Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-smoker

Joyetech Ego One

Recommended Posts

Need, kes meilt võtnud, on väga rahul. Aurustaja ja aku toimivad koos väga kenasti. Maitse poolest ilmselt Subtankile vastu ei saa, aga päris asjalik. 0,5ohm küttekehaga saab lunghitte teha ja auru tuleb täitsa soliidselt. Küttekehad on BVC, aga Joyetechi enda omad. 2200mAh akuga võiks päeva hakkama saada küll. 0,5ohm küttekehaga ei julge lubada. Samas on laadimise ajal võimalik ka kasutada, nii et sellega okei. Aparaat on kerge ja mõnus käepärane. Õhuvool aurustajal toimib hästi - täiesti avatud on päris tuuline :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasingi just, et suurus/väiksus on muljetavaldav, paras siuke taskukohane kaasas vedada suvisel ajal ;) ... samas just huvitabki, et kas päeva paneb vastu 2200mah akuga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

No paarimehe naine laseb 3 päeva. Samas ta teeb ainult õhtupoolikul ka. Nii ja naa teema. Oleneb vajadustest. Arvestaks siiski igaks juhuks, et päris päeva ei saa ja kusagil vaja laadida. Kas vahepeal või siis õhtul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas kui sinna aku otsa istutada subtank mini või delta2 , siis tekib siuke paari mm-e overhang aku suhtes, kuna Ego One ju 19mm..., jääb veits inetu? Kellel võimalus pilte teha Ego One vs. 22mm clearo, äkki viskaks pilte....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on eGo ONE Cloupor mini otsas.3100 akuga ma päeva õhtasse ei saa.Akud on uued. Vedeliku kulu on kuskil 10 ml päevas. Minuarust on see üks parimaid clearosid mis turul saada.Ise ma coile keerata ei viitsi.Maitset ja tossu kõvasti. Soovitan kõigile.Lurisema seda clearot saanud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul nüüd ilmselt loll küsimus, aga mis selles mod'is nii head on? Kui ma nüüd väga valesti aru ei saa, siis see pole ju isegi reguleeritud pingega? Ehk siis kasutades pinge koguaeg muutub, vastavalt sellele palju aku välja annab? Põhimõtteliselt siis lihtsalt kaitsega meh mod? Selle pärast ongi hea?

 

Ärge kõvasti lööge kui väga puusse panin, lihtsalt püüan aru saada miks seda kiidetakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul oli alguses sama mõte, aga aurusaja ja aku kooslus on nii hea, et auru tuleb väga hästi. Ilmselgelt pole seal sees mingi 3A 5W aku ka, sest subohm coiliga saab kenasti hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem on asi selles et algajad saavad minna üle subohm coilidele. Nendel ei ole vaja mingit kosmoseteadust,vajutad nuppu ja asi toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma valin joytech ego one-i ja Eleaf iStick 20W + Delta 19 vahel. Elaf tunduks nagu parem, seal saan pealeantavat ju ka reguleerida ?

on neil mingit vahet üldse, peale kuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen ka nüüd peaaegu nädala seda pulka tõmmanud ja kipub nii olema kui tõmbad 2-3 mahvi (0,5ohm coiliga) siis kipub atomizer kuumaks minema. Laadides sama lugu. Istub juhtmeotsas ja soojeneb. Vahepealt tekib hirm isegi kuna masin läheb ikka pääris tuliseks. Muidu on tõmbamis elamus super. Tossu tuleb märkimisväärses koguses ja dry hitte pole veel saanud. Vahepeal tuleb coili ise niisutada küll aga mingisuguseid muid asju pole nagu ette tulnud. 1ohm'isest coilist rääkides ei oska midagi öelda. Korraks panin sisse ja sama kiiresti kui sisse läks, tuli ka välja.

Üldkokkuvõttes on tegu asjaliku isendiga. Kui leiaks vaid lahenduse kuumenemis probleemidele.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atty vaevalt laadides kuumaks läheb. Aku pigem. Muidu on .5 oomise mähise kuumenemine normaalne. Kasuta plastist driptipi. Natuke aitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd mingi nädalakese veipinud ego one 2200mah, oma suuruse kohta suht suutlik "junn" mis on muidogi vägagi positiivne... :D Muidugi ära tuleb märkida jah , et veipimise ajal läheb ato ikka suht kuumaks ja laadimise ajal läeb aku alumine ots suht koht tuliseks laadimis-aja algul, lõpu poole jahtub maha.. Muidu igati kvaliteetne ja proo asi..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb sellest, kas vajad suboom võimekust või mitte - iStick seda ei paku.

Samas on reguleerimisvõimalus, mis One'l puudub.

 

Hei, 

 

Istick 30 w ja 50 w on sub ohm

30 w - 0.4Ω-5Ω 30 w 

50 w -  0.2Ω-5Ω 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kurda täis akuga ilmselt annab rohkem kui 30w aga samas kuni aku tühjenemisele suht suutlik minu jaoks..... kahjuks nupp hakkab "surema" tahab mingi teatud nurga all vajutamist saada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin 1 oomist coili, suht mõtetu teema minu jaoks, ei anna sellist "powerit" nagu ootaks    :twisted:   ....ja 0,5 oomi sisse tagasi ja elu võib jätkata...  8-)  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võtsin siis ikka elaf istick 50w plus subtank mini. Ja väga hea lihtsalt. Tänud Spezzile kiire kauba saatmise eest ja heade soovituste eest. Ei saa võrreldagi varasemate akudega ja väikeste aurustitega.  Nikotiini läheb poole vähem. maitsestajaid poole vähem, aga maitse elamus hoopis teine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...