Jump to content
E-sigareti foorum
Guest

Millist akut valida?

Recommended Posts

iStick 30w võiks mõistliku hinnaga valik olla..

+1

 

Samas DNA40 kiipi ma ei välistaks, sest sa saad kasutada seda täitsa "tavalise" modina ka kasutada. Kui hind tuleb sama, siis võtaks pigem DNa40 - äkki tahad 2 päeva pärast katsetada. Siis oleks jälle uut rauda vaja soetama hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

või see https://www.fasttech.com/products/2032101 0,45 ohmuga peaks hakkama saama

 

 

iStick (30 or 50) on kena küll, aku vahetamiseks läheb jootekolbi vaja   (psühho)

 

 

 

ed:

+1

 

Samas DNA40 kiipi ma ei välistaks, sest sa saad kasutada seda täitsa "tavalise" modina ka kasutada. Kui hind tuleb sama, siis võtaks pigem DNa40 - äkki tahad 2 päeva pärast katsetada. Siis oleks jälle uut rauda vaja soetama hakata.

 

aaa, alati saab ju uue osta :) ja hea kui mõni tagavara on :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

iStick (30 or 50) on kena küll, aku vahetamiseks läheb jootekolbi vaja   (psühho)

Hmm, ongi nii? Kõikide iStick mudelitega?

Ma tahaks ikka sellist, kus saan 18650 akusid käigu pealt sisse-välja loopida :D

 

Sigelei ja Cloupor on asjalikud, IPV Mini 2 ka, aga hind on krõbe.

 

Praeguse seisuga võtaks mingisuguse Sigelei või Cloupori klooni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ma tahaks ikka sellist, kus saan 18650 akusid käigu pealt sisse-välja loopida :D

 

Sigelei on ilus, IPV Mini 2 ka, aga hind on krõbe.

No siis vist Cloupor Mini, takistus küll alates 0,45 ohmi. Kui 1,5-2 kuud oodata viitsid siis Fasttechist saab ca 30€ ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ongi nii? Kõikide iStick mudelitega?

Ma tahaks ikka sellist, kus saan 18650 akusid käigu pealt sisse-välja loopida :D

 

Sigelei ja Cloupor on asjalikud, IPV Mini 2 ka, aga hind on krõbe.

 

Praeguse seisuga võtaks mingisuguse Sigelei või Cloupori klooni.

 

https://www.fasttech.com/products/0/10010520/2199702-authentic-simeiyue-smy35-2200mah-vw-variable

aku vahetus on tülikas aga vahetatav :P kuidas - ei tea, veel :D

 

https://www.fasttech.com/products/0/10011527/2153700-authentic-kangertech-kbox-8-40w-vw-variable

traditsiooniline numbriline disply puudub :P

ülevaade http://e-suits.eu/topic/3382-kanger-kbox-8-40w/

 

või midagi sellist

https://www.fasttech.com/products/0/10012891/2209504-phimis-wee-2-mini-7-35w-vw-variable-wattage-apv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ongi nii? Kõikide iStick mudelitega?

Ma tahaks ikka sellist, kus saan 18650 akusid käigu pealt sisse-välja loopida :D

 

Sigelei ja Cloupor on asjalikud, IPV Mini 2 ka, aga hind on krõbe.

 

Praeguse seisuga võtaks mingisuguse Sigelei või Cloupori klooni.

 

Minu meelest peab iSticki aku piisavalt kaua, et ei tohiks eriti selliseid ootamatuid tühjenemisi tekkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloupor mini FT-s ju nii kallis pole. Kui ca 25€ ka kallis on, siis pead vist pigem kasutatud seadmete poole vaatama. Aga et oleks lihtsam nõu anda, võiksid siis selle piiri öelda, millest kallima puhul rahakotil asjast oma arvamus on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloupor on väga okei hinnaga, IPV Mini oli selline pigem liiga kallis.

Ühesõnaga sain pildi ette ning oskan valiku teha, tänud.

30EUR oleks selline igati mõistlik hinnapiir, ma usun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca. 3 kuud nüüd viimasest postitusest möödunud ning ei ole veel endiselt enda Vamot välja vahetanud, kuid plaanin tellimuse uuele modile ära teha järgmise nädala jooksul.

Soovid on 3 kuuga muutunud sinnapoole, et tahaks ikka TC ära proovida. Hinnapiir nt. 40EUR. Mida väiksem, seda parem ning 18350 või 18650 aku võimalus peaks kindlasti olema. Mida võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedeleb 1 Hana 3 kloon. TC on ka peal. Annaks 30€ + post ära.

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 

Kas oled sinna ise DNA40 kiibi pannud? By default see ju TC-ga ei olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuriks, et kas keegi enda mod-is selliseid ka kasutab? Kas 0.5 takistuse ja kuskil 25-30 W juures võiks hommikust õhtuni välja vedada? Päevas läheb ca. 5-7 ml.25PG/75VG. Kuna AW IMR kasutaja (pooldaja) olnud pea algusest peale, siis loodan, et need sama ok, kui mu vanad 10 A mudelid. Plaanis siis kasutama hakata Subox miniga.

Akud siis siin: http://www.puff.fi/akku-imr-18650-2200-37v-2200mah-20a-p-900.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coolfire 4

Subox

Invader mini*

Evic VT*

Sx Mini*

Snow Wolf 200W*

Aspire ESP 30W 

Kbox

Zero kloonid

iStick 40w TC*

Smok m80*

Sieglei 30,50,100,150.

Sieglei 75, 150 TC*

IPV D2, iPV 3 Li, iPV 4*

 

Osad odavamad osad kallimad, hinna piiri ma ei näinud siis läks kõik kirja mis meelde tuli.

Tärniga TCga aga tuleviku kindlus pole kunagi paha.<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris asjalik nimekiri, suured tänud. (Y)

Mõtlesin, et kuna kuude ja aastatega nagunii soovid muutuvad ning uudishimu kasvab, loobun 18650 akude vahetamise võimalusest ning prooviks Smok Xpro M80 Plus ära.

Välimus istub kõige rohkem (paljud boxmodid näevad minu jaoks ikka jubedad välja), võimsust kannatab peale keerata 4 korda rohkem kui vaja (kuni 80W) ning kaks built-in 18650 akut 4400mAh mahus ajavad kindlasti asja ära.

 

Pole küll absoluutselt kursis, kuid teoorias kui see jurakas lahti kangutada, kannataks ehk ka akud ise ringi vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oman seda smoki ja tc ei toimi. Akusid vahetada ei saa, kuna akud juhtmete külge jootetud ning omavahel kinni pakitud.

Uuema firmwarega TC toimib aga ainult märja patsiga, kuivaks läheb siis peetis. Nikkel kartis kuuma muidugi, niiet kui ohutu see teema on seda nüüd ei tea. Smokil varsti xcube 2 väljas, lootus sureb viimasena, et said lõpuks TC toimima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tc mõte ongi ju, et kuiva kaltsuga kärssama ei hakkaks. Ma isiklikult ei ole seda tc proovinud aga netis niipalju juttu sellest, et ei tööta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...