron 2 - siis on võrdlusmoment olemas.

 

Aitäh abitajatele :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Univape Iron 2 on sama aku, mis Spinner 2. Tootja Vision, aga nimetus teine, sest selle peale on tehtud suur tellimus ja tellija saab sellisel juhul mingisuguse nime valida. Nii, nagu Nicorexi ja Skysmoke akud ja aurustajad on nende nimega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul ema oli ka ego pulkade peal. lõpuks viskas kopa ette ja oli nõus istickiga, enam pulka tagasi ei taha :)

20-30w, vali millist tahad, arvan et lahjaks ei jää ;)

 

seda siis kui pulk kinnisidee pole

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

mul ema oli ka ego pulkade peal. lõpuks viskas kopa ette ja oli nõus istickiga, enam pulka tagasi ei taha :)

20-30w, vali millist tahad, arvan et lahjaks ei jää ;)

 

seda siis kui pulk kinnisidee pole

See istick jääb järgmist sammu ootama :)

Mis teha kui pea pulki täis :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot kahju, et meil sellist füüsilist poodi pole, kes sulle seda iSticki proovida ja näidata saaks. Alguses tundub ta vb tõesti kuidagi võõras, kuid kui ära harjud, siis ei taha neid pulkasid enam näha :D See istub täpselt parajalt kätte, laua peale pannes ei kuku pikali ja on kokkuvõttes tunduvalt lühem, kui need ego pulgad.

Päris nii see pole ...   minu juures näeb ka füüsiliselt   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii see pole ...   minu juures näeb ka füüsiliselt   :D

 

Sama siin :P

 

Vabandan tõepoolest veidi ebakorrektse postituse pärast. Kuid see poe külastus toimub vist siiski rohkem nagu eelneval kokkuleppel?  Vist päris nii pole, et vaatan kodulehelt kontaktid ning sammun kohale ja keegi on seal alati mind kodulehel olevatel lahtiolekuaegadel ootamas? Aga no offence mehed 8-)  See oli rohkem nagu poeomanikele vihjeks, et jube hea oleks mõnele algajale öelda: "Näe pood asub seal, tal on kõik head relvad kohapeal olemas, mine ja saad omale sobiva välja valida".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööpäevadel 7.30 - 15.30 olen ise tavaliselt füüsiliselt kohal.

Eelnev kontakt on soovitav, et ma kogematta väljas (lõunal vms) poleks tol hetkel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nüüd nägin ka füüsiliselt erinevaid mudeleid. Netist pilte vaadates algajatel tekib ikka väga vale ettekujutus, vähemalt minul.

 

Isticki oli tegelikult ootamatult väike ja ei olnudki nii kantis kui arvasin ( ettekujutus oli,et on täielik suur kast käes - aga üllatuseks oli kumeram ja tunduvalt väiksem.  )

Vision Spinner II oli suurem kui arvasin.

Teiste nimesid ma ei mäleta kahjuks aga olid väga suured.

 

Otsustasin küll Vision Spinner II kasuks, kuid kindlasti suveks, kui rohkem tegemisi õues soetan ka kindlasti kõikide poolt kiidetud isticki.

 

Suured tänud teile abi eest :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd nägin ka füüsiliselt erinevaid mudeleid. Netist pilte vaadates algajatel tekib ikka väga vale ettekujutus, vähemalt minul.

Vale ettekujutus tekib kõigil, ei pea algaja olema. Tihti peale, netist vaadates, ei adu õigeid suurusi ja jooni mitte üks raas. Käega katsuda saad on hoopis teine tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul preilil oli sama lugu, pildi pealt vaatas et istick kole suur ja kaigas - uuris netist reviewsid ja ilmselt kompaktseim pill sellise võimekuse juures ;) Paar kuud hiljem ollakse endiselt rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küsiks ka nõu.

Nimelt siiani olen ma lausa väikese tülgastusega vaadanud igasuguseid box mode ja muid akusid, mis karbi-, pläsku- vms -kujulised on.

Kuid nüüd tuli mõte enda Vamo kõrvale midagi sellist just proovida - äkki hakkab meeldima.

 

Kuna ma nendest täiesti mööda olen vaadanud, ei ole absoluutselt kursis, millist valida. Tean ainult, et DNA40 vms kiibiga ei viitsi jamama hakata, tahan ikka nn. "klassikalist" electronic modi. Muud tingimused oleksid siis:

- Power output vähemalt 25W

- Peaks 0,4 ohm coiliga ikka hakkama saama

- Korralik displei võiks olla, mis elutähtsad asjad ikka ära oskab kuvada

- 18650 aku võiks ikka sisse mahtuda

 

Kes viitsib ja kursis on, võiks mingeid variante tulistada, et saaksin lihtsama vaevaga endale meelepärase leida. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...